S kolem kolem Humpolce

3

Máte rádi cyklistiku, Humpolec a nemáte ještě plány na sobotu 24. 6.? Tak právě pro vás chystáme 16. ročník závodu S kolem kolem Humpolce. Jako vždy můžete vybírat ze dvou tras – krátké a dlouhé –  kudy vedou, se dozvíte až v den závodu při registraci na Horním náměstí. Pokud pro vás není důležité vyhrát, ale užít si den plný cyklistiky, tak jeďte v kategorii „pohodář“. Jestli vás víc láká medaile, přihlaste se jako „závodník“.


Více informací a registrační formulář zde: http://infohumpolec.cz/infocentrum/aktuality/s-kolem-kolem-humpolce.html

S kolem můžete v Humpolci strávit prakticky celou sobotu – posuďte sami.

9:00-12:00

Dopolední program pro nejmladší cyklisty 3, 2, 1… jeď! proběhne v režii Střediska volného času Humpolec na dopravním hřišti v ul. 5. května.

20:00-21:30

Pro širokou veřejnost tu je cestovatelská přednáška budíkovské rodačky Jany Lišky. Nadšená cyklistka v roce 2021 jako první zdolala na horském kole European Divide Trail vedoucí z Norska do Portugalska!

Více informací: https://bit.ly/JanaLiskaNaKole

Účastníky cyklistického závodu S kolem kolem Humpolce, kteří se před začátkem přednášky v Mikádu (Havlíčkovo nám. 91) prokáží identifikačním náramkem ze závodu, čeká zvýhodněná cena vstupného 50 Kč.

V sobotu se těšíme na viděnou!

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Fotbalisté Humpolce sehráli s Vrchovinou famózní duel. Tatran potrápil favorita

Axl

3 thoughts on “S kolem kolem Humpolce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kabát se v Humpolci předvedl jako dobře namazaný stroj. Podívejte se

Út Čvn 20 , 2023
Odkaz na video. Vrcholem letošního Bernard Festu v Humpolci bylo vystoupení skupiny Kabát. Teplická sestava předvedla skvělou show plnou energie. Vše podpořil výborný zvuk, světelné efekty a v neposlední řadě dychtiví fanoušci. Zaplněné náměstí se dočkalo největších hitů kapely a dlouhého přídavku hodinu a půl trvajícího koncertu. Kabát se Humpolcem přehnal doslova […]

You May Like

Témata