Vzdělávací kurzy

1

Pětice kurzů programu Základní ICT dovednosti zakončí vzdělávací projekt „Síť dalšího vzdělávání na venkově (CZ.1.07/3.1.00/50.0106)“, který připravila Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov ve spolupráci s místní akční skupinou Společnost pro rozvoj Humpolecka.

Témata jednotlivých kurzů jsou Základy používání PC, Tabulkové kancelářské programy, Textové kancelářské programy, Počítačová grafika a multimédia a Internet, e-mail, počítačová bezpečnost. Kurzy se konají v budově ZŠ Želiv a ZŠ a MŠ Jiřice, vždy od 17:00 do 19:00.

Cílem vzdělávacího programu je poskytnout účastníkům kurzů znalosti a dovednosti základních počítačových úkonů potřebných v běžném i pracovním životě. Účastníci kurzu se naučí pracovat s nejnovějšími prostředky informačních a komunikačních technologií.

Vzdělávané osoby získají znalosti a dovednosti pro efektivní práci s informacemi, naučí se pracovat s moderní výpočetní technikou. Pro výuku počítačového modulu je k dispozici speciální učebna, která je vybavena cca 15 PC, aby si zájemci o kurz rovnou vše zkoušeli a výuka byla účelná. Vyučuje ing. Martin Kubín z Akademie Světlá nad Sázavou.

Harmonogram kurzů:

ZŠ Želiv

7.4.

Základy používání PC

Želiv

21.4.

Tabulkové kancelářské programy

Želiv

5.5.

Textové kancelářské programy

Želiv

19.5.

Počítačová grafika a multimédia

Želiv

2.6.

Internet, e-mail, počítačová bezpečnost

Želiv

ZŠ a MŠ Jiřice

14.4.

Základy používání PC

Jiřice

28.4.

Tabulkové kancelářské programy

Jiřice

12.5.

Textové kancelářské programy

Jiřice

26.5.

Počítačová grafika a multimédia

Jiřice

9.6.

Internet, e-mail, počítačová bezpečnost

Jiřice

Všichni jsou srdečně zváni, občerstvení a malá pozornost pro účastníky na místě zajištěna. Po absolvování všech 5 kurzů cyklu obdrží účastník malý dárek.

Společnost pro rozvoj Humpolecka, z.s.

e-mail: info@humpolecko.cz

telefon:  +420 739 426 320

Petr

One thought on “Vzdělávací kurzy

  1. V úterý 21. 04. 2015 pokračujeme v Želivě druhým kurzem Tabulkové a kancelářské programy. Společnost pro rozvoj Humpolecka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radim Hladík - Blue Effect + Jazz Pilgrim

Čt Dub 16 , 2015
Zveme Vás na skvělý hudební zážitek v Humpolci

You May Like

Témata