Vyhlášení konkursního řízení

41

na vedoucí pracovní místo ředitelky/ ředitele příspěvkové organizace: Mateřská škola Humpolec, Smetanova 1526.

podrobnosti najdete ZDE

Čtěte dále:   Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Petr

41 thoughts on “Vyhlášení konkursního řízení

 1. Takže je to pravda!? Smetanka přestala nakupovat podle povelů a hned takhle zaklekly paní řiditelku?

    1. Jaká je vypovídací hodnota diskuzí a jací lidé se seberealizují v rádoby anonymním prostředí internetu bylo pěkně patrné v dokumentu ČT V síti. Tato diskuze bohužel není vyjímkou.

    1. No on se s tím Kratochvíl ještě chlubí na FB, že na městě je zahradníkem a že pracuje dál pro knihkupectví. Funkce umožňuje výhodně řešit prodeje knížek a sešitů.

 2. Vážený pane Ovčane, anonymní vyjádření vaše mé či kohokoliv jiného na tomto servru se hodnotově blíží NULE.

  Co mě, ale jako OBČANA Humpolce zajímá je, vystupování a rozhodování zastupitelů města na zastupitelstvu města. A tam je jenom jednostranný osobní útok a manipulace a lži a to prosím ze strany vládnoucí koalice, nejčastěji zastupované v této kauze panem Bernardem, Kratochvílem či Bruknerem. ( možnost shlédnout zastupitelstva od 25.6 2019 do 24.2 2021 tak dlouho se tato kauza táhne)
  Od počátečních vyjádření pana Bernarda nikdy jsme zákon neporušili až po děláme to celé pro lidi a v budoucnu to klidně udělám znova. Vše je možno shlédnout na městském youtube videu a k tomu jako bonus nespočet osobních invektiv vůči opozici.

  Máte naprostou pravdu o ÚČTU a HOSTINSKÉM. A to je přesně to o co se celou dobu od 30.9. 2020 snaží opozice (HUGO, STAN).

  Byly položeny černé stavby Pivovarem Bernard, do majetku města.
  MOHLO dojít k poškození finančních zájmů města, a proto HUGO v důvodové zprávě z 30.9. navrhuje, aby zastupitelstvo města pověřilo vedoucího odboru místního hospodářství a kontrolní výbor, aby celou záležitost prověřili.

  Další otazníky vnáší sám Pivovar Bernard, který není schopen důvěryhodně předložit: smlouvu o dílo, faktury ( byla vystavena až s 6 letým, 4 letým, respektive ročním zpožděním, shodou okolností 2 měsíce poté, když se tím poprvé začal zabývat finanční výbor tj 19.6. 2019), či konečné vyůčtování, nebo výpis z účtů.

  Nechápu proč koalice + ČSSD a KSČ svými 16 hlasy, nejen že nechce prošetřit, ale ještě DRZE žádá omluvu od Voplakala a Ryznera.

  Ani se nedivím, že to v mnoha lidech vyvolává pochybnosti a podezření, že se to celé chce ututlat, jelikož se zde pivovar obohadil na úkor města.

  Pane Ovčane z vašich vyjádření vyplývá, že i vám jde o kvalitní prošetření celé této kauzy, která mohla stát město nemalé finanční prostředky. Budu velice potěšen, když 28.4., kdy je nadcházející zastupitelstvo přijdete svým pohotovým a inteligentním jazykem podpořit opozici, aby se celá záležitost konečně začala šetřit. Věřím, že jedině tak se dozvíme pravdu, což našemu malebnému městečku pomůže víc než tato hra na schovávanou.

  Věřím, že znalecký posudek, který má HUGO k dispozici, bude dalším kamínkem do celé mozaiky a napomůže zvrátit nepochopitelnou zatvrzelost 16 zastupitelů.

  Jen je smutný, že kdyby se tomu celému opozice takhle důkladně nevěnovala, my OBČANÉ, jsme v blažené nevědomosti. Již nyní je jisté, že to rozhodně není celé čisté viz výše popsané.

  Jsem rád, že dnes můžu říct, že konečně máme v zastupitelstvu silnou a konstruktivní opozici, která nejen že se nezalekne, ale ani se nenechá odradit od titěrné, soustavné zkratka opoziční práce. A tak to má být bez rozdílu kdo vládne a kdo je opozice.

  OPOZICE má za hlavní úkol, že HLÍDÁ, vládnoucí KOALICI.

