Zastupitelé města odsoudili okupaci

3

Letos podruhé na městském úřadě zavlaje tibetská vlajka. Dohodli se na tom zastupitelé při svém posledním zasedání. Příště už o vyvěšení budou rozhodovat až za dva roky. Počet měst zapojených do projektu se neustále rozšiřuje. „Město, které žije v demokratickém státě by se mělo připojit k odsouzení okupace Tibetu Čínou. Je pravdou, že se tím asi nic nezmění. Nepřekvapuje mě, že komunističtí zastupitelé zvedli ruku proti vyvěšení vlajky,“konstatuje zastupitel Jiří Maryška, který předložil návrh na schválení.

Čtěte dále:   Spolkový dům a budovu školy v ulici Husova čeká výrazná proměna

Axl

3 thoughts on “Zastupitelé města odsoudili okupaci

  1. A tak to mě teda zase překvapuje, že komunističtí zastupitelé zvedli ruce proti vyvěšení vlajky. :-((
    Sice vyvěšení vlajky opravdu nic nevyřeší, ale to, co se dělo v Tibetu, snad musí odsoudit každý člověk, byť by to byl komunista. Tímto svým projevem komunističtí zastupitelé dali najevo, že stále šlapou ve starých botách.

    1. Mě sktečně také komunisti nepřekvapili svým odmítavým gestem. Jsou to pořád pohrobci Gottwalda, Stalina apod. a nelze od nich čekat nic dobrého.
      Karel Kratochvíl

    2. Čert ty komouše sper a svět už Tibet stejně bohužel dal na oltář kšeftu s Čínou a čínští komouši by nejraději stejně ovládli Bhútán a další země …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Malé zamyšlení nad vulgární mluvou

Út Úno 15 , 2005
Tak jsem si na sebe vyslechla výtku, že prý ve svém písemném projevu používám hrubé výrazy – tzv. „sprostá“ slova. Uznávám, jsem si toho vědoma. MEA MAXIMA CULPA. Když ono je to těžké psát slušně, že. Pokud chci například ocitovat předsedu Humpoláka, tak v rámci zachování autentičnosti nemohu psát slušně, […]

You May Like

Témata