RC Reinvest získal k humpoleckému nádraží také parkoviště

41

Jedenáct zastupitelů v Humpolci, z celkových devatenácti na středečním zasedání hlasovalo PRO pro prodej parkoviště u současného autobusového nádraží.


Více informací zveřejnil Pelhřimovský deník:

http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/developer-ziskal-k-nadrazi-take-parkoviste-pe15.html

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: U Humpolce vznikne kruhový objezd. Doprava do června bude omezená

Petr

41 thoughts on “RC Reinvest získal k humpoleckému nádraží také parkoviště

 1. Tak že,další stodola! Jsem zvědavý který další podnikatel zkrachuje! Prostě město pro byznys !! Děkujeme radnici !!
  Do roka a do dne skončí i ty stodoly a bude tam radnice pěstovat dobytek!

  1. Neuvěřitelná pitomost, kterou „chytráci“ odhlasovali…. Je to velký krok zpět, který zasáhne tisíce obyvatel, ať už „nekulturou“ cestování a dále zatížením města dopravou. Všechna města bojují za zklidnění centra a budování klidových zón v centrech. Jen z Humpolce se stane „průjezd“ pro autobusy, které hlukem a emisemi zatíží občany. Co podat na zastupitele žalobu, nechat měřit ve městě emise, hluk a podobně??? Přece tenhle „boj“ proti pitomosti nevzdáme, ne?!? Chceme tu přece nechat něco budoucím generacím, ne?!?

    1. Toto je nejhorší rozhodnutí, které zastupitelstvo udělalo od roku 1989 ! Je to něco nepochopitelného a ubohého. Vyměnit možnost mít moderní dopravní terminál blízko centra s výborným dopravním napojením na výpadovky i D1 a přitom mimo obytnou zónu, za přiblblý obchoďák může udělat jenom někdo, kdo buď nemyslí, nebo u něho převažují jiné zájmy…… Protože si nemyslím, že ta „jedenáctka“ která to odhlasovala je až tak hloupá, tak mi z toho vychází, že bohužel bé je správně. A to je hodně smutné !!!! Pan starosta si prostě nedá pokoj. Pos..al halu v Hradské, lanové centrum, o nové tenisové hale a „privatizaci“ LTRN ani nemluvím . Takto kdyby se choval manažer soukromé firmy, tak by už dávno zkrachovala. A on dál a dál vyhazuje prodělečně miliony z rozpočtu města a část občanů to stále nevidí, nebo nechce vidět… Je to moc smutné, co se to děje v tom našem městě pro byznys…. P.

     1. Tak, tak…. Takovou pitomost, vyměnit autobusák za stodolu udělá jen blbec. Současný AN je perfektně situovaný a i dobře architektonicky řešený. A že je budova zchátralá? Za to přeci může vlastník. A nemusí se hned bourat, ale stačí opravit.
      Je to hrůza, když si člověk stoupne k mlíčňáku a vidí tu příšernou dopravu (auta, autobusy, kamiony Bernard) a do toho tolik chodců (lidi od doktorů a děti ze škol). Další přeplněné místo je u pošty – zase hodně aut, autobusy a do toho ještě víc chodců. Prostě všechna doprava se zpátky stáhla do centra. Tohle dovolí jen naprostý „debil“. Pardon za to slovo, ale jinak se to už ani nedá napsat.
      Jinak žalobu za určitých podmínek jde vznést, musí mít ty správné podklady a ty se dají snadno získat (hygienická měření z inkriminovaných míst, právní rozbory smluv, atd.)
      Takže, nedejme se!!!!

     2. No, prachy, o kterých se vám ani nezdá. Například starosta jel za ně na celý týden do Chorvatska!

     3. No to určitě. On by si to ze svého nemohl dovolit. Jděte se vycpat s těmito primitivními plivanci.

     4. Pro většinu obyvatel města správné rozhodnutí zastupitelstva. Vy co tady naříkáte a osočujete zodpovědné zastupitele už toho nechte, je rozhodnuto a tak se věnujte městu prospěšné činnosti.

     5. A co když se za pár desítek let zjistí, že městu by právě nejvíce prospělo zachování AN na Okružní? Omluvíte se těm co bojovali s arogancí moci a totalitním kabinetem gubernátora? Vy těžko, že.