  Hezký víkend všem Občan

  1. Podle IP adresy zas tak anonymní nic nebude . Stačí jen kliknout jako to třeba pan František udělal v diskuzi k odbočení k Penny na Pražské. Hned tam viděl že píše někdo z domény mesto-humpolec.cz

  2. Ja si ani v nejmenším nedělám iluze o hodnotě mých vyjádření. Myslím, ze mají stejnou hodnotu, jako vyjádření kohokoliv jiného, bez ohledu na to, jak moc se komu líbí.
   Ano, popisujete „jednostranné osobní útoky“ vašich soků. To je bohužel smutná pravda, rétorika pana Kučery, jak tu někdo naznačil, se bohužel místy přenesla do dalšího volebního období, byť ne v tak drsné podobě.
   Tady však naopak čteme jednostranné osobní útoky odpůrců současného vedení – pro mě o to horší, že anonymní. Lidi, které (a třeba právem) kritizujete, vam to alespoň říkají za sebe, neanonymně.
   Úplně nerozumím tomu, jak mohu podpořit opozici, aby se věc začala šetřit. Mám přijít na někoho křičet? Pokud máte důkazy, jakože tedy asi ano, soudě dle vyjádření zde, šup s nimi na policii. Nevěřím, že jako úspěšní, dobře vystupující a dobře oblečení manažeři si s tím neporadíte. Navíc jsem tu byl odpůrci současného vedení města označen za vola, hajzlika, člena té bandy apod. Nevím, jak by vám někdo takový mohl pomoci.
   Pokud budou vámi reklamované skutky prokázány způsobem v demokratické společnosti standardním, jistě vám to přinese uznání voličů a v příštích volbách to bude znát. Zvažte ale prosím, zda není na čase přestat urážet své oponenty. Na začátku jsem vám fandil. Pak jsem hledal důvody, proč vám fandit dál. To jsem vzdal. Nyní hledám rozdíly mezi „nimi“ a „vámi“. A už to taky začínám vzdávat. Pěkný den. Ovčan

   1. Opět jste neodpověděl, vždy si jen něco vypíchnete a zapomenete na meritum věci.

    A pěkně prosím HUGO a jejich zastupitele posuzujte, jen a jen podle jejich práce na zastupitelstvu nebo podle jejich oficiálních vyjádření na jejich FB.

    Je smutné, když tak integilentní člověk jako vy posuzuje HUGO podle anonymních vyjádření na humpolaku.

    Bohužel je vaše vyjádření hodně demagogické

    A opět opakuji anonymní názory ať již mé, vaše nebo kohokoliv anonymního zde jsou ve své podstatě nic neříkajíci plky.

    Jediné co mě jako Občana zajímá je, jak je naše město spravováno zastupiteli.

    A tam jasně veden po všech stránkách opozice, a proto s radostí volám:

    HUGO go go go..😀👍😀

    1. Děkuji za reakci. Dovolte mi prosím několik otázek:
     Na co jsem měl odpovědět? Nezaregistroval jsem otázku.
     Co je podle Vás v tomto případě meritum věci?
     HUGO posuzuji výhradně podle práce v zastupitelstvu. Zatím jsem viděl několik projektů zaměřených zejména na zábavu a také snahu o rozkrytí nepravostí, která bohužel není z nějakého důvodu dotažena do konce, čemuž stále nerozumím – kdy se tedy dočkáme trestního oznámení nebo nějakého jiného oficiálního aktu?
     S pěknými prosbami se prosím obraťte na vaši suitu, která tu dehonestuje a uráží každého, kdo se jí postaví do cesty. Vaši příznivci jsou vaší součástí, ať chcete nebo ne. Nebo se od nich chcete distancovat?
     Mohl/a byste prosím uvést – konkrétně – co v mém vyjádření je „hodně demagogické“?
     Děkuji za zpětnou vazbu.
     Ovčan

     1. Meritum věci je, že 16 zastupitelů se neutále snaží celou trapnou záležitost pivovaru Bernard mést pod koberec. Věřím, že se HUGO nenechá a s dalším důkazem v ruce přesvědčí zastupitele, aby se začalo vyšetřovat na městě a poté předat či nepředat Policii, záleží na závěrech šetření jak OMH tak KV.

