Petr

24 thoughts on “Noční filmová jízda VOČI je tady

 1. Bezskrupulózní ODSáci se snaží marketingově ukrást úspěšný Rýznerův projekt VOČI a tvářit se, že za tím stojí ONI

  Ubohost ubohých ubožáků!

  1. Ty jo vám dobře straší ve věži! Zkuzte si prosím zjistit, jak a kdy a kým vznikl projekt filmových nocí Voči v Humpolci, než tady začnete psát takovéto bláboly. Prej Rýznerův projekt. Ano má jich za sebou mnoho, ale Voči jeho projektem tedy rozhodně nebyly.

   1. Nejen, že je vymyslel, ale od samého začátku spolufinancoval, pro ověření informací se prosím obraťte na Milana Žáčka dlouholetého promítače, který u toho byl.

    Zde jen zamindrákovaní ODSáci, se snaží vymazat Rýznera.

    Až půjdete do kina prohlédněte si plakáty ve foyer Hranipex je od samého začátku.

    A jedna drobnost na závěr, pokud znáte Rýznera jako já, tak jistě víte, že tuto noční filmovou jízdu přivezl v druhé půlce 90sátych let z Bruselu, kde byl se svojí první ženou na něčem podobném, proto i to občerstvení atd.

    Nevíte vůbec nic, jen plácáte nesmysli, pomluvy a lži. Prostě humpolecká ODS.

    Teď mladej Kubiček

    1. 95% obyvatel Humpolce na tuto noční show nechodí a ti kdo chodí, tak jim je jedno, kdo to kdysi založil. Doba se mění, zapomíná se.

     Pokud u toho továrník Rýzner byl, díky mu patří, ale na zadek se nikdo neposadí. Tak to prostě chodí

    2. Ted mladej Kubíček se snaží přepsat historii a ignorovat Hranipex.

     Ano na začátku byli 3 Rýzner, Kapic, Maryška, ale nápad to byl Rýznera viz výše.

     Je to detail, ale něco vypovídá o lidech, který se snaží jak diktátoři Rýznera vymazat z historie Humpolce. Jejich nenávist je TRAPNÁ a inteligence a kreativita nicotná v porovnání s Rýznerem.

     Proto Rýzner neustále vymýšlí a přináší nové projekty, které jsou pro Humpolec zajímavé od Vočí počínaje a konče instalací moderního umění po městě.
     Chápu, že až se ODS dostane opět na radnici (a možná to nebude dlouho trvat), tak se opět budou Rýznerovi aktivity zakazovat, nebo odstraňovat nebo znepříjemňovat.

     Prostě Kratochvíl a spol jsou🤮🤮🤮

     1. to musi byt smutny zivot s takovymhle myslenim, nezavidim vam.

    3. pokud znáte Rýznera jako já, tak jistě víte, že tuto noční filmovou jízdu přivezl v druhé půlce 90sátych let z Bruselu, kde byl se svojí první ženou na něčem podobném, proto i to občerstvení atd

     To vypadá jako scéna z JC ležící spící
     Kalvoda byl dobrý mariášník, ale nad Cimrmanem nikdy vyhrál.“
     „Nikdy nevyhrál, jak tohle můžou vědět?“
     Řekla jsem jim to.

 2. Pokud si pamatuji tak prvotní nápad vznikl jeden večer v kinokavárně kde seděl Milan Žáček, Jiří Maryška a Tomáš Kapic.

  1. Jojo, takhle přesně si to pamatuji i já. Ale zjevně pan Hugobijec výše má zjevně lepší informace. 🙂

   No hlavně chci říct to, že v té době ty kluci členy žádné partaje nebyli, a je úplně nesmyslný a ujetý u takovéhoto článku snášet takovéto blitky, a rozpoutávat tu nějakou politickou nenávist.

