Vyjádření společnosti RC Reinvest, a.s.

23

Společnost RC Reinvest, a.s., která kupuje od města pozemek pro realizaci projektu OBCHODNÍ CENTRUM HUMPOLEC je členem skupiny Reinvest.

Jsme renomovaná developerská společnost s desetiletou tradicí, s prokazatelnými výsledky – realizovanými projekty pro naše obchodní partnery, ale i množství projektů, které skupina Reinvest realizovala a vlastní.
 
Kdokoliv má reálný zájem se o nás něco dozvědět či nás kontaktovat jistě s tím nebude mít sebemenší problém např. na našich webových stránkách ( http://www.rcreinvest.cz ), kde jsou uvedeny kontakty (adresy, telefony …) našich kanceláří, které jsou ve čtyřech zemích Evropy (Česká republika, Rumunsko, Bulharsko a Srbsko). V ČR jsme každý (pracovní) den k zastižení v naší Vyškovské a Pražské kanceláři.
Kontaktní kanceláře:
Vyškov ul. Brněnská 509/11A
Praha ul. Wenzigova 7, 12000 Praha 2  
Aktuálně je ve výstavbě naše další kontaktní kancelář v Brně, ul. Poštovská 3/5.
V sídle společnosti RC Reinvest, a.s., na Náměstí republiky 1, PSČ 614 00 v Brně není kontaktní kancelář pro veřejnost (výpis z OR přikládám v příloze).
 
Pro doplnění uvádím několik základních skutečností o skupině Reinvest.
Historie skupiny Reinvest začala v České Republice v roce 2005, kdy byla v Brně založena společnost Reinvest Corporation, s.r.o.. Od počátku bylo naším hlavním cílem vytvářet významné realitní projekty zejména v sektoru retail nemovitostí. Od té doby jsme rozšířili náš záběr také na oblast developmentu kancelářských budov a bytů. Skupinu Reinvest založili a vlastní pan Jan Prokop a Miloslav Hartman.
V ČR skupina Reinvest vlastní tyto budovy:
 
–          Obchodní centrum Vyškov (RC Vyškov s.r.o.)
–          Obchodní centrum Kyjov (RC Kyjov s.r.o.)
–          Dentální klinika Praha Jankovcova (RC Praha Jankovcova s.r.o.)
–          Obchodní centrum Rožnovská ve Valašském Meziříčí (RC Valašské Meziříčí, s.r.o.)
V Rumunsku Reinvest vlastní tyto budovy:
 
–          Kancelářská budova Pitesti (ZIBBIBO a.s.)
–          Kancelářská budova Ramnicu Valcea (RC Aktiva Acquisition RO s.r.l.)
–          Kancelářská budova Craiova (RC Craiova a.s.) budova je ve výstavbě (dokončení 2015)
Reinvest spolupracuje s řadou renomovaných společností jmenujme např. Tesco, Penny Market, Billa, Lidl, Profi, OBI, OKAY, Deichmann, Teta, Gate, Jysk, Pompo, Sportisimo a další.
 
 

Odkazy

Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

23 thoughts on “Vyjádření společnosti RC Reinvest, a.s.

 1. Nojo. Potrefená husa má potřebu kejhat….. To sedí jak prdelka na hajzlíku !
  Ještě by mohl pan Kratpchvíl napsat vyjádření k tomu, jaký má zdravotní stav, že není schopen ani u soudu chápat o co se jedná a že jeho stav je neměnný a nevyléčitelný a proto nemůže být odsouzen za rozsáhlý podvod ve stamilionech, ale může řídit svého mercedesa a také celý ICOM. Opravdu fraška v režii našeho starosty, který už bohužel též stratil soudnost a vidění reality. Holt ta politika je opravdu svinstvo a je zničující….. P.

  1. Vy se venujte cteni jidelnich listku, jak jsem vas nekolikrat upozornoval, nejste bohuzel schopen pochopit nic slozitejsiho. Poproste nekoho kolem, at vam zkusi vysvetlit, co je v tom clanku napsano a mozna pochopite, ze vase skupina nesmiritelnych se opet ztrapnila.

    1. Účtovat se bude za tři roky v komunálních volbách. Lidé, kteří nebudou líní zvednout zádele a jít volit určitě zhodnotí plusy a mínusy stávajících zastupitelů a vystaví konečné vysvědčení.

     1. Přesně tak. A hlavně aby nezapomněli, jaké hry tady rozehrála skupina schovaná za ANO a nenechali se nachytat na jednoduchá hesla a osobní ambice (zájem) několika jednotlivců.

     2. chapu, ze se nekterym nelibi, takze me vase inteligentni reakce neprekvapila.

 2. Babiš a celé věhlasné ANO, jděte do prrrr…le, jste banda ubožáků!!!!Vy zlikvidujete drobné podnikatele a ne Kaufland na autob.nádraží.To je potřeba si uvědomit!!!

   1. To jsou zase nesmysly a všelijaké pomluvy jako v minulých diskuzích, nejde tady přece o Babiše, Ano, podnikatele, Kaufland apod., ale o to, jak bude vypadat město.

    1. Každej si může najít, že v Humpolci žádné hnutí ANO nemá a nemělo svoji pobočku. Jejich kandidátka byla složená z nečlenů, tedy z nezávislých kandidátů. A jak je vidět, pobočku tu ani založit nemají zájem. Takže hurá za tři roky, možná vznikne opět nové hnutí a uvidíme kdo kam přestoupí.

    2. Takze Kaufland na pozemcich p.Ryznera nevadi a o 100m vedle uz ma vliv na vzhled mesta, o tech fabrikach kolem nemluve? Takze, co je tedy nesmysl …

     1. Myslím si, že pokud by investor neroztahoval pařáty i na městský pozemek parkoviště, tak by nebylo kolem tolik humbuku. Ale nátlak na zastupitele to musel být strašný, když se někteří podělali a kývli právě na prodej parkoviště ve strachu o investici.

     2. no jasne, o An vlastne neslo, kdyz se provalila historie. Vy kazdou chvili tvrdite neco jineho, meli by jste si ujasnit, o co vlastne vam jde.

     3. no jasne, o An vlastne neslo, kdyz se provalila historie. Vy kazdou chvili tvrdite neco jineho, meli by jste si ujasnit, o co vlastne vam jde.

     4. Budete nás, vy hoši co spolu snídali, otravovat těmi svými hádkami ještě dlouho?

    3. Copak Kaufland položený uproštřed průmyslové zóny (Čemolen,Icom,Lion,Schenker, Interexpres a jiné a jiné) změní vzhled města????

 3. Spise mi prosim nekdo vysvetlete, kdo povolil hokejce Melenovskemu zridit z domu proti ev. Kostelu cikanske, ehm romske geto ???!!! Je tady ted neskutecny bordel, clovek se boji jit po ulici a kde se vlastne vzali???

  1. Já myslím, že mu to ( tedy jeho manželce )nepovolil nikdo. Dům není rekolaudován, nájemníci tam jsou zřejmě beze smluv a daně asi nikdo neplatí. I když to všichni vidí, žádný úředník to neřeší….
   P. S. toto info je přímo od nájemníků

   1. No chodit po ulici nebo po chodniku je v tomto pripade asi jedno, kazdopadne je to alarmujici stav a divim se napr Stampi, ze jsou v pohode……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Memoriál Františka Jokla

St Čvc 22 , 2015
výstava veteránů „Memoriál Františka Jokla“ na Horním náměstí. Čtěte dále:   Městská policie chrání veřejný pořádek a bezpečí

You May Like

Témata