Město Humpolec zve podnikatele a širokou veřejnost k projednání Strategického plánu města

Připravovaný Strategický plán města Humpolce na období 2021 až 2030 dostal konkrétní obrysy.

 Jeho podoba nyní čeká na projednání se zájemci z řad podnikatelů (pondělí 29. března) a také široké veřejnosti (úterý 30. března). Připomínky může kdokoliv zasílat do středy 7. dubna 2021 na e-mail strategie@mesto-humpolec.cz.
Vzhledem k pandemické situaci přistoupilo město Humpolec k on-line veřejnému projednání návrhu Strategického plánu, a to ve dvou kolech. První bude pro podnikatele, kteří e-mailem obdrží osobní pozvání na videokonferenci v pondělí 29. března od 16 hodin. Pro zájemce z řad široké veřejnosti se videokonference uskuteční o den později, tedy v úterý 30. března od 16 hodin. Odkaz k připojení do virtuální místnosti v den a v čase konání videokonference pro veřejnost je ZDE
 
Během jednání bude možné pokládat dotazy ideálně písemně prostřednictvím chatu, kdy později v rámci diskuzního bloku videokonference padnou ústní odpovědi. 
 
Celý dokument je k dispozici v odkazech viz níže. Po uplynutí termínu pro zasílání připomínek budou relevantní dotazy a komentáře zveřejněny spolu s odpověďmi na webu města Humpolce v Aktualitách.
strategický plán
Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková ; www.mesto-humpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Občané České republiky mají povinnost účastnit se Sčítání lidu, domů a bytů 2021

Čt Bře 25 , 2021
Povinné sčítání lidu, domů a bytů startuje v celé České republice 27. března 2021.

You May Like

Témata