      Mimochodem jste zapomněl HUGU přičíst, participativní rozpočet a jednotný vizuální styl – ani jeden z uvedených projektů neměl nikdo jiný napsaný ve volebním programu, krom HUGA a jak je vidět byly to projekty natolik zajímavé, že si je koalice prosadila, díky za to jelikož, kdyby to HUGO nepřišlo s touto myšlenkou, tak ani jedna věc zde dnes ještě není.

    2. Musím s tebou souhlasit, Občane. Dyť starosta sám řekl že se za jeho vedení město neposunulo ani o milimetr. To bylo dobře slyšet na yt. Na tohle sebereflexi mněl, jindá bohužel ne. Hugo by mělo býti v radě, o tom žádná.

     1. Alenka, neůspěšná kandidátka na starostku v r. 2014? Ta že by někomu přiznala zásluhu? Ha-ha-ha. To je intrikánks non plus ultra. Jak tady už někdo psal, do všeho kecá ale nic nepodepíše. Její charakter je za ty roky v politice už hodně pokřiven.

     2. O tom jejím intrikaření by mnozí mohly vyprávět. Stačí zajít na pivo třeba s ředitelem ZŠ Hálkova panem Jůzlem mladším.

 3. Jestli má HUGo tak ostré a jisté argumenty v souvislosti s tzv.kauzou Trubky, proč nepodá trestní oznámení.. Co vlastně chce ještě prověřovat kontrolním výborem? A jistě víme kdo KV řídí? Je to hlavní lídr formace Hugo.

  1. když má starosta pocit, že jde o pomluvu ze strany sdružení HUGO, tak je povinnen vše oznámit policii!!! proč tak neučinil?

    1. Když použiji Vasi rétoriku, na čí povel čeká pan Voplakal? Proč on nepodá trestní oznámení kvůli trubkám? Na čí povel čeká? Dvěstě let zpět by si oba pánové (R a B) vybrali sekundanty, pistole, a za úsvitu by si své antipatie vyřídili jako chlapi. Bohužel dnes se to dělá jinak, a tak vzájemná animozita těchto pánů došla tak daleko, až se stala hlavní náplní každého zastupitelstva. Nešlo by to vyřídit bez všech těch komedií? Copak je zapotřebí souhlas zastupitelstva, rady,… k započetí vyšetřování? Proč to obviňující strana nepostoupí dál? Na co se čeká? Pokud máte zájem na blahu města, konejte prosím. Copak neplatí, že čím dřív, tím líp? Díky. Ovčan.

     1. Bohužel opět demagogie, zastupitelstvo má pověřit OMH a KV, ty mají ze zákona prošetřit pak případně předat orgánům činným v tres řízením.

      Ryzner vs Bernard neexistuje, to je jen chuť to tak PR představit.

      Zde je problém v samosprávě a ve státní správě, do toho laxnost politiků bývalého, ale i současného vedení radnice.

      Myslím, že když Hugu přinesete nezákonnosti jako to udělal úředník Jůzl, tak na rozdíl od zbývajících nečinných politiků, se budou aktivně snažit věc nezamést pod koberec, ale procesně správně prošetřit.

      Bohužel nemůžete vše jen sebrat a běžet na Policii, tak to jednoduše to nefunguje, ale to vy rozhodně víte a pokud nevíte, tak vám poradím trpělivost. Znáte to přísloví: Dočkej času jako husa klasu.

     2. Pane Ovčane, nechci být označen za hnidopicha, jak se to zde často dělá, ale jen malý detail, viděl jste někdy, že by pan Rýzner hulvátsky nebo lživě útočil na pana Bernarda? Neviděl!

      Ale v obráceném gardu to je na každém zastupitelstvu ( mrkněte na záznamy) nebo si přečtěte co píše pan Bernard na HUGO Fb.
      Pan Bernard jednoduše nedokáže ovládat své emoce, bohužel to on tu dělá to ovzduší tak toxické.

      Čím se provinili zástupci HUGa? Že pečlivě, krok za krokem předkládají další a další důkazy?
      Nejen pan Bernard, ale všichni musí respektovat, že zákony platí pro každého stejně.

      Nechci žít ve městě, kdy si jeden podnikatel myslí, že když umí vodit většinu politiků, že si zde může dělat co chce. Naštěstí nejsme v Rusku nebo Číně, pevně věřím, že žijeme v právním státě.

