Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

8

Kopala do popelnic, křikem rušila noční klid a kamenem rozbila okno jednoho z bytů. Takovou paseku napáchala opilá jednačtyřicetiletá žena v Humpolci. Střízlivěla na záchytné stanici.

Do lokality Brunka v Humpolci vyjížděli policisté v pondělí pětadvacátého března před jedenáctou hodinou večer. „Policisté na místě zjistili, že jednačtyřicetiletá žena, která byla na návštěvě u jejích známých a popíjeli alkohol. Žena následně křikem rušila noční klid, kdy na toto reagovali ostatní obyvatelé bytového domu. Majitel bytu se snažil ženu uklidnit, a proto ji vyvedl před dům,“ komentovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Jenže před domem žena začala kopat do popelnic a kamenem rozbila okno jednoho z bytů. „Policisté u ženy provedli dechovou zkoušku, která ukázala hodnotu 2,36 promile alkoholu,“ pokračovala mluvčí.

Policisté ženu zajistili, na místo přivolali ještě záchranáře, aby posoudili zdravotní stav ženy. „Po vyšetření lékařem byla žena převezena na záchytnou stanici. Žena je podezřelá z přestupkového jednání, které policisté šetří,“ dodala Michaela Lébrová.

Čtěte dále:   Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce, nevrátila se do zařízení pro mládež v Senožatech

Axl

8 thoughts on “Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

  1. Česky řečeno, cigánka se ožrala a dělala doma bordel, manžel ji vyhodil před barák, baba řvala jak pominutá a kamenem mu vyjebala okno.

  2. Ten titulek je zavádějící. S největší pravděpodobností se nejedná o ŽENU Z HUMPOLCE. Jestli je to nějaká příslušnice rómského etnika, žijící na ubytovně v lokalitě Brunka, neměla by se označovat jako žena z Humpolce. Ženy z Humpolce se chovají civilizovaně, neútočí ani na popelnice ani na okna.

    1. Ono se přesněji nejedná o ženu, pokud to byla cikanka, mělo by být uvedeno samice druhu romopithecus niger.

    2. vůbec neznám žádnou bílou kadeřnici, která bourá ožralá sousedům auta….a k tomu blondýnka, říkáte?? asi chyba v metrixu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké Velikonoce 2024

St Bře 27 , 2024
Na Bílou sobotu se tradičně pletly pomlázky a barvila vajíčka. Obojí, ale i mnoho dalšího včetně zdobení voňavých perníčků si budete moct vyzkoušet v sobotu 30/3 od 13:00 do 17:00 během Humpoleckých Velikonoc. Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

You May Like

Témata