   Jako Hugo musí být z těchto lidí úplně neštastné. Mě byli úplně volní, ale diky těmhle jejich příznivcům tady k tomuto združení začínám pocitovat malé antipatie. A přitom oni za to chudáci nemůžou. Ale to ta jejich maniakální fanouškovská skupina tady. Tolik žluči a nenávisti co tady plodí, to je úplně neuvěřitelné. Jsem si jist, že kdyby se podobní lidé dostali k moci, tak budou lidi věšet na kandelábry a popravovat. A to mě děsí.

   A nebo je to možná celé provokace, a jsou to nastrčení agenti ostatních stran, aby Hugo zdiskreditovali. Jinak to snad ani není možný. 🙂

   1. Hezky shrnuto, díky Axle.

    A já se přidám. ještě včera jsem byl rozmrzelý a chtěl mazat. Změna. Jak se říká, ráno moudřejší večera. Já ty anonymní, hulvátské příspěvky budu podepisovat za jejich autory.

    1. Dobrý den, musím naprosto souhlasit. Tím, že příspěvky jsou anonymní dochází k tomu, že dochází ke zbytečnému anonymnímu napadání a ke zvýšené egresivitě příspěvků. Jsem zastáncem odstranění anonymity. To, že se někdo podepíše pod svůj příspěvek, tak to přece není žádná hanba, ale naopak. Poštěkávání bez podpisu je odrazem něčeho, že ve společnosti není něco v pořádku. Pěkný den.

     1. Anonymní (diskusní) příspěvky na Humpoláku se řeší tak 2-3x ročně už posledních asi dvacet let.

      Jsou tu a zůstanou tu, smiřte se s tím.

      krátce shrnu důvody proč:
      – tím, že je vypneme, ony názory, co se zrovinka Vám a zrovinka te´d nelíbí ze světa nezmizí. jen budou zaznívat jinde.
      – nemáme možnost nutit přispěvatele odhalit nám svou totožnost.
      – v dnešní době kdy mail zřídím na 3 kliknutí je nutnost vypisovat nick a mail u příspěvku spíše úsměvná. Budete si tu pak povídat s neanonymními pány XXX YYY a Janem z Rokycan.
      – i nepodepsání svého názory vyjadřuje cosi o pisateli. Minimálně jeho lenost. A ostatním by to nemělo být skryto.

      Platí tu obecná pravidla slušnosti a každý z redaktorů má absolutní právo cokoliv v příspěvcích smazat. Týká se především urážek, lží a zákonem zakázaných tvrzení. Ale stejně tak může nenávratně zmizet cokoliv jiného.
      Na Humpoláku nevládne demokracie a nehodláme ji zavádět. Obsah tvoříme, protože nás to baví. O tom, co v komentářích zůstane, rozhoduje redakce.

 3. Já bych řekl, že se Rýzner musí tetelit blahem, když jeho projekt finančně dotují Bernar, Maryška, Kratochvíl a Bendl. Čekám, kdy převezmou finanční záštitu nad foodmánií a místní odsbijci (axl, františek) budou do roztrhání těla hájit, že slyšeli, že tento food festival vymysleli na schůzce ODS.

  Humpolecká ODS mi byla vždy sympatická, ale když vidím jaký popletové ji vedou nebo zde obhajují (oni za to asi nemůžou), začínám být na ni trochu alergický. Díky bohu že byla odstavena od moci a jen tak se nevrátí, jelikož jak říká váš Mega guru VK jste FALEŠNÍ a PRÁZDNÍ a s tím nenadělá nic ani humpolák🥲🤮🥲

  ————————————————————————-MOD (f):
  nevím jak Axl, ale já už Vás mám dost. A ti co mě znají, vědí, že míru tolerance mám velkou.
  Tohle je Váš poslední příspěvek, kde podobným způsobem napadáte okolí a šíříte nesmysly.
  Na Humpoláku tohle nebude. Od dalšího Vašeho plivnutí v komentářích Vám smáznu každé písmenko, co sem dáte.

  Máte stále šanci si tu v klidu číst, přidávat smysluplné, podnětné a slušné komentáře. Plivejte si třeba z okna.

  Buďte dobrý, Anonyme.

