Jen za toto pondělí přibylo na arších petice dalších 100 podpisů!

36

Autobusové nádraží – petice, dnešní zasedání Zastupitelstva města Humpolec.

Aacchranmehuspol.jpg

převzato z: https://transparentnihumpolec.wordpress.com

Čtěte dále:   Kardinál Dominik Duka vysvětil zvláštní kapli v polích u Humpolce

Petr

36 thoughts on “Jen za toto pondělí přibylo na arších petice dalších 100 podpisů!

 1. Jo, tak máte 1100 podpisů? Na druhou stranu to taky znamená, že 10000 podpisů nemáte, že? Těch deset tisíc mlčí, jak píšete a mlčení je souhlas!

  1. Proč jako zrovna 10 a ne např. 15 tisíc? Humpolec město má i s vesnicemi (pardón místními částmi) necelých 11 tis. Spádovost Humpu se uvádí kolem 17 tis. Jenže počet lidí a počet těch co můžou podepisovat jsou hrušky a jabka. Nemíchat. A mlčení neznamená vždy souhlas, to je jen kec. Jestli je na tom Rýznerově transparentním spolku něco zajímavého tak to, proč platí letáky?

 2. Co je to „Občanský spolek PRO HUMPOLECKO z.s.“? Pod tímto názvem jsem žádný spolek ve spolkovém rejstříku, který je veden příslušným rejstříkovým soudem, nenašel. Spolek, který si uvádí zkratku z.s., by měl být tedy zaregistrovaný a zapsaný a pokud tomu tak není, neměl by vůbec tento status používat.

  1. Transparentní Humpolec bez jediného kontaktu, autora článku, provozovatele, atd…. Tak to je transparentnost jak má být :).

    1. Nikdo nezpochybňuje petici, ale přijde mi zvláštní, že web, který má v názvu transparentní neuvádí jediný kontakt, neví se kdo ho financuje atd…

     1. Mě přijde zvláštní že ODS se nechává sponzorovat od člověka s potvrzením že je těžce psychicky nemocný. I když vedle mrtvého maďara Lajose Bacse a inda Radjiva Sinhy je to asi normal. Křišťálově transparentní Standa s tím také jistě nemá problém…..dá si s Krausem o pívo víc a je v klidu.

     2. Podivné sponzory a dárce měli a budou asi mít všechny politické strany, které nemají to štěstí, že jejich majiteli patří půlka republiky. Ale to nemá s Humpolcem až tak moc společného. Naproti tomu na webu, který se staví do role strážce Humpolce a honosí se slovem transparentní ve svém názvu, není uveden ani jeden kontakt nebo autor článků. Nic víc.

     3. Tak kdo za timhle spolkem stoji je jasne kazdemu, kdo sleduje politicke ambice nekterych podnikatelu, kteri se kryji za sdruzenim ANO a jejich bilym konikem.

     4. ANO jsem nevolil, ale pokud stojí někteří jeho příznivci za současnou peticí mi vůbec nevadí.

      Každý normální člověk vidí, že přesun nádraží je totální kravina a prodej parkoviště jen kvůli pozemku pro zásobování Kauflandu ještě větší.
      Existuje už vůbec projekt nového nádraží v areálu spol.ICOM? Tedy konkrétní umístění stání, vjezdů, kde se nebude couvat, bezbariérového přístupu včetně wc a vstupu do haly, bezpečného vycházení z prostoru?
      Zatím to vypúadá, že ICOM spíše vybudovat nic nechce a nakonec nádraží nebude žádné. Lidi se budou tísnit u mléčných lahůdek a nesmyslně zúženými vozovkami budou jezdit autobusy i kamiony.

     5. bezte se nekdy podivat,kolik lidi pouziva An a potom znovu napiste. A ze to je sokrome zarizeni uz by vam take mohlo dojit.

     6. …a z hospody hraje pekna pisnicka. Tady sme doma, Kaufland Humpolec.

     7. znovu si pomalu prectete txt, na ktery odpovidate a zkuste to jeste jednou .,

     8. Nevím jak dlouho bude mít ICOM monopol,a může se stát že příde o licenci na obslužnost a Humpolec žádný AN mít nebude !!! Navrhuji odkoupení stávajícího AN městem a rekonstrukci AN s vybudováním nových prodejních prostor .
      Pavel

     9. S tímto naprosto souhlasím. To je názor „pro budoucnost“! 🙂

 3. V Humpolci je kulturni vyziti pro deti 4-15let = 0….proc mesto nepostavi na pozemku autobusaku, bazen, nebo neco pro deti….??????

  1. Protože v celé republice jsou pouze dva bazény, kterou jsou schopny si na sebe vydělat (Centrum Babylon a ten druhý jsem zapomněl). Ostatní jsou tvrdě každoročně dotovány z městských rozpočtů v řádech milionů.

   frrrr

  2. nechápu ty neustálé snahy o bazén v Humpolci, když existují tři bazény v max.vzdálenosti 25 km. od Humpolce.

   1. Dobrý den, jsou lidé, kteří navštěvují bazén dvakrát, třikrát týdně a dojíždění i třeba do Pelhřimova tuto činnost jak po stránce časové tak finanční značně znepříjemňují.
    Tím nereaguji na toto vlákno, pouze na tento komentář.

    1. Chápu finanční náklady, ale to je třeba řešit možným omezením návštěv, tak to se vším, rád bych lepší auto, nemám na něj, musím koupit starší

 4. A co tím soudruzi dokážete ? Už se těším na prázdný, pustý autobusák, plný bordelu a dělající Humpolci ostudu. Bravo, sežeňte pro tuto budoucnost alespoň ještě tisíc podpisů a pak se v té petici můžete rochnit.

  1. Na hasičské zbrojnici se prý kradlo! Někdo odcizil petiční listiny.Zloděj byl asi velký příznivec vedení města a ICOMU. Svým hrdinským činem jistě chtěl umožnit prodej našeho autobusového nádraží a přispět do pokladny ICOMU miliony korun. To proti vůli podepsaných občanů. Hlavně aby se nekradlo dál.

   1. Asi stejná informační hodnota, jako když napíšu, že se při podpisech na petici PRÝ podvádělo.

   2. Nejblíž sídlí jeden ze sponzorů ANO, který stojí i za tímto (ne)transparentím spolkem. Zkuste se zeptat tam.

   3. podle nepotvrzene informace se na hasičárně nekradlo.
    Ale soudruh zastupitel hasic rekl, ze to nikdo z nich to podepisovat nebude. Prej je treba aby tu byl kaufland, a ruze konecne zkrachovala, protoze nas okrada a neni prece mozny abys si moravec furt vozil prdel v bavoraku. chacha, mala ceska zavist, aby sousedovi chcipla koza, nic nevadi kdyz jsem statem dobre placenej linej lempl. A nemecky markety co valej letaky na duchodce a dane do nemecka takovejm lemplum ani starostovi nevadi. jeho zajem my vrta v hlave. fakt dobre jsme si je zvolili

    1. I tu závist si člověk musí zasloužit, a že to dá mnohdy hodně práce.
     Že by ale někdo někomu záviděl staré olítané bmw , se mi nechce věřit.

     1. A mě by teda zajímalo, kdo stojí za tím občanským združením??? Jestli to teda není tajné. Možná by to už mohl někdo konečně zveřejnit, když už tady každý ví úplně všechno o každém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zápis

Čt Úno 26 , 2015
ze schůze finančního výboru ze dne 18.2.2015 Čtěte dále:   V SeniorCentrech SeneCura rozdávají radost i dobrovolníci, bylo by jich potřeba ale mnohem víc

You May Like

Témata