Živý přenos 7. zasedání zastupitelstva města

92

Možno sledovat v článku. Dnes od 16:00.

nebo přímo na YouTube na adrese:

https://www.youtube.com/watch?v=5ap1WA39biU

 

Čtěte dále:   Video: 4. zasedání zastupitelstva města

Axl

92 thoughts on “Živý přenos 7. zasedání zastupitelstva města

  1. Hele Jardo, občasníku to moh poslat Jiříček, jen se pod to nepodepsal. Noty k tomu dostal od Karlose, a ten je zas dostal od stranickejch,nebo pivovarskejch markeťáků. Slyšel si včera to jejich kňučení, má to celkem logiku, ne?

 1. Mohl by prosím někdo velmi stručně shrnout, co ze zasedání vyplynulo? P.S. – dopoučení typu shlédni si to a názory typu nic a kulový snad ani raději neuvádějte. Díky. V. K.

  1. Z mého pohledu:
   1) někdo se beztrestně hrabe v neoficiálních podkladech města a vynáší je z úřadu ven. Zabezpečení je prapodivné, protože se na konkrétní osobu nedá ukázat. Celkově mám pocit, že se ani ukázat vlastně nechce, nebo ne tak rychle. Automaticky bych předpokládal, že obec nebude váhat ani vteřinu a předá věc policii k vyšetření + provede příslušná protiopatření.
   2) občasník eu nestojí za to číst a slouží pouze ke zviditelnění rádoby novináře Mareše. Kdo neví, o koho se jedná, dá se dohledat např. https://www.jihlavske-listy.cz/clanek27248-o-nekonecnych-dotazech-za-500-tisic-korun-natocili-v-televizi-reportaz.html Tento pán je bohužel činný napříč Vysočinou.
   3) starosta/ tka není – moc kohoutů na malém pískovišti.
   4) světlé zítřky nenastaly

   frrrr

   1. Ani v nejdivočejším snu se nedalo očekávat, tak příšerné jednání a prasácké stbácké akce v podání současného vedení radnice. I když tajné náhrávání rozhovoru s bývalým starostou, panem Voplakalem , v minulém volebním období, už možná bylo určitou indicií. Pohled na tu zoufalou skupinku v čele stolu, je bohužel naší dnešní realitou. A zastupitelé za ANO?
    Neschopní, věčně mlčící a věrně sloužící zájmům a intrikám víme koho. A můžeš Vašku Křivánku kroutit hlavou, jak chceš. Jste absoloutně trapní.

    1. Věčně mlčící, to byla i většina zastupitelů za ODS i jiné strany Národní fronty v minulých letech. Kolik toho řekl sklenář Bendl? Kolik Bartáková, Kostřicová, Dalík, Karafiát, Jirků, Krejčí, Arnotová, Hrdlička, atd….? Za posledních dvacet let většinou mluvilo do pěti lidí zastupitelstva, ostatní jen poslušně zvedali ruce na povel. Takže holt žádná změna.

   2. Dobrý den, dle mého laického názoru nejde o věc zastupitelstva, popř. radních, jak nám chtěl naznačit pan Kratochvíl, většina zastupitelů je v zaměstnání, popř. si užívá důchodu, nemůže být denně na úřadě, ale únik informací se týká především Městského úřadu Humpolec. resp. vedení. J. Kolman

   3. No dekuju za schrnuti. Nize ovsem ctu, ze za vsechno muze Kratochvil a Brukner a soucasna, budouci, minula nebo jaka je to „koalice“ vlastne maka jako sroub a do pismenka plni vse co naslibovala. Jen ti z ODS jsou hnusaci a podrazaci. Uplne mi to pripomina Babise a jeho „za vsechno muze Kalusek“

    1. To jsou pořád prázdné řeči o makání. Případně o šlapání do pedálů od jiného trolla. Co konkrétně není hotovo? Vypište body 1-100 co podle vás není odpracováno. Jinak jen planě vytváříte negativní atmosféru. A to jste přece v DOHODĚ chtěli zamezit.

     1. Sorry ale ja to otocim. Vypiste vy od 1 do 100 co vsechno je hotove. Studie me nezajimaji. Tech se jako obcan „nenazeru“. Rozpocet je povinnost. Co dal?