  1. Míra frustrace HugoRýzneriády dosáhla pravděpodobně svého vrcholu. Ještě, že se mají kde vyzvracet.
   Akorát, kdo to má po nich číst, že ? Osobně je ale spíše lituju. Musej děsně trpět . Asi jako dětičky z mateřinky, když jim seberou LEGO nebo puberťákům mobily. Zuřej, vztekaj se, do všeho kopou a pěstičkama mlátěj do plyšáků.

   1. Proč sem pořád taháte Hugny, když jde jen o Rýznera, který s nima nemá už nic společného? Nejste jimi až moc posedlí?

    1. Vše co nekonvenuje s místní ODS musí být zašlapáno.

     Všimněte si, že pomlouvat a urážet zde můžete kohokoliv, ale jen slina dopadne na odsáckou suitu, ihned vyskočí jak čertík z krabičky, místní správcové František a Axel a začnou se bít za své soudruhy,
     Humpolák toť místní hlásná trouba lidí spojených s ODS.
     Dlouho jsem zde nebyl, ale je to pořád stejný, jen míra frustrace je větší jelikož “neporazitelná ODS” dostala opoziční lavici a to je bolí. Hlavně pivovar, který už zainvestoval mnoho desítek milionů k expanzi v centru města.

     1. Tak já se tu můžu počůrat smíchy.. Tak já jsem prý „odsbijec“! Tak tohle mě absolutně nastartovalo den na dobrou notu. Více už se toho dnes stát nemusí!“

      Františku to mě připomíná, když jsme tu byli označování za Bernardovu hlásnou troubu a pivovarskou kliku, a nebo když nás tu nazývali před několika lety hlásnou troubou radnice. To člověka fakt pobaví.

      Já bych tu toho človíčka nechal. On se vykecá, uleví si, sice mele nesmysly bez jakékoliv znalosti souvislostí, ale co už. Hele jemu to udělá dobře, my se tu pobavíme, a život jde dál. Vždyť je to takový náš humpolecký (nebo humpolákův) šašek.

    2. no to by me zajimalo, jestli jenom neumite cist a nebo to delate naschval. Kouknete se na zacatek, kdo do VOCI zacal tahat politiku. Frrrrr a Axl by asi vedeli podle IP adresy, jestli to nahodou neni ten stejny anonym, na ktereho nyni reagujeme a certi se ze do veci nekdo zatahl Hugo a Ryznera…..

     1. 1. Frrrr – je jeden ze čtenářů Humpoláka, co neanonymně přispívá do diskusí.
      frantisek je Axlův kolega, co tady semtam něco vyčistí a zadminuje

      JSOU TO DVĚ RŮZNÉ OSOBY 😀

      2. podle IP se toho moc nepozná. Já si příspěvky sortuji podle slohu, slovosledu, češtiny a podobných. myslím, že tak polovinu Humpolákových přispěvatelů poznám pouhým okem. Je to opravdu jen pár lidí.

      Ale už dlouho se nezačítám do těch ukřičených, rádoby znalých komentů na téma trubky a jiné humpolecké zlo. Konkrétně z toho hulváta na počátku diskuse mi bylo hodně smutno.

      Takže s dovolením nebudu hledat, pokud Vám postačí konstatování, že je to, zde tak dobře známý, pan „hulvátský anonym“. 😉

     2. frantisku dekuju. ja se stejne bavim se vsema. Ale v tomhle, priznavam, jsem teda mel bordel, respektive jsem to neresil, protoze jsem s klapkama videl frrr a frantiska jako jednu osobu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbalistům Humpolce se přestavba týmu vyplácí. Hlavně v utkáních na domácí půdě

Čt Lis 2 , 2023
Jako den a noc vypadají výkony i výsledky, které fotbalisté z „Hliníkova města“ v divizi předváděli loni a letos. Před rokem už v této době boj o holý divizní život. Letos spousta bodů a krásné páté místo v tabulce. Fotbalisté Humpolce prošli velkou proměnou. „Tým je mladší a pohyblivější,“ sdělil trenér […]
Perleťový pohár pozvedli nad hlavu fotbalisté Humpolce.

You May Like

Témata