Velká předprázdninová aukce deskových her pro Stanici Pavlov

Stanice Pavlov na týden od 19. června připravila velkou předprázdninovou aukci deskových her s tématikou zvířat a přírody. Zúčastnit se může každý zájemce na FB Stanice Pavlov, nabídnout cenu a svým příhozem, ideálně nejvyšší nabídnutou částkou podpořit zvířata v záchranné stanici.

„Aukci můžeme uspořádat díky nezištnému daru od distributora her v České republice, společnosti ADC Blackfire Entertainment, která nám darovala všech devět her,“ s díky vysvětlil ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

„Přemýšlel jsem, jak bych mohl propojit svou práci s možností přispět na potřebné krmení a jiné věci a napadlo mě zaslat vám několik deskovek k aukci,“ prozradil Tomáš Petr ze společnosti ADC Blackfire Entertainment, který je pravidelným návštěvníkem stanice a sám s nápadem přišel.

Hry představují zvířata v Pavlově

Facebooková aukce na stránce stanice www.facebook.com/stanicepavlov odstartuje v 14:55 hodin v pondělí 19. června a skončí v pátek 23. června v 14:55. Se všemi devíti hrami, které společnost ADC Blackfire Entertainment darovala, se seznamují zvířata v Pavlově, a vznikly tak originální fotky, které jsou použity přímo v aukci.

Facebookový příspěvek obsahuje devět fotografií. „Příhozy formou komentářů mohou lidé přidávat přímo pod vybranou fotku hry, kterou by v dražbě rádi získali. Některé hry jsme dostali dvakrát, jako například Brainboxy: Zvířata nebo Příroda, případně Cardline: Svět zvířat, takže mají zájemci vyšší šanci získat hru, kterou by si rádi zahráli,“ vysvětluje Monika Brothánková zodpovědná za propagaci Stanice Pavlov.

Účastníci dražby si přesná pravidla, kterými se aukce řídí, mohou stáhnout na webu Stanice Pavlov.

Peníze z aukce půjdou na krmení pro mláďata, zvířata s trvalým hendikepem ve stálé expozici a na další potřebný materiál každodenně používaný při péči o živočichy.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE, MÁ TO SMYSL!

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

S kolem kolem Humpolce

Út Čvn 20 , 2023
Máte rádi cyklistiku, Humpolec a nemáte ještě plány na sobotu 24. 6.? Tak právě pro vás chystáme 16. ročník závodu S kolem kolem Humpolce. Jako vždy můžete vybírat ze dvou tras – krátké a dlouhé –  kudy vedou, se dozvíte až v den závodu při registraci na Horním náměstí. Pokud pro vás […]

You May Like

Témata