Závan Provence v Humpolci

Jedna z humpoleckých restaurací se ocitla na stránkách časopisu věnujícího se gastronomii. Redaktoři měsíčníku se v srpnovém vydání zaměřili na Českomoravskou vrchovinu, kde se snažili nalézt zajímavé podniky, které by mohli doporučit svým čtenářům. Ze tří vybraných se jeden nachází právě v našem městě.

Časopis Chef Gurmán se zastavil v kontroverzním restaurantu Papa´s Garden. V kontroverzním proto, že někteří „domácí“ si jej chválí a jiní k němu mají naopak nemálo výhrad. V každém případě autorům reportáže se restaurace zalíbila natolik, že ji zařadili do svého výběru vedle dalších dvou restaurací v Jihlavě.


 


Pokud již nové číslo Chef Gurmánu neseženete (bývá totiž první den vydání rozebráno), můžete si hodnocení Papa´s  Garden přečíst zde:


 


Na malý kousek Provence jsme narazili v Humpolci – v restauraci Papa´s  Garden, kde se budete cítit jako na slunném francouzském venkově. A to dokonce i tehdy, když bude venku mrznout nebo lít jako z konve. (Sami jsme to zažili.) Spousta květin, slunečné barvy a přírodní materiály v interiéru vás prostě zahřejí.


„Našim hostům nabízíme jednoduchá jídla vytvořená z kvalitních surovin, které při pečlivé přípravě necháme vyniknout. Náš kuchař nemusí žádnou nepříjemnou chuť zakrývat spoustou koření,“ říká majitelka restaurace Lenka Racková. „Nepotrpíme si na módní výstřelky, na jídelníčku máme spíše klasiku,“ dodává.


Rádi však vyhoví všem vašim chutím a přáním a připraví i kombinaci, která v jídelním lístku není. Víno vozí z moravského Kobylí, a přijdete-li na pivo, nabídnou vám u stolu dokonce vlastní pípu, ze které poteče pivo Bernard.


 


Sjedete-li na 90. kilometru dálnice D1 do Humpolce, nebudete litovat. Odpočinete si a občerstvíte se v příjemné a klidné restauraci s nádhernou zahrádkou. V krásném prostoru otevřeném do zahrady vám uspořádají oslavu podle vašeho přání až pro sto lidí. Děti si ji užijí na báječném dětském hřišti s houpačkou a pískovištěm. A musíte-li být stále online, místní wifi vám to umožní.


(Autor: Iva Jakešová, Chef Gurmán)


 


Pozn.


Fotografie k reportáži si můžete „nalistovat“ na str.32 zde: http://www.astrosat.cz/gurman/


 


Více informací o restauraci najdete na jejích webových stránkách, např. aktuální denní jídelníček a sezónní akce. http://www.papasgarden.cz/cz/default.aspx


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Policie žádá veřejnost o pomoc

St Čvc 29 , 2009
Pelhřimovští policisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pachateli závažné trestné činnosti, ke které došlo ve dnech 22. a 24.července v Humpolci. Jakékoli informace můžete sdělit na linku 158 nebo na kterékoli policejní služebně.

You May Like

Témata