Vysočina bude mít v Humpolci nové očkovací místo. Otevře 10. ledna, přijme i zájemce bez registrace

4

Na Vysočině se v nejbližších dnech rozšíří počet míst, kde se lze nechat očkovat proti covidu-19. Očkovací místo připravuje společnost Vysočinské nemocnice, s. r. o. v Humpolci, uvedl to dnes v tiskové zprávě Kraj Vysočina. Společnost na facebooku zveřejnila, že očkovací místo bude v provozu od 10. ledna.

Proti koronaviru očkují na Vysočině všechny krajem zřizované nemocnice včetně Nemocnice Jihlava, která zajišťuje chod velkokapacitního očkovacího centra Hruškové Dvory. Očkovací centra fungují také v Počátkách a Chotěboři nebo na poliklinikách v Telči a Třešti, očkují i soukromé ambulance.

Humpolecké očkovací centrum na adrese 5. května 319 umožní očkování lidem po předchozí registraci i bez ní. Bez registrace se na Vysočině očkuje i díky mobilnímu týmu, který ve spolupráci s Krajem Vysočina zajišťuje společnost Podané ruce, dnes měl zastávku ve Velkém Meziříčí a v pátek bude lidem k dispozici v Moravských Budějovicích.

Od začátku letošního roku zdravotníci na Vysočině s asi půl milionem obyvatel podali takřka 14 tisíc dávek vakcíny, od začátku očkování loni v lednu bylo podaných dávek přes 720 tisíc, posilující třetí dávku dostalo 124 125 lidí, vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Axl

4 thoughts on “Vysočina bude mít v Humpolci nové očkovací místo. Otevře 10. ledna, přijme i zájemce bez registrace

  1. Tak to je ovsem pecka. Vaxifetky uz stoji frontu.:-)

    Jak se predpokladalo, tecku za tim tzv. ockovanim proti covidu dela sam covid.

    Tady uz snad velkci hosani nevymysli jak si ten byznys protahnout. Tak se nechme
    s cim prijdou nyni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vzpomínky na ZOH - 1. část

Pá Led 7 , 2022
„Vyhrála jsi …“ „Nééé!!!!“ To překvapení a nevěřícnost v její tváři v cíli je stále pořád k nezaplacení a můžu se na to koukat znovu a znovu.
Ester Ledecká se zapsala do historie jako první dáma, která vyhrála dvě zlaté olympijské medaile, ve dvou různých sportech, na stejných hrách

You May Like

Témata