Z deníku policie

1

Poslední černé události v Humpolci

Couvání za sto dvacet tisíc


V pondělí 29. října krátce po poledni došlo u vjezdu do areálu internátu Střední zemědělské školy ve Fûgnerově v Humpolci k havárii.


Osmadvacetiletý řidič vozu Iveco jel Fûgnerovou ulicí ve směru od Okružní ulice a v místech u vjezdu do areálu internátu SZŠ zastavil šikmo uprostřed vozovky a zapnul výstražná světla s tím, že bude couvat do areálu SZŠ k nakládací rampě jídelny. Ve stejné době se rozhodla řidička vozu Hyundai Accent jedoucí za nákladním autem, že bude pokračovat v jízdě, a následně došlo ke srážce. Vozidlo Iveco se rozjelo a narazilo do levého boku vozu Hyundai, které bylo následně odhozeno na zatravněnou plochu mimo komunikaci. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, policisté vyloučili alkohol u řidičů dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla vyčíslena na 120.000,-Kč.


 


Vážná nehoda v humpolecké firmě


Ve středu 31. října se stala v odpoledních hodinách ve firmě ve Lnářské ulici tragická pracovní událost – při lisování kartonu přimáčkl mladého muže lis na papír a téměř mu rozmačkal končetiny.


Třiačtyřicetiletý muž pracoval na stacionárním lisu s připojeným kontejnerem a při lisování se v jednu chvíli zadrhl v lisu karton. Muž jej chtěl uvolnit a přitom spadl do lisovací jednotky. V blízkosti naštěstí pracoval jiný zaměstnanec, který lis zastavil. Třiačtyřicetiletý muž utrpěl těžké pohmožděniny nohou a byl převezen do nemocnice v Pelhřimově. Policie zahájila případ pro spáchání trestného činu ublížení na zdraví, zatím na neznámého pachatele. Na místo byl povolán zástupce Oblastního inspektorátu bezpečnosti práce.

myska

One thought on “Z deníku policie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Přes bulharské hory na řecký ostrov Thassos VI.

Po Lis 5 , 2007
Ostrov Thassos se nachází na severu Egejského moře ve vzdálenosti asi 8 km od pobřeží řecké Makedonie. Se svým hornatým vnitrozemím a členitým pobřežím s bujnou vegetací je jedním z nejmalebnějších řeckých ostrovů. Však se mu také přezdívá „Zelený smaragd v Egejském moři“. K tomuto ostrovu se také vztahuje bájná […]

Témata