Humpolečtí se budou od léta koupat v novém rybníce, podívejte se

57

Do začátku léta se Humpolečtí dočkají úpravy Plačkovského rybníku, kterému přezdívají Pařezáč. Čekají na ně nové pláže, mola s lepším přístupem do vody i plocha pro odpočinek.

Rekonstrukce vychází na pět milionů korun. Podle místostarosty Humpolce Vlastimila Bruknera jde o největší podobnou investici za několik desítek let a dodává, že konečná částka bude vyšší.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/humpolecti-se-budou-od-leta-koupat-v-novem-rybnice-podivejte-se-20220311.html

Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

Axl

57 thoughts on “Humpolečtí se budou od léta koupat v novém rybníce, podívejte se

 1. Je to pěkný. Hugu patří velkej dík za nápad přírodního koupaliště. Bez kladných odezev na Dvorák a Březinku by Pařezáč v týhle podobě nikdy nevznikl. Aktivní opozice udává směr v Humplu a těšit se z toho můžou všichni. Dííík!

  1. Myšlenka koupání ve Dvoráku byla zcela mimo. Rybník využívají rybáři a ti by se nehnuli jinam. Lidé jsou dnes zvyklí na prostředí luxusní a to Dvorák nemohl splnit. Varianta Březinky byla také utopická, tam by se do zákazu realizace zřejmě pustili ochránci přírody.

   Takže zvítězila varianta Pařezáče. Cena je mastná, ale náklady na oba opoziční projekty by byly jen o málo nižší, na tom se snad shodneme. Na druhou stranu je akce Pařezáč první významnější finanční částkou do místní části Plačkov po mnoha letech.
   Podobné investice by zasloužily postupně i ostatní místní části.

  2. Tak přírodní koupaliště není úplně nový nápad. Pamatuji si ho nejenom ze svých mladých let, ale i z vyprávění prarodičů. A už tenkrát vyhledávali spíše rybníky čisté… a samočistící schopnost bude alfa a omega i tohoto projektu.

 2. Tak nevím dvě mola na rybníku a dětský koutek za úctyhodných 5 mega?

  Dražší předvolební dáreček neznám.

  Už se těším jak Brukner, Kratochvíl a Kukrechtová všichni v plavkách budou točit předvolební video s názvem: Všechny vykoupeme a pohoupeme!

  A co na to humpolecký volič, nechá se oblbnout nebo ne, co myslíte?

  1. Humpolecký volič je přeci je hloupá, tupá ovce. To už jste nám tu mnohokrát vysvětlili, tak co od nás čekáte?

   1. Tak máš pravdu v tom že ODS a KDU a ANO takhle s lidma jako ovcema jednaj vo tím žádná. Berou nás jako póvl, ikdyž jsme je posledně volili. Na podzim to bude ale jiný. Jsem zvědavej na to kolik stran bude kandidovat. Někde se muší přeci upíchnout Mikulda a jeho parta zrádců.

    1. Mikulášek bude kandidovat za TOP 09.
     Plán je jasný zkusit udělat koalici ODS, KDU, TOP s podporou komoušů.

     Cíl je jasný zamezit a nedovolit forenzní audit , který by mohl dokázat, že Rodinný pivovar Bernard se obohacoval na úkor města. V případě opaku, je to celorepubliková kauza s ohromným negativním dopadem do PR pana Bernarda a pivovaru, který spoluvlastní.

     1. Mnooo vic nez forenzni audit nyni dela PCR ty jelito. 😎

     2. A ty znáš obsah trestního oznámení, nebo jseš malý nic netušící papouškující jelítko?

      Proč se současná koalice brání forenznímu auditu?

      Pokud by se závěry soudního znalce potvrdily i ve forenzním auditu, znamenalo by to, že došlo k poškození financních zájmů města s možností znuežítí pravomocí veřejné osoby a podvodného jednání soukromé firmy.

      Což by ve výsledku znamenalo, že by se město muselo přihlásit o vzniklou škodu a podat trestní oznámení na Rodinný pivovar Bernard.

      To znamená, město raději bude zametat celou záležitost pod koberec a spoléhat, že Policie řeší úplně jiné věci obsažené v trestním stíhání, jelikož vedoucí představitelé města vychází z otřepaného: kde není žalobce, tam není soudce.

      No a pokud i po podzimních volbách současné vedení složí loajální koalici, hrozí že celá záležitost bude z časového hlediska promlčena, jelikož se bavíme o věcech z let 2013, 2015.

      Jelitům zdar!

     3. Tak obecně, obsah udání zná vždy hlavně udavač. Lze se domnívat, že písíár na městě prověřuje i sponky v kancelářské sešívačce. Audit starýho Forenze, by zřejmě byly vyhozený peníze a tedy další napadání ze strany nepřítele.

