Petr

17 thoughts on “Nechápu, že to přede mnou ještě nikoho nenapadlo, říká novodobý knoflíkář

 1. Paráda, je pěkné číst že šikovní humpoláci se stále rodí. Ať se daří! Knoflíky se vyráběly před komunistickou érou i v Humpolci, firma pana Sukdoláka 😉

 2. Ti mladí humpolaci nám dělají radost,v poslední době třeba David Holoubek,.Borkova,Casarova, Jirků,Simonova atd.viz nedávný koncert Jihl.filharmonie a spousta dalších.Jen tak dál!

  1. Bohužel ti „staří“ humpoláci nám zase dělají jen ostudu, v poslední době třeba Kučera, Namyslo atd. viz smlouva o smlouvě budoucí na prodej parkoviště u AN, nepochopitelné změny územního plánu, zmršená rekonstrukce křižovatky Masarykova-Hálkova, odpuštění penále v řádu statisíců na rekonstrukci Rašínovy ulice a spousta dalších . Jen tak dál…….. !!!

   1. Jo to je smutný. Nepovedených akcí je to až až. Na rybníčku to vypadá jak u komediantů.
    Parkoviště jsou chvilku pravoúhlý pak šikmý, u popelnic jsou zídky co brání otevřít popelnici, protože ta zeď zezadu podepírá víko, takže to žádný důchodce či ženská neotevře. Chodníky se propadají a jsou v nich koleje od technických atd. Lnářká je super, protože je úzká , nepřehledná a autobus nemůže ani zatočit k tomu novému autobusáku. Masarykova je taky dílo, protože si nikdo neuvědomil, že tudy jezdí kamiony od Bernarda a taky hasiči.
    Je poučně někdy sledovat jak složitě kamion vyjíždí z pivovaru, jak to láme doleva přes chodník a pak jede okolo Racka do těch úzkých ostrůvků.
    Ze statku jezdí kombajny přes město a ta dráha cihelně je dost veselá, třeba u penáče se to nedá ani projet, musí se do protisměru přes chodník u penny.

    Je vidět, že ty projekty tu řeší někdo kdo určitě nemá rád cyklisty, řidiče a důchodce

    1. A zase tu jsou výlevy Spolku proti humpolecku, všechno musí být apriori blbě, protože to je jejich mantra. Musí být nepříjemné žít permanentně v negaci.

     1. Dnešní postřeh k zúžené jednosměrné ulici Rašínova: Houkající sanita zůstala stát v koloně, protože nebylo možné projet ani přes chodník. Doufejme, že se nakonec dostala včas kam měla! ZKLIDNĚNÍ DOPRAVY se „opravdu povedlo“.

     2. Když čtu ty Vaše výlevy, tak si říkám co byste bez těch svých bývalých kamarádů na život a na smrt dělali? Je to pro vás báječný hromosvod. Buďte tak hodní, a domluvte si někde opět snídani. Rozdejte si to tam na férovku, a přestaňte oblažovat svými spory zbytek města. Už je toho příliš.

     3. Nejde o výlev ale o realitu, včera například bezohledná řidička parkovala u polikliniky tak, že nešlo projet.
      A rozhodně nejsem fanoušek žádného spolku

     4. Jsi vedle jak ta jedle 🙂
      Jsem samozřejmě anonym protože se tu nikdo nepodepisuje
      Pro nápovědu ti poradím
      Jsem mladší než Kučera – toho neznám
      Jsem starší než Kratochvíl – toho znám, prodává knížky

      Už ti přihořívá ?

     5. Je smutné, že veškerou kritiku berou příznivci starosty jako negaci všeho,jako přehnanou a pod. Ještě zbývá jen ten pomyslný ..klid na práci…

   1. Já myslím, že tahle vlastnost je taková všudezdejší, minimálně v Čechách… Žil jsem pár let jinde v ČR a bylo to stejný. Závist je hnacím motorem spousty lidí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

... a vánoční přichází čas

Po Lis 21 , 2016
Středa 23.11.2016 09:00

You May Like

Témata