     3. Ovčan předstírá nestrannost, ale celou dobu co tu píše tak odvádí pozornost od tématu a úmyslně bagatelizuje porušování zákonů.
      Dělá to zdarma, nebo je za to placený?

     4. Pěkné ráno všem, dovolte mi reagovat no to, co tu bohužel čtu. Popořadě: Padla tu nařčení např. z krácení daní apod. Opravdu věříte tomu, že je nejprve třeba zeptat se podezřelého, zda chce být vyšetřován? Zadruhé: Viděl jsem hulvátství ze strany pana B, ale také jsem viděl trapný tyjátr „Stando omluv se“ ze strany pana R. A nebylo to na osmičce. Vše dostupné v záznamech že zastupitelstva.Nevraživost mezi oběma pány existuje.
      I já věřím, že žijeme v právním státě a právě proto věřím, že namísto výmluv budou všechna obvinění konečně postoupena těm, kteří mohou jednat.
      Konečně: Opět jsme se vrátili k napadání, když argumenty došly?Pozornost neodvádím a nic nebagatelizuji. Naopak, nabádám k co nejrychlejšímu vyšetření.
      Nepotřebuji předstírat nestrannost. Ani jedna ze stran mě neživí, u lizu ani nejsem, ani se k němu netěším.
      Doporučuji vám zaměřit se na porozumění psanému textu. Pokud není problém tam, pak je Váš text úmyslně zavádějící a účelový.

 4. Když už jsme u těch úspěchů HUGO, nějak se zde zapomnělo na jejich aktivitu v “kauze Panskodomská”, kde tíky jejich zásahu se ušetřil 1.000.000,-kč, který by se jinak zbytečně vyhodil, díky hlouposti vedení radnice (Brukner, Kratochvíl, Kukrechtová)

  A nezapomeňme na jejich chytrou aktivitu, aby se prominutí penále u Polyfunkčního centra ve výši 1.600.000,- kč projednávalo až 28.4., tedy až po 14.3, do kdy stavební firma přislíbila stavbu předat. Bohužel byli opět přehlasováni rozhazovačnými 16 zastupiteli, kterým je fuk, kolik peněz pro město ušetří a tak stavba není nejen předaná a jen tak nebude, ale penále se odpustilo.
  Myslíte, že to ti zastupitelé dělají schválně a nebo jsou “motivováni” stavební firmou.
  A myslíte, že by u vlastního baráku odpustili stavební firmě penále, pokud by stavba byla předána s 6 měsíč zpožděním? A do kdy budeme čekat než se to dodělá?
  A nepříde město náhodou o 7.000.000,- kč dotaci z EU, jelikož odpustěním penále, poskytli nemalou finanční výhodu jedné ze stran obchodu?
  A opět město je to, kdo tahá za kratší konec provazu a firma se jen směje.

  Město pro byznys, jak má být, jen mi přijde, že už se to s tím dotováním soukromých firem přehání.
  Ale co bychom chtěli, když neumětelové řídí město, hlavně že máme 90.000.000,- kč rozpočtový schodek.

  Držte si klobouky na dno jsme ještě nenarazili a rozhodně si zde ještě pár malérů vylížene.

  A v roce 2022 úplně zdecimované město ať již morálně či finančně si převezme opozice, to bude mňamka😢😢😢

  Máme co si zasloužíme!!!

  1. Pokud by město přišlo navíc o 7 Mega, tak okamžitě žaloba na těch 16 dobráků a uhradit městu včetně prominutých 1,6 Mega.

 5. Jo to uz jsem slysel od nejakyho debila nahore, ze prebira spalenou zemi…… Ale nebudme naivni jak stoparka v minisukni. U lizu muze byt kdokoliv a vzdy bude tercem kritiky a opozice predevsim.

  1. je absurdní, že po ředitelce chtějí znalost problematiky a souvisejících právních předpisů a že to podepsal zrovna Kratochvíl, který bez nápovědy Jirky a Standy neudělá vůbec nic

  2. podsouvas lidem pekny lzi. Vypisujou ho z jednoducheho duvodu – nikdo se zatim neprihlasil…nikdo to totiz nechce delat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Online výstava obrazů

Pá Bře 19 , 2021
V letošním roce si připomínáme výročí narození několika významných malířů, kteří se narodili v Humpolci a jeho blízkém okolí nebo v Humpolci žili. Čtěte dále:   5. zasedání zastupitelstva města, 28.6.2023

You May Like

Témata