     4. Komunisté prý kandidovat vůbec nebudou, důvodem je přestárlost kandidátů..U nich podporu nikdo nenalezne.

 3. Ještě by to chtělo vyřešit tu stojatou zapáchající černou břečku u vodoteče, která teče (nebo spíš stojí) na zelené turistické trase vedoucí od odbočky U Pařezitého k dálnici. Je to tam hnusné od té doby, co tam dřeváci sváží kůrovcové dřevo. Voda pak evidentně míří k Plačkovu.

  https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=15.3848485&y=49.5269441&z=17&l=0&base=ophoto&rc=9incMxUnDO&rs=coor&rs=&ri=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&xc=%5B%5D&rut=1

 4. Chcete mi vykládat, že vychytávky jako molíčka, hřišťátko, houpačka a naše město zaplatil 5 míčů. To už v našem městě všechno máme, že se utrácí za takovýhle chujoviny? Jinak jsou na radnici všichni zdraví?

  1. Tez se mi zda, ze potrebuji lekarskou pomoc. Utraci jak kdyby nebylo zitrka a konstruktivni zpetnou vazbu nerespektuji. Financni negramotnost a vysoke ego vsak lekar nevyleci. 😕

 5. No, na to že v některých místních částech nemají kanalizaci, několikrát do roka vyplaví větší plavák půlku Rybníčku, máme vybudovaný nefunkční poldr a další “bullshity”, tak se na radnici tedy pěkně rozhazuje. Ale naštěstí se jedná o labutí píseň vládnoucí trojice Kratochvíl, Kukrechtová a Brukner neb po podzimních volbách půjdou tito tři od válu.

  1. Ano, těšíme se na ráj na zemi. A až pan Ryzner vykoná kolektivní dobro v Humpolci, předpokládám, že ukončí válku na Ukrajině, jmenuje nového pokrokového papeže…a kde se to dobro zastaví, nikdo neví… Nejtěžší výzva bude tedy patrně polidštění tupých humpoleckych ovci…

   1. Bohatě stačí, když se zde přestanou rozkrádat naše peníze, nebo se zastaví pitomosti ala Husovka. A z ušetřených peněz nechť se budují byty a opravuje poddimenzovaná kanalizace.

    1. A o tom to celé je. Od začátku tvrdíte, že vaši soupeři kradou, aniž byste se obtěžovali počkat na vyšetřování, které jediné to může potvrdit. Lidi, kteří s vašimi postupy nesouhlasí, dehonestujete. Tato kultura přišla do humpoleckého veřejného sektoru s vámi. Ač jsem nikdy ODS nevolil, letos poprvé budu – díky vám. I kdybyste prosazovali sebelepší myšlenky, nápady,… způsob, jakým se chováte k okolí, je smutný. A ano, můžete namítat, že to jsou anonymní výkřiky na humpoláku, od nichž se distancujete, ale pořád jste to vy, kdo staví lidi proti sobě. Nevidím ani špetku respektu k jinému názoru.

     1. Jasně policie prověřuje podezření ze spáchání čtyř trestných činů, to najdete i na webu města. Prověřují to víc jak 10 měsíců, tak to asi nebude plácnutí do vody. Naopak já poprve letos ODS volit nebudu, kdo chce vidí.

      Dle vaší zvrácený optiky jsou na vině lidi, kteří se snaží na porušování zákonů upozorňovat, oproti těm , kteří tyto zákony porušují.

      Normalní je nekrást.

      Pamatujete, jak Bernard 28.4. 2021 na zastupitelstvu vyhrožoval Rýznerovi a Voplakalovi, že je dá k soudu? Pamatujete jak se starosta přidal?

      https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/radnice-zaloba-rezignace-vyzva-odstoupeni-humpolec-starosta.A210617_613434_jihlava-zpravy_mv

      Proč to neudělali?
      Že by obava, že by si soud mohl nechat udělat forenzní audit?

      Konec se blíží a čas hraje ve prospěch lidí, kteří se v Humpolci rozhodli postavit zlu.

     2. Aha, jiny názor znamená zvrácenou optiku. Tak díky, přesvědčil/a jste mne.

    2. S Husovkou bud stejně muset i nová radnice něco dělat, to je už jasné nyní. Je to stará velká budova a pokud ji bude chtít Hugo předělat v novém období na byty,tak minimálně 50mega to stát bude

     1. Koukám, že už porcujete medvěda. Jestli ono bude všechno záležet na tom, co bude chtít HUGO…

   2. Bude mít Rýzner koule kandidovat na starostu? Aby předvedl jak se má město řídit moderně a správně?
    Vypadá to, že asi ne. Z Hugo vystoupil a post lídra už svěřili někomu jinému, tak leda že složí listinu někoho jiného..

    1. Budou mít žaludek, kandidovat lidi jako Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, Bendl, Mikulášek, Mácha, Kostřicová o Bernardovi nemluvě.

     Najdou tito lidé v sobě morální zabranu, aby kandidovali, poté co vše v Humpolci provedli?