     2. mimochodem, opozice muze tlachat jak chce. makat musi koalice. ta je odpovedna.

 2. Těžká traparna, domluva žádná, tragédie a ostuda, dotazy na nesmysly a že by proběhla dohoda a volba starosty to ne. To se řeší kdo vynesl dokument ale ve výsledku nikdo nic neví. A dotazy z řad publika od rádoby novináře Marese a od slintala Kašpara to není třeba komentovat.

 3. Pořád je na radnici rádoby koalice, která to toho hodila vidle sama nikdo jí do toho intrikama nenutil. Pokud by fungovali na radnici normálně žádná krize není.Opozice se byla schopná rychle domliuvit a spojit. Kdo to rozbil je zase koaliční strana. Současná radnice se mohla dávno domluvit a mít starostu. K tomu, ale musíte mít ochotu na nějaké kompromisy a sebereflexi.

  1. Kratochvil Karel je vsehoschopen, aby se vratil na zidli starosty. To o necem vypovida.Krize ve meste? Jenom bachorky a straseni.Pan Machek vcera ukazal, ze je na radnici opravnene.

    1. Místostarosta Petr Machek už dlouho prokazuje, že je dobrý organizátor, že je vizionář, že je pracovitý, že bude dobrý starosta, že nebude tunelovat radnici, a že mu na srdci leží Humpolec a jeho občané.

   1. Evidentně ano. Kratochvíl si nikdy nebyl schopen víc vydělat, než politikou. Proto se dere zpět. Ty včerejší scény byla největší divadelní šmíra Ochotnického Divadelního Souboru. Všude vě městě je klid, i na transparentním internetu. Jen tu vytváří ODS zdání katastrofy. Jasně, pro ně to katastrofa je. Přišli o vliv, o moc. Ale opravdu město může fungovat i bez nich. A také funguje.

    1. Popravdě jsem včera čekal od mladých perspektivních jak se ukážou na rekonstrukci haly. Kde jsou časy velkých vizí a smělých plánů, inovací, koncepcí? Jo aha, už je po volbách. Takže to bude jen obyčejná nudná rekonstrukce jakou by udělal kdokoliv, kdo by na té radnici seděl. Sry, ale nevidím mezi proklínanou ODS a současnou koalicí.

     1. Jestli jsem správně slyšel, tak se vychází z projektu, který nechala vypracovat Jiskra a to je i podmínka pro převod daru. Neházejte špínu, kde není. To je unfair.

     2. Čas velkých vizí na nejbližší období je saturován. Město nebude mít dostatek prostředků jak tyto akce realizovat. Rozšíření škol, přestavba Spolkového domu, oprava sportovišť, k tomu běžná agenda typu chodníky, inženýrské sítě, ČOV…Kdyby se našly zdroje, tak můžete oprášit projekty ležící v zásuvkách – krytý bazén, bytový dům,…třeba se pohne i privátní vize nové sídelní oblasti na Rozkoši/Vilémově. Uvidíme.

     3. Možná, kdyby vstoupili do jednání tak soukromé pozemky Vilémov Rozkoš mohli vykoupit.
      Btw a jsou nějaká jednání ohledně toho?

     4. Unfair je komentář v 11:55 a ne moje tvrzení. Převod je samozřejmě vázán na to aby tam zůstal sportovní areál. Logicky. Pokud by někdo přišel s lepší přestavbou haly na viceucelovejsi/modernější sportovní stánek, proč by byla Jiskra sama proti svým zájmům? Zbytečně to okecáváte, posun mezi starou a novou radnicí je nula.

     5. Takže když existuje studie, co má Jiskra v šuplíku tak by měli mlaďosiˇ nechat udělat novou? V. Brukner na záznamu řikal, že už tak je termín řijen dost na hraně. Nechápu vals teda vůbec.

     6. ad 11:55:

      „Neházejte špínu, kde není. To je unfair.“

      To je u vás nějaká novinka, ne?

