Píšou o Humpolci: První nonstop obchod na Vysočině. Vyzkoušeli jsme noční nakupování v Humpolci

První automatizovaná nonstop otevřená prodejna na Vysočině funguje od středy 28. února v Humpolci. Redaktor Deníku si noční nakupování bez prodavaček v Coopu vyzkoušel. Přečtěte si jeho zkušenosti, na co si dát pozor a co je oproti jiným běžným obchodům odlišné.

Nákup prakticky začíná už předem doma. Je potřeba nastudovat si, jak se do obchodu vůbec dostat. Vedle bankovní karty je nezbytná také aplikace DoKapsy od ČSOB. Instalace je ale intuitivní a funguje i pro klienty jiných velkých bank. Aplikace dokonce hned vygeneruje QR kód ke vstupu. Platí dvě minuty. Zatím ho tak neuplatním, ale vidím, že to bude fungovat.

K obchodu přijíždím v sobotu před devátou večer. Klasická doba, kdy člověk prostě jinde nenakoupí. A může potřebovat chipsy k filmu nebo bonboniéru manželce, protože zase zapomněl na výročí. Někdo může v tuto dobu potřebovat i koště, ponožky nebo třeba nějaký ten alkohol. I ten je v nabídce, proto dveře otevřou jen osoby starší osmnácti let.

Čtěte dále:   Přijela do Humpolce celebrita? Ne, to jen Míša Mašková otevřela malý kousek nebe

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: V Humpolci pod Rozkoší postaví okružní křižovatku. Kvůli bezpečnosti

Út Bře 5 , 2024
Auta se řítí vysokou rychlostí z kopce od humpolecké místní části Rozkoš směrem do města. Kamiony mají problém v opačném směru a v zimě vyjet prudký kopec. To má být do šesti let minulostí. Dopravu od Rozkoše zbrzdí nová okružní křižovatka, kterou se na silnici číslo 34 chystá vybudovat Ředitelství silnic a dálnic ve […]

You May Like

Témata