     1. Co vše v Humpolci provedli. Prosím, obeznamte nás. Jistě máte vše podloženo důkazy a fakty, že ano?

     2. O čtveřici současných zastupitelů za ANO, kteří nejsou členy hnutí ANO nikdo stát nebude.

      Bohužel se zdiskreditovali svým postojem k člence FV Štěrbové, kdy ji nechali vyhodit bez vědomí členů ANO. To je takový lapsus, že pokud je ANO nebude nominovat znovu, nikdo soudný jiný je na kandidátku nedá. A pokud je ANO zařadí, je to nevolitelná kandidátka i kdyby ji vedla zlatá svatá

     3. Urcite najdou. Vypada to, ze bud nemaji zaludky vubec nebo jen ty kachni (v pripade uvedenych dam kravske) 😂

 6. Je pravda, že kdyby bylo všechno křišťálově čisté, tak právníci Bernarda zašlapou Rýznera do země.

  Též je pravdou, že starosta i Bernard veřejně vyhrožovali soudem, ale kde nic, tu nic.

  A kdyby trestní oznámení byla snůška blbostí, už by to bylo dávno odloženo.

  Počkejme na závěry policie.

  1. A co když je to naopak – kdyby TO bylo založeno na pádných dukazech, už by bylo dávno postoupeno dalším institucím?

   1. Kdyby tam bylo alespo neco malinko z toho co udani obsahovalo,
    davno by to bylo odhaleno. Ale kde nic neni, ani smrt nebere.
    Skandalni odhaleni se nekona.

    1. Ja nikam nespecham. Na dobre se pry vyplaci pockat. 😉 V CR se vsechno vlece. Doruceni Ceskou postou je toho prikladem…na svuj balik cekate celou vecnost, ale nakonec se k vam stejne dostane.

 7. Ještě zde nezaznělo, že je vypracováno 5 soudních znaleckých posudků se závěry, že je důvodné podezření že se Rodinný pivovar Bernard obohacoval na úkor města o statisíce až milióny korun.

  A co na to pivovar? Mlčí
  Co na to město? Ohání se posudkem, který finanční ztrátu neřeší?

  Něco shnilého je v našem městě, jen zatvrzelý obhájci současného vedení, budou donekonečna tvrdit, jak je Rýzner a Hugo odporné. Přitom oni dělají jen svojí práci

  1. Znalecké posudky potvrzují objednávku zadavatele. To je známá věc. S dehonestaci odpůrců tu začala pátá kolona ZR.

   1. Jaka dehonestace? A kde je transparentnost, kterou se porad ohani? Bernard a spol zatim nedokazali vyvratit obvineni, kterym celi. Mluvme radeji hezky cesky a treba se nekam dobereme.

     1. A kdo vam rekl, co je soucasti trestniho oznameni? Proc by Ryzner chtel po meste forenzni audit, kdyby to setrila policie?

  2. Vážení diskutující spolek HUGO a továrník Rýzner mi odporní nepřipadají, ale neznamená to, že jsou jediní pomazaní a vyvolení řídit město v letech 2022-026..

   Klidně se může stát, že některá ze stran současné koalice bude i v novém vedení.

   A bude každý volič velmi zvědavý na to, jak to HUGO voličům vysvětlí..
   V opozici se kritizuje hezky, ale po vstupu do vedení se může vše jevit jinak.

   Vidíme to i na současné vládě, v opozici štěkala, nyní neví kudy kam

   1. Mozna. Ale i tak jim svuj hlas dam. Proc? Pud sebezachovy! Tahle barka se potapi. Soucasne vedeni tahne Humpolec ke dnu, at si stoupne ke kormidlu nekdo jiny pokud se domniva, ze na to ma.

   2. Klidně se může stát, že některá ze stran současné koalice bude i v novém vedení….Ano to tak nekdy byva. Neni to nic neobvykleho. A co ma byt?

   3. A bude každý volič velmi zvědavý na to, jak to HUGO voličům vysvětlí..
    V opozici se kritizuje hezky, ale po vstupu do vedení se může vše jevit jinak…Ano muze se vse jevit jinak. To ovsem nevylucuje jiny pristup ve vedeni mesta. Od soucasneho vedeni se zadneho novatorstvi nedockame.

   4. Vidíme to i na současné vládě, v opozici štěkala, nyní neví kudy kam…Nezda se mi, ze by soucasna vlada nevedela kudy kam. To spis Vy potrebujete vyheledat odbornou lekarskou pomoc. Jste uplne mimo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dovolím si malý osobní příspěvěk, totálně off topic

Pá Bře 11 , 2022
Ruská propaganda říká, že jejich jednotky neútočí na civilisty. Čtěte dále:   Veřejná prezentace stoupacího pruhu Humpolec-Rozkoš, doplněno
Fuck off Vladimir Putin! Burn in hell!

You May Like

Témata