     7. Proč ji neměli už dávno připravenou? O rekonstrukci haly se ví od minulého týdne? Není to dávno co tu jeden fanda současné koalice mistroval jak o zavedení měšťáků přece všichni dávno ví, co jako by kdo chtěl. Takže koukám o tom co kdo dávno ví a neví je hodně selektivní podle toho jak se to zrovna hodí. Studie na nerealizovatelné zbytečnosti se před volbama dělali jak na běžícím pásu, na tohle čirou náhodou ne. A přitom hala, stadion, sokolovna – to není malá plocha a zasloužilo by si to řešení jako celek (i když realizováný po částech) a ne se samostatně věnovat jednotlivostem.

   2. To myslíte tím jak podsunul zastupitelům smlouvu o zalesnění, kdy práce už běží, ale smlouva neexistuje???
    Mě to ze strany pana Machka přišlo jak hodně amatérský přístup a postup na hraně zákona a daleko za hranou hodnot samotného HuGo…
    Nebude to trvat dlouho a může se stát, že na koalici přistane také nějaké to TO a asi bych se nedivil, kdyby to padlo přímo-nepřímo na osobu pana Machka.
    Nejsem voličem ODS ani nikoho z aktuální opozice, ale včera si rozpadle-poskládanou koalici docela mazali a vševědoucí Machek moc argumentů proti neměl..

    1. Pokud jde o dar, neviděl bych problém. To samé by udělal i Brukner. Jenom nyní okopává kotníky, vrací to, co se dělo jemu. Čistě lidské…

 4. Je ten Pavlis pořád místostarosta ? Tedˇky jsem přišla z úřadu kde jsem ho hledala kvůli pomoci s dotací ale nikdo o něm nevěďel. Na radnici není.

 5. Naprosto nechápu proč se zastupitelé za ANO neohradili na hloupé žvanění pánů Kratochvíla a Bruknera o tzv. špatném vedení a komunikaci radnice za poslední rok. Křivánek neměl kroutit hlavou ale rázně se proti těmto hloupostem vymezit, pokud je ovšem toho schopen.

  1. Ano, přesně. Ta exhibice Kratochvíla a Kučery ohledně minoritního pozemku u trati byla trapná. Kučera v zastupitelstvu prožil půlku života, 16 let starostoval a teď najednou mistruje věc, kterou mohl vyřešit dávno sám. Asi si myslí že na úřadě jsou všichni slepí a hluší, protože to co velmi často řešil v pracovní době rozhodně nebylo narovnání pozemkových poměrů. Kdo se může divit, že takovou elitu už nechce zpátky nějaký zaměstnanec MěÚ, a poskytne info novináři.

   Ohledně pozemků pro výstavbu to tady ODS vyřešila tak kvalitně, že řada mladých lidí musela hledat bydlení jinde a navždy město opustila.

 6. Hugo začíná ztrácet body a Anoisti jsou po odchodu exstarostky na odpis… Příští volby budou o to zajímavější…
  Závěrem se ukázalo že rozpočet nikdo z koalice není schopen udělat, to v Humpiku zvládal asi jedinej Vlasta Brukner.
  Zbývají 3 roky mandátu lidí, kteří nechají udělat ještě pár studií u svých kamarádů daných z ruky a pak otevřou XXL balení medu, tak zase všichni přijďte, ať vám mladíci s ,,drajvem,,natřou silnou vrstvou kolem huby.
  Hugo se bohužel zakope samo..

  1. Neříkal na konci pan Machek, že rozpočet je hotový? Bylo špatně slyšet, ale to, co píšete k rozpočtu, je lež.

   1. jde o to, jaky vyznam slovo „hotový“ má? Já jsem vecer taky kolikrat „hotový“ a kolikrát i rychle 🙂

 7. Tady se pořád někdo snaží vyvolat dojem jak všemocná ODS a pol. měla jediná odborníky na rozpočet města. Kdo byli ti zázrační ekonomové? Pořád dokola tu lžete. Městský rozpočet sestavuje ekonomický odbor města, tj. zaměstnanci městského úřadu ve spolupráci s dalšími odbory. Ano, do rozpočtu zasahují zastupitelé svými lepšími či horšími nápady, které procházejí finančním výborem a zastupitelstvem. Jedná se také o nápady jako byl třeba příspěvek na vrahy Mašíny, dárek kamarádům na cestování „Hliník sobě“ a podobně. Lepší raději nevědět.

