Velká oprava uzavře centrum Světlé nad Sázavou

S uzavřením centra Světlé se musí smířit řidiči s koncem května. V té době začne I. Etapa velké úpravy náměstí Trčků z Lípy.

Uzavře se křižovatka silnic II/150 ulice Sázavská a Jelenova) a rovněž silnice II/347na náměstí Trčků z Lípy. Uzavírka je letos rozdělená na dvě etapy. První etapa uzavírky křižovatky silnic II/150 a II/347 pro veškerou dopravu potrvá od 31. 5. 2021 do 27. 7. 2021. „Ovšem s tím, že v termínu od 28.7.2021 do 30. 9. 2021 již budou moci auta do 3,5 t, dopravní obsluha a autobusy projet ve směru most – náměstí a zpět,“ upřesnila za městský úřad Blanka Sedláková.

Zároveň se však stavební práce přesunou na křižovatku silnic II/150 do ulice Sázavská, takže do ulice Jelenova nebude možné odbočit. Vjezd je povolen směrem od tenisové haly, podél řeky jen lidem, kteří v ulici bydlí. Uzavírka centra města změní i trasy autobusů. „ Po dobu uzavírek se přesunou autobusové zastávky z ulice Sázavská na ulici Na Sídlišti, vznikne nová zastávky v ulici Haškova pro výstup z Humpolce a nástup do Humpolce,“ upřesnila Sedláková. Výlukové jízdní řády si cestující přečtou na autobusových zastávkách a na webu www.idos.cz.

Zahájení II. etapy proměny světelského náměstí je plánováno na březen roku 2022.V případě nepříznivých klimatických podmínek bude termín posunut.

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/z-regionu/velka-oprava-uzavre-centrum-svetle-nad-sazavou-20210529.html

Nová podoba náměstí ve Světlé.
Nová podoba náměstí ve Světlé.
Čtěte dále:   Houby porostou jako po dešti. Podívejte, kde je na Pelhřimovsku největší šance

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Chceme je poznat všechny, říkají odborníci o drogově závislých

Út Čvn 1 , 2021
Usnadňují mi život s věcmi, se kterými si sám neporadím nebo o kterých nechci mluvit s nikým ze svého okolí, pochvaluje si služby jihlavského Centra U Větrníku neboli Káčka, které působí i na Pelhřimovsku jeden z tamních klientů. Kvůli citlivosti tématu však nechtěl zveřejnit své jméno. Jde totiž o kontaktní […]
Terénní pracovníci jihlavského Centra U Větrníku pomáhají lidem ohroženým drogovou závislostí i na Pelhřimovsku.

You May Like

Témata