Video o Humpolci: Projedl jsem se pobytem v Melikaně | Tesla s novým podvozkem? | Bydlí v Humpolci Hliník?

7

Další známý český YouTuber a food bloger – pan Plešatý – zavítal do motorestu Melikana a přespal zde. Byl se podívat i v Humplci.

Od autora:

Tenhle motorest na dálnici D1 je legenda! Vyhlášená jídelna, co jede 24 hodin denně a sedm dnů v týdnu. Ale jak se tady spí? Stojí hotel nad motorestem za zastávku, nebo je to nouzovka pro řidiče, kteří usínají nad volantem?

Na to se podíváme v dnešním videu. A budeme jíst a jíst a jíst! Kromě toho vyzkouším nový podvozek od KW za 70 000 korun a protáhnu Teslu po okreskách. Moc díky klukům z Pelhřimova za půjčení, byla to jízda! Tady máte jejich web: https://tesladave.cz

A co myslíte, odstěhoval se Hliník skutečně do Humpolce?

Axl

7 thoughts on “Video o Humpolci: Projedl jsem se pobytem v Melikaně | Tesla s novým podvozkem? | Bydlí v Humpolci Hliník?

  1. Tenhle člověk je doslova a do písmene hovado.
    Youtubeři, influenceři a další jim podobní jsou odpad dnešní doby, která jim nahrává, že lidé je tupě a stádovitě ná/sledují

  2. Z celého videa mě nejvíc zaujalo zjištění Plešatýho Hovada, že Humpolec je město cizinců. Když to prohlásí náhodný návštěvník, kterého nelze podezřívat ze zaujatosti, něco na tom asi bude.

    1. Humpolec je multikulti a tedy trendy. 😁 . Pan Hovado si zrejme myslel, ze cizince maji jen Praglu.

      1. Proč by měl v 8 hodin večer chodit občan Humpolce po městě? Každý je raději doma na zahrádce 🙂 , ale to pan Plešatý nepochopí ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lepší péče o zdraví lidí: záchranáři v Humpolci budou mít modernější zázemí

St Kvě 31 , 2023
O zdraví lidí na Vysočině bude díky modernějším stanicím s většími garážemi postaráno ještě lépe než dosud. Krajští radní totiž v poslední květnové úterý řešili výstavbu výjezdových základen záchranářů v Telči, Bystřici nad Pernštejnem, Velkém Meziříčí a v Humpolci.
Záchranáři na Vysočině budou k pacientům vyjíždět novými sanitkami s designovými světly na střeše

You May Like

Témata