Zloděj ukradl z kabiny rozhodčích v Humpolci mikrofony a zdemoloval vybavení

5

Zloděj zřejmě neměl rád tradiční humpolecké závody. „Dva mikrofony s přijímačem zmizely z neuzamčeného prostoru horního patra tribuny pro rozhodčí v noci z pátku na sobotu na závodišti v Humpolci,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Pachateli to bylo málo, a tak ještě poškodil reprobednu, mixážní pulty, přijímače mikrofonu a mikrofon. Neznámý pachatel způsobil majiteli aparatury v celkové výši 40 000 korun. Na místo činu vyjeli policisté, kteří místo ohledali, zajistili upotřebitelné stopy a po pachateli pátrají.

„Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů poškození cizí věci a krádeže,“ uzavřela Čírtková.

Axl

5 thoughts on “Zloděj ukradl z kabiny rozhodčích v Humpolci mikrofony a zdemoloval vybavení

    1. slysel jste uz nekdy toto: „vsici kradnu“ ? Tak tenhle Slachta vyrazi zastavit toho, co na tenhle slogan utahnul uz dvoje volby ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Omezení na D1 u Humpolce brzdilo dopravu

Út Srp 24 , 2021
Až desetikilometrové kolony čekaly na řidiče na dálnici D1 na Vysočině. Na modernizovaném úseku mezi Koberovicemi a Humpolcem silničáři přechodně snížili počet jízdních pruhů v každém směru. Instalují tam dopravní značení. Omezení by měla skončit ve středu ráno.
Modernizace dálnice u Mirošovic prozatím konč

You May Like

Témata