Vánoční strom v Humpolci změní podobu

2

Přibližně 200 tisíc korun vyhradila radnice na nákup nové světelné vánoční výzdoby v Humpolci.

Již v pondělí 13.listopadu začaly humpolecké Technické služby s instalací výzdoby navazující vánoční atmosféru. Smrk na Horním náměstí se letos představí v novém hávu – osvítí jej barevné žárovky doplněné drobnými bílými. S instalací osvětlení na smrku museli vypomoci pelhřimovští hasiči s vysokozdvižnou plošinou. Původní vánoční řetěz, který zdobil strom předešlé roky, ale nepřijde nazmar – bude umístěn na stříbrný smrk v parku Stromovka. Že chtějí mít páni radní Humpolec o Vánocích pěkně vystrojený, dokazuje i to, že nové ozdobné prvky se objeví také v ulicích Rašínova a Husova. Již dosloužilé svítící komety na lampách budou nahrazeny kornouty s hvězdičkami. Tato instalace se teprve plánuje neboť výzdoba od dodavatele zatím nedorazila. Město se slavnostně rozzáří první prosincový týden.


Tak co? Už se těšíte? 🙂

Ještě nedávný vzhled vánočního stromu na náměstí


 

Čtěte dále:   Humpolečtí ve čtvrtek položí kameny zmizelých

myska

2 thoughts on “Vánoční strom v Humpolci změní podobu

    1. super, po těch letech co tam visely ty komunistický žárovky z kterých to kdysi TS vyrobily bude konečně změna k lepšímu a hlavně on nám mezitím ten strom vyrostl, takže už byly krátké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Policie konečně vznesla obvinění za zřícení střechy stadionu

Út Lis 14 , 2006
Policie obvinila dvaatřicetiletého stavbyvedoucího z únorového zřícení střechy stadionu v Humpolci. Čtěte dále:   Farmářské trhy

You May Like

Témata