Velice zajímavý test

6

Humpolák pro vás připravil velice zajímavý test. V komentářích se s námi můžete podělit, jak jste dopadli. Udělejte si test poctivě podle návodu – docela bomba!!

Tohle není nějaký pitomý průzkum! Svobodná vůle, nebo synaptické spojení? Rozhodněte sami.


Vyzkoušejte si následující cvičení – určitě budete překvapeni. Není to žádný trik nebo chyták. Stačí následovat instrukce a odpovídat na jednu otázku za druhou co možná nejrychleji. Ještě jednou – co možná nejrychleji. Ale nikdy nečtěte dál, pokud jste ještě neodpověděli. Takže teď – šipků dolů (ne zas tak moc rychle, aby vám něco neuteklo) …………..Kolik je:


 


 


 1+5


 


 


 2+4


 


 


 3+3


 


 


 4+2


 


 


 5+1


 


 


 Teď si pro sebe říkejte číslo 6 co nejrychleji alespoň 15 vteřin. Pak teprve čtěte dál.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


RYCHLE !!!! MYSLETE NA NĚJAKOU ZELENINU! Pak zas dále dolů.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Ještě více dolů.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 Myslíte na mrkev, že ano?!


Pokud ne, jste mezi 2% populace, jejichž myšlení je dostatečně odlišné na to, aby je napadlo něco jiného. 98% lidí odpoví v tomto testu „mrkev“. Trochu potrhlé, že?


 

Axl

6 thoughts on “Velice zajímavý test

    1. No blbost to není. Mě napadla taky a všem lidem co jsem to dával taky (asi tak dvaceti). Je to naprosto úžasný. Míša je ve skutečnosti první kdo si mrkev nemyslel. Teda jestli si jí nemyslela taky, a pak když si přečetla že si myslela mrkev, si to honem nerozmyslela, že si vlastně myslela cuketu. :)))

      1. Já nepodvádím!!!!! Já si opravdu představila cuketu. Možná jsem fakt pako (dost často si to o sobě sama říkám), ale připadá mi to naprosto nesmyslný, že by mě při testu měla napadnout mrkev. Cokoliv jiného, jenom ne mrkev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program kina Humpolec - říjen 2004

Út Zář 28 , 2004
Říjen na krku, nové filmy v kině.

You May Like

Témata