     6. Za par desitek let, vy uz tady nebudete, babicko… S jakou dalsi blbosti vylezete priste?

     7. Tak to musel být úplatek, když si může dovolit dovolenou v Chorvatsku :D. Na to se dá ušetřit i z vašich dávek, ale nesmíte to prochlastat, pane troubo.

     8. Tak omluva, nepochopil jsem ironii, takže správně by mělo být umístění o příspěvek nad vámi.

  1. Socdem se ani nezmůžou na to, aby se v médiích veřejně distancovali od těch svých šibalů. Nějaké stanovisko na nástěnce je úplně o ničem. Jestli to nebylo jen pokrytectví Krbce a vedení strany, aby jako byli před voliči čistí? Pak se diví rýmovankám typu „kudy chodil tudy krad, sociální demokrat“. Že jejich šibalové zradili zadarmo, tomu neuvěří ani děti ze školky. Lidi jim todle nezapomenou!

   1. Vy chytráku a co myslíte, že členové ČSSD dostali za prebendu? Vůbec nic. Bojovali za to, aby lidmi zvolení nestraníci z jejich kandidátky hlasovali proti prodeji. Jenže milostpáni a milostpaní se rozhodli hodit přání členské základny ČSSD za hlavu. Klidně se můžete zeptat předsedy i místopředsedy.
    Rozhodně bojovali, ale to měli zastupitele zavřít a mučit, když ona pětice žije v bludu, že prodej bude přínosem?

    1. Pravdou je, že humpolecké soc.dem už voliči druhé období nezvolili do zastupitelstva člena strany. I když vytvořili slušný průřez spektrem zaměstnání, lidi vykroužkovali zase ty co tam byli před tím. Je to dost pikantní a je jisté, že z toho asi výbor místní partaje klidně nespí.

     1. Humpolecká socdem je pro voliče mrtvá, tímto se odepsali. Jediná levice je tu KSČM!

     2. KSČM? Její přestárlý tým, který neomlazuje své řady ? V této straně bohužel levice ztrácí. A to píšu jako levicová volička

     3. Komunisti může volit leda tak člověk po těžké opici.

 2. Jirko seš borec!!!!!!!!!! Vy..b.t s vlastními spolustraníky, koaličními podržtaškami, kousavou opozicí a partičkou místních vzbouřenců, odborníků a patriotů a hned druhý den si odjet užít těžce vydobyté prachy na dovču – tomu říkám BOREC S GULEMA.
  Pro komunál je tě škoda!!!!!!!!!!!

  1. Myslela jsem ,že už se to sklidni ,ale zas pár humpoleckých podnikatelů nedá pokoj a špiní město a starostu .To podle vás nemá nárok na dovolenou snad jí má kazdý.

   1. Hendrich ,Ságl,Lesina,Machek,Rýzner v životě nepojedou autobusem ,Štěrbová když jede do Jihlavi stojí u mlíčňáku to je velice zajímavé .Proč si nejde na AN ,kdyz tolik bojuje.

    1. Jihlava je podle vzoru žena, takže se píše do Jihlavy,to ses ve škole nenaučil/a? Raději nikam nepiš , nedá se na ty hrubky koukat! Jo a Hendrych se také píše jinak…..

     1. Jo karavana se rozjela, psi doštěkávají a život jde dál. Děkuji zastupitelům za rozhodnutí, které mnozí očekávali.
      Nyní ještě naučit ty dědky za volanty autobusů jak se jezdí při kraji , jak se dává přednost z vedlejší ap. a bude to gut.

 3. Rozumné rozhodnutí, pomalu se začínají odkrývat důvody jednání některých neuživatelů AN za jeho zachování a několik ANOistů založí další OS s jiným názvem. Jenom ten humpolácký negramotný hlupák přijde o jednoho ye svých vzorů p.Rýznera, kterého tady prezentoval jako neohroženého bojovníka za spravedlnost. A časem se možná dostanou na veřejnost i důvody založení spolku prohumpolec, i když u některých členů není velký problém si zjistit historické souvislosti již nyní.
  A pro ostaní jenom vize, co by se dělo, kdyby ANO prosadilo svoje zájmy. Město by odkoupilo AN za několik desítek mio, následně by si nechalo za několik mio zpracovat návrh od OK plan a je jenom otázkou, jak by se do toho zapracovaly pozemky vlastněné p.Rýznerem. O tom, že by byly nutné další investice do rekonstrukce a údržby nemluvě.
  Pro ujasnění, na ICOM a jejich majitele mám stejný názor, jako příznivci zachování AN.

