Petr

18 thoughts on “Veřejná vyhláška

 1. Doufám, že k těm stavebním úpravám bude patřit i zastavění části parku v ulici Jana Zábrany, kterou komančové naprosto nesmyslně zcela vybourali.

  1. díky této nesmyslnosti vzniknul krásný park a opticky rozšířená ulice. myslím, že historie ukázala důmyslnost a prozíravost tohoto kroku.

   1. Ano, důmyslnost a prozíravost provázely asanaci středu města, díky níž máme možnost žít pár desítek metrů od centra v moderní panelové zástavbě.

     1. Tak se podívejte na inzeráty co je volných rodinných domů, ale pro určité lidi jsou paneláky záchrana…

     2. Pro určité lidi jsou paneláky sice možná záchrana, ale pro město je to komunistická ostuda, co nejdříve zbourat !

     3. Jo jasně zbourat …A ty lidi co v nich bydlí pověsit … viď ty komunistická ostudo !

     4. Obnovit historické centrum a méně náročné přesunout ze zbouraných panelošů do nového bydlení na periferii ,ale za to blíž přírodě. Jistě by to nebylo špatné bydlení.
      Jen kdo by to financoval ? A co třeba Zuckerberg ? A nebo nějaký místní Zuckerberg …….

     5. Ty chytrolíne,paneláky se stavěly ve všech zemích na západ od našich hranic a neměly s komunistama nic společného.Když nabídneš jiné a odpovídající bydlení prosím,ale jinak si tu za trotla.Miruna

     6. Miruna, o historii Humpolce nevíš zbla nic a hloupě zde diskutéry urážíš. Paneláky proč ne, ale na okraji města. A ne vybourat historický střed a naprat tam ty obludy jak to provedli komouši v Humpolci. A to určitě nevíš, že nepřijít rok 89, tak jsme měli paneláky od Hradské až poulici Jana Zábrany. Taky takový skvělý Vondrákův nápad. Když chci něco duchaplného napsat, tak o tom musím kurňa Miruna něco vědět, chápeš to.

     7. Tak o myšlence paneláků v ulici Jana Zábrany slyším prvně, ale já zase vím o tom, že nebýt roku 1989 měli bychom ještě jeden pavilon u polikliniky kde měla být lékárna a více ordinací, je pravdou ,že měla padnout budova, kde je nyní Růže.
      Myslím si, že Vondrák i přes chyby patřil ještě k velkým osvícencům v Humpolci a popřevratoví vítězové si na jeho jednání teda stěžovat nemohou.

     8. Vondrák a osvícenec ?! Tak to mě pobavilo, to asi zřejmě jako „bratři“ jezuiti.

     9. Záleží na úhlu pohledu. Pro aparátčíka a dobrovolného pomocníka veřejné bezpečnosti se to tak může jevit. Jinak ty paneláky se spíše pojí s „mužem na radnici“, humpoleckým „Bavorem“ Limburským, né?

     10. Tak předně,o Humpolci,si troufnu tvrdit,že vím daleko víc nežli ty,dále,za ty léta jsem si nevšiml,že jsou ve středu města nějaké obludy a už vůbec nevím kde si přišel na tu šílenost,zastavět panelovými domy od ,,Hradské až po ulici Jana Zábrany,,.Jelikož o tom něco vím,proto jsem se k tomu vyjádřil a nikoho hloupě neurážel.A kdyby nebylo (jak říkáš komoušů),tak dneska nemáš ani kam chodit do kina.Miruna

     11. Jen technická. Obluda se sice ničemu ve středu města neříká, ale kravín ano. A je fakt že třeba nový dům v Revoluční, pardon Masaryčce – Casino proti Rackům je barák jako pěst na oko.

     12. Bohužel Miruno, zástavba od Hradské dolů podle náměstí byla skutečně již schválena a nebýt listopadu, tak se bouralo a bouralo a stavěli se další betonové obludy přímo za náměstím. Myslím, že by bylo zajímavé a prospěšné, kdyby současné vedení města vyndalo z archivu tyto projekty a zveřejnilo je, aby zastánci předlistopadového vedení viděli, co za zrůdnost tito soudruzi připravovali ! P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kalendář Humpolec

Út Pro 1 , 2015
Historický kalendář Humpolce bude i letos!

You May Like

Témata