Z deníku policie

9

Měď v Základní škole Hálkova silně přitahuje zloděje.

Objekt školy opět navštívil zloděj. Počátkem týdne odcizil z objektu 4 metry měděných okapových svodů a dále se vloupal do garáže, která je součástí objektu. Z garáže pak odcizil 12 metrů měděného drátu. Celkem byla škoda vyčíslena na 2.600 korun. Minulý týden pachatel ze stejného objektu odcizil 10 m měděných okapových svodů, čímž způsobil škodu za 4550 korun.


 


Události dalších dnů:
Humpolečtí policisté přijali trestní oznámení na neznámého pachatele, který se vloupal do
osobního automobilu. Vůz majitel zaparkoval ve středu 19.srpna v odpoledních hodinách u lesa směrem na Jihlavu. Neznámý lapka využil téměř dvouhodinové nepřítomnosti majitele, rozbil skleněnou výplň okna pravých dveří u spolujezdce a vnikl do vozidla. To prohledal a odcizil osobní doklady, doklady od vozidla, GPS navigaci a klíče. Majiteli tak vznikla škoda ve výši 6.500 korun.


Hromadná nehoda čtyř osobních aut se stala v pátek 21.srpna večer nedaleko Humpolce. Při nehodě se zranila jedna osoba. Na místě zasahovali hasiči z Humpolce a Zruče nad Sázavou. Jednotky zabezpečily vozidlo proti požáru a zabránily úniku provozních kapalin.


V pátek 21.8. v době od 12:55 do 13.25 hodin vnikl do objektu Spolkového domu ve Smetanově ulici v Humpolci neznámý pachatel. Z neuzamčené kanceláře odcizil příruční pokladu s finanční hotovostí, platební kartou, řidičským průkazem a doklady k motorovému vozidlu. Způsobená škoda je vyčíslena na 31.500 korun, i když byla platební karta včas zablokována. 
Upozornění občanům:
 Přestěhování Obvodního oddělení v Pelhřimově 


 


Policie České republiky v Pelhřimově upozorňuje občany, že Obvodní oddělení z Karlova náměstí v Pelhřimově (budova u světelné křižovatky) je od pátku 28. srpna 2009 přestěhováno na Pražskou ulici 1749 do budovy Územního odboru Policie České republiky. Občané, kteří nyní přijdou na policii za účelem např. podání trestního oznámení, nahlášení krádeže, podání vysvětlení k dopravnímu přestupku, k výslechu, podání stížnosti na jednání policistů nebo zaevidování zbraně, tak vše vyřeší v jedné budově. V budově na Pražské ulici se rovněž nachází i cizinecká policie.

Čtěte dále:   Pozor na podvodné telefonáty


 


 


Zdroj: www.policie.cz


 

myska

9 thoughts on “Z deníku policie

 1. Bylo by na čase naše krásné provinční městečko konečně přejmenovat.
  Co třeba BRONXPOLEC ?

     1. Paradoxně pachatele oné vysoké kriminality ( byť je to trochu zjednodušené ) jsme si sem přivezli, aby tu pracovali…:-)

     2. Nevím, zda to byli ti, jejichž jméno je zakázáno vyslovit, třeba jen někdo potřeboval nutně měď a o víkendu měli všude zavřeno, tak řešil situaci operativně:-)

     3. Ne všichni, kradou měděný okapy. Mnozí jsou i vášnívý turisti.
      To třeba Laco a Déméter objevili v Himalájích Yettiho ?
      Jeden povídá tomu druhému: Jety zima ? a ten druhý odpovídá : Jety pi..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program humpoleckého kina na měsíc ZÁŘÍ

Pá Srp 28 , 2009
Johnny Depp v roli Johna Dillingera à la Václav Babinský. Nenechte si ujít filmový tip měsíce – životní příběh drzého zločince, kolem kterého se utvořil nespočet mýtů a legend. Film „Veřejní nepřátelé“ označil prestižní filmový časopis Empire za nejočekávanější film roku 2009. Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil […]

You May Like

Témata