  Zásadní investiční akce města se připravují delší dobu a zastupitelé na přípravách mají minimální vliv. Co by také mohl učitel, zubař, muzikant, prodavač nebo sklenář řešit na něčem, k čemu nemá vzdělání?

  Už přestaňte strašit. Chtěli jste klid ve městě, dohodli jste se že vy jste nejlepšími garanty klidu. Lidi vám neuvěřili. Tak se podle toho chovejte.

  1. Vy se laskavě přestaňte utvrzovat v pohádce na dobrou noc, že se nic neděje. Město nemá starostu a byla vypovězena koaliční smlouva. Za bez mála měsíc jste nebyli schopni s tím pohnout. Je to jen a jen vaše hanba a my to dobře víme. Obelhávejte tím vaše nešťastné voliče. Nás ne. Kdy v minulosti dospěla koalice po roce a kousek k takovému nic? Dosud nikdy! Klid ve městě již pár let narušujete jen vy. Bohužel nepředvádíte nic lepšího ani, když jste u kormidla. Tak už něco dělejte, ať se za vás vaši nemusí stydět.

   1. Humpolec na podobný vývoj nikdy nebyl zvyklý, ano. Ovšem neznamená to, že se děje něco hrozně tragického. I rezignace starostky, starosty k to mu patří. Normální stav v demokratických podmínkách. Přežila to jiná města, i Humpolec to přežije.

    Je však na místě stávající koalici sdělit, že už by nějaký výsledek jednání mezi stranami měla sdělit a nebát se informovat. Jisté je,že snaha dostat do koalice Sociální demokracii nevyšla, a získat lidovce také ne. Takže pracujte i nadále v 11 lidech a hlavně seberte už odvahu se rozhodnout. Dobré a přínosné návrhy pro město jistě schválí a podpoří i tyto opoziční jmenované strany. Na to v koalici sedět nemusí. To je o rozumném uvažování.

  2. lide vam neuverili…. ? a komu uverili? jste schopny pochopit co rikaji vysledky komunalek z roku 22? Urcite nerikaji skoro nic o pavlikovi hralovym, ktery je tam co je z duvodu urciteho vsimneho byvale kristalove starostky. hugo -1, ods -1. vse pozralo ano. a to hlavne z duvodu celonarodniho nastaveni lidi. jinak by nemeli narok (soudim podle osobnosti, ktere jsou v komunalu alfa a omega) na vic nez 3 fleky. Argumentace osobnostma z jinych uskupeni me nezajima. naprosto nerelevantni, protoze bych pak demagogicky tvrdil, ze kratochvil je lepsi nez machek – prece dostal vic hlasu!

 8. Mě docela zaskočil bod kdy zastupitelé projednávali platbu za svoz odpadků.Komentář pana Bruknera,nic neřešící, a slova pana Kratochvíla naprosto oničem.Stačí pár kliknutí a máte kompletní přehled měst v celé republice kolik platí jejich občané za svozTKO.Tak třeba: J.Hradec 500Kč,Kadaň v roce 2016 500 Kč nyní 200Kč,Litvínov 250Kč,Brno 670Kč,Třeboň od roku2016 500Kč a od roku 2022 ZDARMA, jako další města Frýdlant nad Ostravicí zdarma,Teplice zdarma a další desítky měst kde se poplatek pohybuje kolem 500-600Kč.Vše je uvedeno od roku 2016 do roku 2023. Samozřejmě je tam spousta měst kde je cena od 700Kč a výš.Výmluvy na zvýšené náklady a podobné řeči po srovnání s jinými městy asi moc neobstojí.Zastupitelé hlasovali jako by se jich to netýkalo,bez diskuse,bez připomínek a hlavně,nikoho nezajímalo co všechno je zahrnuto v té konečné ceně.Takové zastupitele kteří jen mačkají tlačítka a zvedají ruku,tak s takovýma asi moc občanů ve městě spokojeno není.Ale třeba se mýlím a vadí to jen mě.

