Výběrové řízení

21

Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov vypisuje výběrové řízení na pozici: ekonom a účetní školy.


Pracovník/ pracovnice na uvedené
pozici zodpovídá za kompletní vedení účetnictví organizace, účtování a věcnou
kontrolu účetních dokladů, závěrkové práce, DPH, daňové přiznání, jednání s
úřady a bankou.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání s
maturitní zkouškou, velmi dobrá znalost MS OFFICE. Praxe na obdobné pozici
a znalost účetní problematiky příspěvkové organizace vítána. Pečlivost,
spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost.

Motivační
dopis, životopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a dalším vzdělání
vztahujícím se k pracovní pozici zasílejte na adresu reditel@zshradska.cz  do 30.
6. 2015
včetně.

 http://www.zshradska.cz/index.php?include=vyberova_rizeni

Čtěte dále:   Přijela do Humpolce celebrita? Ne, to jen Míša Mašková otevřela malý kousek nebe

Petr

21 thoughts on “Výběrové řízení

 1. Kdoví, jestli to opravdu vyhraje paní J.F. jak se už teď proslýchá. No necháme se překvapit výsledkem že.

   1. Koukám jaká je krátká výběrová doba to je úmyslně dělaný ,aby bylo co nejméně uchazečú.Je to dělaný na oko!!!!

     1. Někteří trapáci udělají kovbojku ze všeho.
      Jak kdyby to byl flek min. za stotisíc měsíčně.

     2. To je úžasné, jak tady každý dělá, že do všeho vidí a každý všemu rozumí. Nevíte vůbec nic, vůbec to není vaše věc, ale řečí máte plno. Holt, kdyby se každý staral sám o sebe, bylo by o každého postaráno…ale to by nebyla taková zábava, jako házet bláto na lidi okolo. Můžete být na sebe právem pyšní.

     3. Dle mého názoru, pokud má paní F. potřebnou kvalifikaci, není žádný rozumný důvod ji z výborového řízení vyloučit.

     4. Je mi to jedno co v Hradské ZŠ vymyslí, ale pokud je ředitel soudný, tak žádného rodinného příslušníka by zaměstnávat neměl. Pokud tak učiní, už do konce života sie nezbaví cejchu protěžování známých. Takže doporučuji vybrat pracovnici/ka klidně z jiného města

     5. Jasně, všichni si pamatujeme, jak to vedl Bílek – Beránková!

     6. Přesně tak, jako v naší ZUS. Naprostý souhlas s vámi, ovšem jak pisete, pokud je soudný.

 2. Jak nemá co dělat? Pokud má potřebné vzdělání, tak není co více řešit. Pan Bílek se nikoho neptal a nastrkal tam lidi, kteří potřebnou kvalifikaci nemají a nikdo mu do toho nemluvil. Tak proč panu Fialovi do toho teď mluví všichni, kterým do toho vůbec, ale vůbec nic není? Protože mají potřebu být důležití a mají pocit, že bez nich by se vedení města neobešlo.

  1. To jako, že má být paní Fialová při výběrovém řízení diskriminována jen proto, že je manžel ředitelem ? Na to nemá nikdo právo i když přáním mnoha zlých lidí to jistě je.

   1. Určite by nikdo neměl byt diskriminovan, to s vámi souhlasim. Je to jen otázka určitých principu a zejména toho, ze rodinný příslušník v takové pozici a v de facto státním zařízení je vždy na tenkém ledě a bezprostřední profesionalita , tak blízkého postu řediteli, je právě ona nestrannost. Vzdy je těžké oprostit se od rodinných vazeb a to je ten zásadní problém. Kvalifikace není jediné kriterium a tzv. společenská únosnost by v nasem malém městě mela byt take významným hlediskem. V minulosti to tady nikomu moc nevadilo, ale ta doba už je prostě pryč. Je na osobním zvážení konkrétní osoby, jestli na tento velmi tenký led chce vstoupit. Pokud tak učiní, musí něco vydrzet a musí počítat s obrovským tlakem na svoji osobu, protože prostě ve střetu zájmu často může byt.

    1. Ředitel s ekonomem se musí vzájemně kontrolovat. Je to první stupeň kontroly. Už z toho důvodu nemůže majitel – v tomto případě zřizovatel Město Humpolec dopustit, aby to vykonávali manželé !

     1. Jo, to by teda neměl. V minulosti už se tak bohužel několikrát stalo a realita přesně vystihuje vše, co bylo víše napsáno. Nefunguje to. Ani v Humpolci, ani nikde jinde.
      Páni ředitelé se chovají jako soukromníci a pozapomněli, že jsou městem placení úředníci. Myslím, že je na čase, aby se město důrazně ohradilo proti takovému jednání, protože jak vidno, páni se tváří, že je vše ok a vlastně normální.
      A jak někdo nahoře psal, že do toho nikomu nic není, tak to se dost mílí, protože škola jest institucí veřejnou, nikoli privátní.

     2. Jestli je rodina Fialova jenom trochu normální a soudná, tak se samozřejmě paní do konkursu vůbec nepřihlásí a i kdyby snad chtěla tak jí to doufám manžel rozmluví. No a pokud by se snad i přihlásila, tak ji musí komise buď vyloučit anebo minimálně pro střet zájmů nevybrat. No a pokud by snad i komise pochybila a vybrala ji, tak musí zasáhnout zřizovatel tj. Město Humpolec, tedy starosta a vedení a toto neumožnit. To není o žádné diskriminaci ani závisti. To jsou pouze daná pravidla při správě veřejných prostředků. No a ZŠ jsou financované státem prostřednictvím obcí. Tedy námi všemi, kdyby to někdo nechápal. P.

     3. naivo, tady je Humpolec, mesto pro byznys ODS a mafiosokamaradu

     4. To s vámi souhlasím, ale pan ředitel do tzv. Podnikatelské kliky Humpolce rozhodně nepatří a nikdy nepatřil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

RC Reinvest získal k humpoleckému nádraží také parkoviště

Pá Čvn 26 , 2015
Jedenáct zastupitelů v Humpolci, z celkových devatenácti na středečním zasedání hlasovalo PRO pro prodej parkoviště u současného autobusového nádraží. Čtěte dále:   Umělá inteligence - o Humpolci

You May Like

Témata