Žabák už se těší na své návštěvníky

Pokud bude o víkendu hezké počasí, otevřou se již tuto sobotu brány humpoleckého koupaliště Žabák. A pro všechny milovníky vody je připravena žhavá novinka!

Letos se lidé vykoupou poprvé v ohřívané vodě. Provozovatelé koupaliště zakoupili za tímto účelem čtyřiadvacet solárních kolektorů. Jsou umístěny na střeše strojovny a vodu v obou bazénech vyhřejí až na pětadvacet stupňů. Ceny vstupného zůstanou stejné jako v loňském roce. Celodenní vstup bude stát dospělé čtyřicet korun, děti třicet a senioři zaplatí dvacetikorunu. Areál poslouží denně od deseti hodin ráno do osmi večer. Od čtyř hodin zaplatí lidé o desetikorunu méně. K dispozici jsou dětské atrakce v bazénu i mimo něj a plážové hřiště.


V případě jakéhokoliv počasí bude o víkendu otevřen i Vodní ráj v Jihlavě. Zde ale oproti loňsku sáhnou návštěvníci hlouběji do svých peněženek. Celodenní vstupné pro dospělé bude zvýšeno o pět korun, tedy na pětasedmdesát korun. Dětské vstupné bude padesát korun, ovšem díky systému permanentek lze na koupání ušetřit. Pokud si dospělí lidé zakoupí permanentku s deseti vstupy, vyjde je jeden den na plovárně na 60 korun, při třiceti vstupech už to je 50 korun. U dětských permanentek se cena sníží při deseti vstupech na 40 korun za den, při třiceti na 30 korun. Otevřeno bude denně od 10 do 19 hodin za každého počasí.
Ve Vodním ráji se dá dovádět v několika bazénech s vodou vyhřívanou na 26 stupňů. Je tu řada atrakcí pro děti, tobogány, speciální aquadrom, což je bazén s lodičkami na vlastní pohon. Lze si zapůjčit slunečníky, lehátka i sportovní potřeby. Sportovci ocení hřiště s umělým povrchem a třeba i takovou libůstku, jako je tréninková golfová jamka na terase u kryté části Vodního ráje.


(Zdroj: MF Dnes)

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tip na výlet - Maříž u Slavonic

St Kvě 24 , 2006
Jarní sezóna snad nejvíce láká k výletům do bližšího i vzdálenějšího okolí. Tentokrát vás chceme upozornit na zajímavé místo vzdálené cca 75 km od Humpolce. Jedná se o malou vísku Maříž ležící na česko-moravsko-rakouském trojmezí.

You May Like

Témata