  1. no svoz odpadku resi 21 zastupitelu, ne jenom Brukner a Kratochvil. Proc teda zminujete jen tyhle 2? Protoze se k tomu NIKDO jiny nevyjadril? A ten vycet mest? Vite kolik je mest a obci v CR? Vite kolik jich plati vic a kolik mene nez Humpolec? Vite proc to tak je? Pokud nejsou vsechny informace pohromace, je to proste teoretizovani, ktere je zavadejici. To same by totiz slo udelat u vody, udrzby zelene atd.

   1. Zdražování poplatků za odvoz bohužel bude stále citelnější a vzhledem k tomu, že ekologická lobby nechce mluvit o výstavbě spalovny na Vysočině, tak počítejme, že to půjde stále více nahoru. Např. Okříšky mají 880Kč.

    Ano např. Teplice nemají žádný poplatek, protože žijí z lázeňství a z poplatků od arabské a muslimské komunity, kteří lázně houfně navštěvují. Takže peněz je tam od nich dost.

    Doufám, že tedy zůstane aspoň nějaká sleva pro ty co v Humpolci a místních částech pečlivě třídí. Tedy alespoň těch 60Kč na osobu v rodině. Jinak ty barevné popelnice by ztratily cenu.

 9. Co je na tom k nepochopení?

  Anoisti můžou jednat již jen s Hugo a piráty, tam to začíná a taky končí, tudíž neměl by už být znám výsledek? Jo vlastně, strana co vyhrála volby, šla do voleb s jedinou volitelnou personou, která odstoupila.
  Zbytek jsou osoby jaké jsou, proto mezi nimi starostu nalézt nelze, ale od koryta se neodchází, to je v dnešní den vidět na celorepublikové úrovni.

  Jen tak mimochodem bych hádal, že celá věc dopadne takto. Machek bude starosta, v Ano není jeden, který by to byl schopen zastat, to už ukázalo koaliční jednání, navíc za Machka budou bojovat ti, kterým se to pak nějak vrátí, když ho tam udrží a ještě postrčí. Tím bude ukončena aféra
  ,, Transformers Humpolec,,

  A dále můžeme sledovat jak Křivánek pohřbil celé Ano, díky Vašku, sledovat popravu sebe i se svými spolustraníky je na věnec.

  NEZAPOMENEME.

  *jediná možnost jak tuhle sebevraždu přežít je udělat novou partaj mohli byste si říkat třeba hugano a navázat na lesk a slávu z 98.

  1. Šanci na návrat ODS prokoučovala tím, že tlačila na zisk většiny v nově tvořené Radě. Prostě chtěli moc.

   A máte pravdu ANO je svoji nerozhodností mrtvé. To,že měli v čele jedinou silnou figuru a dál spíše slabší byl záměr bývalé lídryně kandidátky. A to byla smrtící varianta výběru sestavování.

   1. Další čistá lež, ohledně nároků ODS. Nepodsouvejte laskavě lidem takové nesmysly. Jestli tady někdo něco prokaučoval, nebyla to určitě ODS.

     1. A já myslel, že tam na jednání padl výrok, že má být (pokud bude mít zájem) v radě zastoupený každý subjekt 16-ti členné koalice (5 subjektů). Logicky tedy i Mikulášek za STO (stejně jako mělo být zastoupeno ANO, ODS, KDU i ČSSD) … to mi přijde jako Fair play.

 10. Takže asi hovn…ooo, co se týká Mikuláška. Už nevíte, jak to vylhat, ty vaše bludy.
  Jediná příčina krachu toho vyjednávání je na straně trapáků z ANO, které si vodí exstarostka.
  A o STB metodách našich mladých, perspektivních a všehoschopných, darmo mluvit.

  1. Proč tedy není jasně nikde sděleno a to ani ze strany ANO,ani ODS proč padlo vyjednávání obou těchto subjektů? Na fcb. bylo možno dohledat jen tradiční nářek bývalého starosty, že s nimi bylo ukončeno jednání, důvod však nenapsal.
   Je jasné, že ODS chtěla mít většinu v nové Radě a to byl celý důvod k ukončení rozhovorů. Tak se to domnívá veřejnost.

   Je smutné, že ani jeden ze šestice za ANO se neumí veřejně vyjádřit a popsat realitu.

