Záznamy z Metropolitní opery v humpoleckém kině

2

Metropolitní opera New York a humpolecké kino – jak to spolu souvisí?

Kino Humpolec by chtělo svým fanouškům nabídnout více než doposud, a proto zvažujeme zakoupení záznamů oper z Metropolitní opery v New Yorku. Umožníme vám tak v kvalitním zvuku a vynikajícím obraze nahlédnout až za moře na nejdůležitější světovou operní scénu, která stojí na Manhattanu již od roku 1880.
V Humpolci byste tak měli možnost zhlédnout světoznámá díla jako  Carmen, Bohéma, Tosca, Madam Butterfly, Lazebník Sevillský, a mnoho dalších..

Budeme rádi, když vyjádříte svůj názor v anketě na těchto stránkách, popř. nám pošlete váš názor.

převzato z www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   TADY VARY 2023/24

Petr

2 thoughts on “Záznamy z Metropolitní opery v humpoleckém kině

  1. Nápad to určitě není špatný, ale dokud se neuskuteční výměna sedadel, tak se moc lidí do místního kina nepohrne. Pokud se nemýlím, tak délka výše uvedených představení atakuje hranici 180 min a dle mých zkušeností je takový dlouhý pobyt v humpoleckém kině spíš očistcem, než příjemným zážitkem. Naposledy jsem si toto protrpěl ve středu a byl bych velmi rád, kdyby se 21. století promítlo i do kultury sezení v kině i na úkor snížení jeho kapacity.

    1. S tou kapacitou nevím, už dost míst vzalo za své díky pódiu,ale bezbar.vstup by se vyřešit také mohl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kraj podpoří prorodinné aktivity

Po Led 27 , 2014
Více než desítka měst a obcí uspořádá v letošním roce program zaměřený na rodinu za podpory Kraje Vysočina. Jejich projekty uspěly v rámci dotační výzvy grantového programu „Podporujeme prorodinnou a seniorskou politiku obcí“. Stejně jako v minulém roce byl na prorodinné aktivity vyčleněn 1 milion korun. Čtěte dále:   TADY […]

You May Like

Témata