  1. Vcelku souhlas, teď je na řadě dořešit městskou autobusovou dopravu, tady by město mělo na ICOM řádně zatlačit.

   1. Hele, tak zatlačit si můžeš tak akorát na hajzlu, klidně s rozemátým Kučerou v tandemu, ale ne na Icom ty naivo. Firma vedená bývalým estébákem to je jiná káva ty humpolecký chytráku!

    1. Firma vedená bývalým estébákem ? To je pro levicového voliče velmi pozitivní info. To by se mohl s levicovými zastupiteli města
     na všem potřebném dohodnout. Tedy jako co by bývalý ochránce levicového režimu.

    2. Zdravim mistniho blba, uz jsi se naucil vyjmenovana slova? Nesnaz se zbytecne diskutovat o necem slozitejsim, nez jidelni listek, na to tvoje IQ nestaci.

 4. Jak můžeme bojovat proti rozhodnutí radnice, když úrověň některých komentářů je otřesná. Ano souhlasím s tím, že Kučera zakopal v Humpolci soukromé podnikání obchodům.Bodejt by né, když má kolem sebe ty kteří raději jedou na nákup do Jihlavy ,Prahy,atd.Tomuhle já říkám město pro byznys.Ano ten byznys je na radnici a za dveřma radnice končí…Protože obchodníci díky radnici živoří….

   1. A co ty pane učiteli, co plácáš ty? Zkusil si někdy provozovat živnost, chudáku? Ty máš jen nataženou pracku, hluboký kapsy na úplatky a drzost se někam cpát. I ta tvoje anketa je zmanipulovaná, ty město pro byznys. Byznys pro tu vaší mafii, to tak akorát. Kdo s váma nejde, tak se musí sakra ohánět aby uživil rodinu. Jste horší než nacisti i komunisti, vy samozvaný panstvo.

    1. Nevím, ale takhle diskutovat opravdu cenu nemá. Nic proti živnostníkům, ale doba se mění a bohužel nadnárodní koncerny polykají malé živnosti všude. Doba obchůdků ve kterou mnozí po převratu věřili je ta tam.

     Ale z jednání kantorské radnice nadšen nejsem. To tedy ne

     1. Ale houby, ve světě už se to otáčí a jen my si ničíme prvovýrobu a budujeme závislost na dovozech. Proč máme nejvíc supermartketů na jednoho obyvatele na světě? Není to kvůli zlým nadnárodním koncernům. Můžeme si za to sami. Místo abychom nakoupili vepřové pěstované na humpoleckém statku, tak si radši koupíme něco podobného s nejistým původem v marketu. Hlavně že ušpórujeme nějakou tu kačku. Je nám jedno jestli to vykrmili za poloviční dobu nějakou podivnou směsí. A tak je to se vším. Naštěstí pár lidí má rozum a prosazují místní výrobky. Těm moc s kamarádkami fandíme. Místní produkty se ale nikdy nedostanou do sítě nadnárodních marketů. Díky nadšencům jako je paní Křížová a Pácalová!

     2. Jedině souhlas. Vždy je lepší krmit souseda než nejakého cizáka.

     3. Ne tak pro naše mudrce u kormidla. Proč koupit máslo z farmy od vedle, když můžu v hypermarketu kupovat máslo z Belgie. Logiku v tom nehledejte. Místní výrobci utřou nos a budou živořit, my z peněz odváděných do EU zaplatíme cestu kamionem a dotaci na levnou výrobu v Belgii. A v některých případech ještě zaplatíme léčbu za to že nám z té superpotraviny vyrobené kdesi v EU bylo blbě. Když jsme tady tak blbí, tak proč né……..Asi ve většině zemí mají lidi rozum, kupují domácí výrobky a dovozem řeší věci na zpestření. My jsme největší ovčani Evropy.

     4. Ono to vepřové prodávané na škol. statku je stejne z většiny dovezené , tak si nedělejte iluzí.

     5. To můžete nějak dokázat, nebo tu statek jen pomlouváte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

MOJI BLÍZCÍ - výstava obrazů

Po Čvn 29 , 2015
Tématem výstavního cyklu, kde jsou vyobrazeni autorovi nejbližší, je zinscenování určitého příběhu, který nutí diváky k zamyšlení…Čtvrtek 25.06.2015 – Čtvrtek 23.07.2015 Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

You May Like

Témata