Z deníku policie

9

Přímo na místě činu se podařilo humpoleckým policistům zadržet dvojici pachatelů, kteří se pokusili odcizit v Humpolci dvě vozidla.

Dva mladíci nejdříve v úterý 23.února v nočních hodinách odcizili vozidlo VW Golf, které bylo nezajištěné na parkovišti před nemocnicí v Pelhřimově. S vozidlem poté odjeli do Humpolce, kde si vyhlédli vozidlo Škoda Felicia. I s tímto vozidlem chtěli odjet, jenže se jim ho nepodařilo nastartovat. Proto si v jiné ulici vyhlédli BMW. Do něho vnikli opět násilím, ovšem zase se jim ho nepodařilo nastartovat. Proto s odcizeným vozidlem VW Golf odjeli. Když zjistili, že v Humpolci ve vozidle BMW zapomněli mobilní telefon, tak se vrátili na místo činu. Návrat se jim však stal osudným. Policisté z humpoleckého obvodního oddělení je na místě činu zadrželi.


V noci z úterý na středu se do rodinného domku v Petrovicích vloupal neznámý pachatel. Do domku vnikl balkónovými dveřmi, domek prohledal a odcizil AKU vrtačku. Poškozenému způsobil škodu odcizením a poškozením zařízení ve výši minimálně 33.000 korun.


Zpravodajství z minulého týdne:


Neznámý pachatel vnikl ze středy na čtvrtek do budovy polikliniky v Humpolci. Z rehabilitační ordinace v přízemí odcizil stolní počítač s LCD monitorem, čímž způsobil škodu ve výši nejméně 19.000 korun.


Policejní orgán sdělil podezření z přečinu zanedbání povinné výživy sedmatřicetiletému muži z Humpolce. Vyživovací povinnost mu byla stanovena rozsudkem Okresního soudu v Pelhřimově. Podezřelý muž dluží matce své dcery částku ve výši téměř 75.000 korun.


(Zdroj: www.policie.cz )


 

Čtěte dále:   Policisté na dálnici D1 zastavili podezřelé z krádeže cigaret

myska

9 thoughts on “Z deníku policie

   1. Nechápu některé zoufalce, kteří neustále plivou na práci POLICIE. Všude se najde nějaký bl…c, ale nelze je házet všechny do jednoho pytle. Já jsem osobně s prací POLICIE v Humpolci vcelku spokojen a to že občas dají nějakou pokutu za přestupek – no to je snad jejich práce.

    1. Já jsem s prací policie v Humpolci nespokojen a jen bl…c a zoufalec nevidí jejich neschopnost. Proti pokutám za přestupky nic nemám.

    2. A mohl byste nám sdělit v čem ta neschopnost spočívá. Jistě jste do práce policie zasvěcen a tak vaše tvrzení je podloženo relevantními skutečnostmi. A nebo máte vy osobně s policií nějaký problém. Když očerňuji něčí práci, většinou k tomu musím mít důvod. Policista

  1. Souhlas, spíše se jedná o ojedinělou náhodu a totální blbost pachatelů, kteří v autě nechaj mabilní telefon. Každopádně se tady teda pekelně krade. . . . .

   1. Já myslím, že by bylo méně krádeží, kdyby se lidi ke svému majetku chovali trochu více zodpovědně. Mě by nenapadlo si nechat v autě přes noc třeba i prázdnou igelitku. Tím bych pachateli řekl rozbij mi okno a mrkni se dovnitř. A kdo spoléhá na to, že policie mu bude hlídkovat u domu a u auta a když se něco stane, tak se prostě postará, je hlupák a dobře mu tak. Rozumný člověk ví, že krádeži až na ojedinělé případy nejde zabránit, ale jde jí zásadním způsobem předejít.

 1. Prostě v době krize systému přibývá krádeží a vloupání, to bylo za 1.republiky a je to bohužel i teď. Práce ubývá a jen zoufalec si může ubývat, že zametáním ulic při veřejných praccech se problém vyřeší.
  To by muselo být policistů 100tisíc a ti tak by nevyřešilivše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hledá se správce datové sítě a informačního systému Microsoft Dynamics NAV

Po Bře 1 , 2010
Conteg spol. s r.o., přední český výrobce datových a telekomunikačních rozvaděčů s více než desetiletou tradicí na trhu hledá, do svého týmu novou kolegyni/kolegu na pozici: Správce datové sítě a informačního systému Microsoft Dynamics NAV (Navision). Více info v článku. Čtěte dále:   Na dálnici u Humpolce havarovalo nákladní auto. […]

You May Like

Témata