Zahřívací kolo Bernard Festu vypukne už ve čtvrtek. Do Humpolce míří Lucie Bílá

29

Na poslední červnový víkend se do Humpolce na Bernard Fest chystají velké hvězdy. Hudební přehlídka ovšem tradičně začíná o den dříve! „Čtvrteční program má tři zvyklosti. Vstup je zdarma, hrají hudebníci především z našeho města a okolí, a výtěžek z prodaného piva vždy poukážeme ve prospěch nějakého místního spolku. Tentokrát bude pro místní pobočku sociálních služeb Včelka,“ říká hlavní pořadatel festivalu Zdeněk Mikulášek.

Na pódiu na Horním náměstí se ve čtvrtek 23. června představí místní Základní umělecká škola Gustava Mahlera, následovaná Vysočinkou. Druhá polovina programu je v duchu rockové hudby, hrát bude Moby Dick a večer uzavře Beat Brtewski.

Hvězdy v Humpolci

Od pátku už bude pódium náležet silně obsazenému hlavnímu programu. Do Humpolce má namířeno Lucie Bílá, dobrou zábavu slibuje také účast skupin Tři sestry a MIG 21.

V sobotu pak město rozezní například Chinaski a Wanastowi Vjecy. Dobrou festivalovou náladu nepochybně podpoří německá dechová kapela The Heimatdamisch, populární originálními úpravami světových hitů například AC/DC, Guns N‘ Roses, či Lady Gaga.

Program pamatuje i na mladší návštěvníky, především pro ně v sobotu dopoledne zahraje skupina Pískomil se vrací a klavírista a zpěvák Jaroslav Uhlíř.

Zóna klidu pro rodiny

Především pro rodiny s dětmi bude připravený program v parku Stromovka. Pod názvem Family fest tu bude připravena odpočinková zóna, divadla, vaření pro děti, tvoření barevných obrázků z písku, ukázky sokolnictví, úniková hra a ještě mnohem víc. Family fest ve Stromovce začne v pátek ve tři hodiny odpoledne, v sobotu v jedenáct dopoledne.

Další informace najdete na webu www.bernardfest.cz.

Čtvrtek 23. června

16.00 ZUŠ G. Mahlera

17:30 Vysočinka

19.00 Moby Dick

20.30 Beat Brtewski

Pátek 24. června

16.00 Ben Cristovao

18.00 Lucie Bílá

20.00 Tři sestry

22.00 MIG 21

23.30 Rybičky 48

Sobota 25. června

10.00 Pískomil se vrací

12.00 Jaroslav Uhlíř

14.00 Xindl X

16.00 Horkýže slíže

18.00 The Heimatdamisch

20.00 Chinaski

22.00 Wanastowi Vjecy

Axl

29 thoughts on “Zahřívací kolo Bernard Festu vypukne už ve čtvrtek. Do Humpolce míří Lucie Bílá

 1. Jj kdo umí, ten umí.

  Když Rýzner chce využit park Stromovka jako food festival, tak mu to vedení zatrhne.

  V tom si řekne pivovar dobrej nápad využít Stromovku a naše město jen s chutí dodá souhlasný stanovisko.

  Ach jo, že to ty lidi baví se takhle chovat.

  1. Normál jsme v Humpolci.

   Slyšel jsem, že radnice zatrhla Hugu udělat akcičku na břehu rybníku Dvorák, který Hugo zrevitalizovalo.

   Jj Humpolec město pro byznys, ale musíš lízt do prdele místním papalášům, nebo voslům, kteří si na papaláše hrají.

   1. Ano, je to smutné. Je důležitější ukázat moc než myslet na běžné lidi. Pane Kratochvíle, jste opravdu velký demokrat.

    1. V tomto případě žádná šeptanda. Starosta řekl, že si břeh nikdo Petr Machek nepronajme. Jako argument z jeho strany je, že akcí se už koná hodně. Demokrat každým coulem.

     1. Starosta řekl, nebo starosta _prokazatelně_ řekl? 😀

      .. když ony jsou ty anonymní skřeky na Humpoláku tak snadné.

 2. No ona to možná vyřeší vyšší moc – poté co jsem dnes večer viděl předpověď počasí na pátek a sobotu si myslím, že bernard arena na náměstí vč. těch nebožáků co se nestihnou schovat bude SV.Petrem dokonale umyta…. No mát o ten Standa ale peška. Ale aspoň se my, co ten kravál na náměstí musíme poslouchat, v pátek v noci vyspíme.

  1. jo jo, nic čecháčka humpoláčka nepotěší tolik, jako cizí neštěstí. Tak se v pátek parádně vyspěte a ať se vám něco pěkného zdá:-)

   1. Nic proti standovi ale kdyby mi na víkend co je festival zaplatil pobyt v klidné lokaci abych nemusel zabednit okna a nebyl nucen ten vyrvál posluchat tak proč ne. Je to omezení lidí co se chtějí v klidu vyspat.

  2. Je to smutné. Přípravy určitě pořadatelům zabraly plno času, tak třeba se počasí ještě umoudří. ✊🏻

     1. To jako proč prosím? Jako že jsem omezený jenom proto, že se mi nelíbí ten vyrvál? Jsem občanem tohoto města stejně jako vy, mě se nikdo neptal. Chatu ani chalupu na kterou bych mohl na víkend odjet odjet nemám a tak to musím snášet a poslouchat. Vždy když se tato akce chystá se modlím aby aspoň jeden den pršelo a já ten kravál nemusel poslouchat. Nevím co je na tom k nepochopení. Pokud by mi organizátor nabídl na víkend svou chalupu nebo chatu tak mi je to fuk. Svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého nic víc nic míň

     2. Přesně tak. Ten hluk je šílený. Ne každému se musí líbit provozovaná „hudba“. Leta se hovoří o možnosti přesunout to někam na okraj města, ale to by musel chtít nejdřív majitel města a jeho klaka.

     3. 22:22 prší prší prší jen se leje. Kravál pomalu utichá…… Mé modlitby byly vyslyšeny! Dnes v noci se lidé bydící v domech na náměstí vyspí. Díky Bože! Nechci být otravný můj Bože, ale nešlo by to zítra večer zopakovat??

 3. Lidé, nemá cenu se rozčilovat. Kdo tam jít nechce, nepůjde. Tak dáte nejlépe najevo,že s tou akcí nechcete nic mít.

  1. Až tě někdo v noci v parku vojede? Budeš to ignorovat a nebo respektovat……. Nebo že by se ti to líbilo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Letní kina na Vysočině doplní kulturní program

Út Čvn 21 , 2022
Letní kino bude znovu promítat i v Humpolci, nachystané jsou čtyři filmy.

Témata