Z deníku policie

1

Poslední černé události v Humpolci

Couvání za sto dvacet tisíc


V pondělí 29. října krátce po poledni došlo u vjezdu do areálu internátu Střední zemědělské školy ve Fûgnerově v Humpolci k havárii.


Osmadvacetiletý řidič vozu Iveco jel Fûgnerovou ulicí ve směru od Okružní ulice a v místech u vjezdu do areálu internátu SZŠ zastavil šikmo uprostřed vozovky a zapnul výstražná světla s tím, že bude couvat do areálu SZŠ k nakládací rampě jídelny. Ve stejné době se rozhodla řidička vozu Hyundai Accent jedoucí za nákladním autem, že bude pokračovat v jízdě, a následně došlo ke srážce. Vozidlo Iveco se rozjelo a narazilo do levého boku vozu Hyundai, které bylo následně odhozeno na zatravněnou plochu mimo komunikaci. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, policisté vyloučili alkohol u řidičů dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla vyčíslena na 120.000,-Kč.


 


Vážná nehoda v humpolecké firmě


Ve středu 31. října se stala v odpoledních hodinách ve firmě ve Lnářské ulici tragická pracovní událost – při lisování kartonu přimáčkl mladého muže lis na papír a téměř mu rozmačkal končetiny.


Třiačtyřicetiletý muž pracoval na stacionárním lisu s připojeným kontejnerem a při lisování se v jednu chvíli zadrhl v lisu karton. Muž jej chtěl uvolnit a přitom spadl do lisovací jednotky. V blízkosti naštěstí pracoval jiný zaměstnanec, který lis zastavil. Třiačtyřicetiletý muž utrpěl těžké pohmožděniny nohou a byl převezen do nemocnice v Pelhřimově. Policie zahájila případ pro spáchání trestného činu ublížení na zdraví, zatím na neznámého pachatele. Na místo byl povolán zástupce Oblastního inspektorátu bezpečnosti práce.

Čtěte dále:   Na D1 začal platit zákaz předjíždění kamionů. Policie hned zahájila kontroly

myska

One thought on “Z deníku policie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přes bulharské hory na řecký ostrov Thassos VI.

Po Lis 5 , 2007
Ostrov Thassos se nachází na severu Egejského moře ve vzdálenosti asi 8 km od pobřeží řecké Makedonie. Se svým hornatým vnitrozemím a členitým pobřežím s bujnou vegetací je jedním z nejmalebnějších řeckých ostrovů. Však se mu také přezdívá „Zelený smaragd v Egejském moři“. K tomuto ostrovu se také vztahuje bájná […]

You May Like

Témata