   1. shrnu vas komentar – nikdo nic neuvedl, vy se domnivate, verejnost se domniva ale byvaly starosta tradicne breci a duvod je vam jasny. Tak si sakra vyberte, jestli je to jasne nebo neni! Ja napr. slysel o jinem duvodu, ale protoze to byla suskanda, tak ho s dovolenim neuvedu.

    1. Neuvádějte, od vás to nikdo nečeká.
     Smutné je, že to neuvedou na pravou míru ti, od kterých se to již dávno očekávalo. Třeba místostarostové nebo vítěz voleb a koaliční partner, strana ANO, která nejdříve rozpustí koalici a pak ji není schopna ani znovu poskládat.
     Od Hrali se čeká stejně jako s prominutím od Vás, ale o panu Machkovi sem měl lepší mínění.

  2. O jakých praktikách je tedy konkrétně řeč? Hugo nevolím, p. Machka lidský v oblibě nemám, ale to co tu píšete sem tedy nezaznamenal.

 11. Dejme tomu čas, kdo ví jak to dopadne. Třeba nakonec z toho vystoupí piráti a hugano může jít stavět sněhuláka.

 12. Podle me by bylo logicky a nejlip pro mesto, kdyby se domluvili vsichni. Obetoval bych teda osobne jen Pavlika Hralu, ale asi nejlip pro mesto by bylo, kdyby to byla klidne koalice x opozice s tim, ze spolupracuji vsichni na rozvoji a ne ze si budou hazet klacky pod nohy. Ted uz je tam ale asi tolik osobnich anymozit, ze to je nerealne. A pritom jsme prdel sveta.

 13. Absolutní souhlas, ale po tom všem co se zde událo, je to nereálný scénář. Faktem zůstává, že Hrala může rozjet zajímavé dění kolem koalice. A 6 mandátu Ano vcelku tvrdě dopadne na lavici opozice a Hugo hned vedle. Také možný scénář.

 14. Je to velmi nereálné, to máte pravdu. Hlavně je ale fascinující to absolutní mlčení a mlžení o tak bezprecedentni situaci. To je ta informovanost občanů v rámci radnice otevřené všem občanům, jak slibovala exstarostka při své inaugurační reci? Byly to jen a jen kecy. Realita je taková, že takto izolované vedení města od občanů, ale i od samotného úřadu Humpolec od r. 1989 ještě neměl.

 15. Často se tu píše, že ten, či onen nic nedělá. Dá se někde vůbec dohledat kdo má co dělat? Bez toho aniž by člověk pročítal všechny zápisy s tím kdo sedí v jakém výboru.

 16. Drazi moji. Nez se zase zacnete vsichni hadat – vcera jsem byla v kavarne Cista duse. Byvaly Profil. Parada. Doporucuju. Posezeni pekne, obsluha prijemna. Kafco dobry. Zakusky naprosto v poho a kvalitni. Tak diky a pristi utery zas…

 17. Důvod hádek je jediný. Kratochvíl chce za každou cenu opět do funkce starosty.
  To je celé. Vše ostatní je jen folklór.

  1. Důvod hádek Kratochvíl? Lžete a dobře to víte. S největší krizí na radnici od roku 1989 nemá Kratochvíl nic společného. Je to jen výhradní odpovědnost bývalé starostky města a její stafáže pod plachetkou ANO.

   1. Nikdo ho neobviňuje z rozpadu koalice,ale asi ve vyjednávání z ANO měl nereálné požadavky, o tom je. Nikdo nic neví, bohužel. Oficiální stanovisko ANO ani ODS nevydalo,proč k ukončení jednání došlo. Proto běží šeptanda.

