ZMĚNA PROGRAMU humpoleckého kina!!!

Namísto americko-kanadského filmu „Láska na druhý pohled“ bude v závěru měsíce listopadu a na začátku prosince uveden unikátní dokument „THIS IS IT“.

Sobota 28.11.   17:30, 20:00


Neděle 29.11.   17:30, 20:00


Pondělí 30.11.            20:00


Úterý 1.12.       17:30, 20:00


Středa 2.12.     17:30, 20:00


 


Vstupné: 90,- Kč (120 min.)


 


THIS IS IT!


Film Michael Jackson`s THIS IS IT nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen tohoto roku, ale celého desetiletí a možná i více… Filmoví diváci budou mít jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat toto léto v londýnské O2 Aréně. Vznik tohoto jedinečného snímku plně podpořila Jacksonova rodina a na filmové plátno se tak dostává podrobná a dechberoucí kronika vzniku jednoho uměleckého díla, která se vrací do období od dubna do června 2009.Hudební snímek Michael Jackson`s THIS IS IT vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek, a představuje Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby. Divákům filmu se naskytne nevšední příležitost pohlédnout do Jacksonova soukromí a seznámit se s tímto mužem tak, jak nám dosud on sám nikdy nedovolil. V syrových a upřímných detailech budeme sledovat Michaela Jacksona při práci potvrzující jeho talent zpěváka, tanečníka, filmaře a architekta. V celé šíři odhalíme jeho kreativního génia a schopnosti, stejně jako odhalíme jeho touhu a cílevědomost dosáhnout vždy a ve všem maxima. Kenny Ortega, který byl tvůrčím partnerem Michaela Jacksona a režisérem připravované pódiové show, je pod filmem podepsán jako režisér. Producenty snímku jsou Randy Phillips, Kenny Ortega a Paul Gongaware.

Čtěte dále:   Promítání filmu "Život začíná po stovce"

 


 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Staronové stavby 2/2

Ne Lis 15 , 2009
Pokračování zamyšlení nad renesancí používání přírodních materiálů ve stavebnictví. Čtěte dále:   Promítání filmu "Život začíná po stovce"

You May Like

Témata