    1. ODS se jasně vyjádřila. Došlo k předběžné dohodě ( všichni zúčastnění ji potvrdili, takže to není lež) , kterou následně, až po Kratochvílově urgenci, hnutí ANO SMS – kou zrušilo. Co ještě chcete?
     Jestli tady někdo nezodpovědně a arogantně mlčí, je to ANO, HUGO, STAN a PIRÁTI.
     Těch se ptejte. Oni jsou těmi, kdo dluží všem občanům města vysvětlení a odpovědi na nejzásadnější otázku ze všech. Kdy budeme mít opět kompletní a hlavně kompetentní vedení města, včetně starosty? Nesnažte se donekonečna hledat viníka v Kratochvílovi a ODS. Chápu, že můžete být možná frustrovaní z toho, co nám tady stávající koalice předvádí. Ale přijměte už prosím fakt, že příčina krachu koalice i jednání o nové koalici nemá s Kratochvílem ani ODS nic společného. A šeptandě asi tolik: blahoslovení chudí duchem a jejich nebeské království jest!

     1. No vono te septandy je trochu vic a vubec neni hezka. A ani tak neni o ODS nebo Kratochvilovi ale o mistnim ANO, „byvale“ starostce a vztazich mezi jednotlivci v „byvalem“ vedeni mesta. Az mi prijde divne, ze jeste nekdo s nekym vubec jedna, resp. mi to pripada, ze se jedna o tom, kdo to chce mene ale aby to nebyla zas tak moc viditelna prohra, proze vest mesto fakt chce jen jeden clovek (a vubec to vuci nemu nemyslim zle)

     2. Opět se ptám. Tady někdo obviňuje z krachu bývalého starostu? Nikdo. Tady se jen konstatuje fakt, že o příčinách krachu vyjednávání ODS a ANO se pořádně nekomunikovalo.

      A je pravdou, že míč je na straně stávající koalice, ti by to udělat měli. Ovšem i ODS mohla jasně sdělit své požadavky veřejnosti, to se nestalo.

 18. Aha a já myslel, že volby vyhrálo ANO, tak proč do toho zase taháte ex -exstarostu Kratochvíla…
  Všechno to má v rukou Yesman Křivánek a spolustraníci za ANO.

  Lidová tvořivost jde ruku v ruce s netransparentní situací na radnici v rámci koaličních jednání.

  Nebo vy snad víte, zda jednání probíhají, s kým se jedná a jaké jsou z jednání výstupy?

  Prostor pro polopravdy, pomluvy, hádky či lži dávají samotní zastupitelé netransparentním přístupem k vzniklé situaci…
  Copak je tak složité napsat:,, Koaliční jednání dále probíhají mezi ANO a stranou X a stranou Y, kdy již řešíme pouze detaily“.
  Nebo
  ,, Situace je složitá, jednání v rámci původní koalice selhalo, stejně jako v rámci možné široké koalice, pokud nedokážeme do konce roku najít partnery pro sestavení koalice, budou vyhlášeny předčasné volby“.

  Tento text mi zabral cca 3 minuty, tak proč to nezvládne napsat někdo za ANO, když za to berou mzdy….

  Rebekeplex

  1. Předčasné volby by byly pro všechny strany a subjekty tím nejhorším a nejméně chtěným řešením. To vám potvrdí zprava doleva…

   1. a tento bordel mají skutečně na svědomí učitelé ??? Jirko, Aleno, Zdeňku…..to je máj ?!? :D:D:D

 19. Únik informací o předem připraveném zvolení KK má konečně něco, co nám závidí všechna okolní města. Utajení špioni, to tu chybělo.

   1. To je ten co zjistil, že Bernard platil za práce na vodě i asi deset let po jejich provedení? Taky ti Vodak dodával vyůčtování po deseti letech?

 20. Jestli někdo potajmu nahrává mobilem rozhovor se starostou, tak není cifršpion, ale spíše vobyčejnej špicl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krize na humpolecké radnici: ANO vypovědělo koaliční smlouvu, z jednání s opozicí ale vycouvalo. Město zůstává bez starosty

Čt Lis 23 , 2023
Humpolec na Pelhřimovsku zůstává bez starosty. Zastupitelé na svém středečním jednání jeho volbu stáhli z původního programu. Podle místostarosty města Petra Machka (HumpolecGO!) to bylo kvůli tomu, že neexistuje dohoda na obsazení funkce. Zastupitelé pouze vzali na vědomí rezignaci Aleny Štěrbové (ANO) na mandát zastupitelky k dnešnímu dni. Na funkci […]
4. zasedání zastupitelstva města

You May Like

Témata