Zázraky přírody ll.

Když se autobus se žáky naší školy blížil k Praze 4 a před sebou jsme viděli brány České televize, jeli jsme již do známého prostředí, a přesto jsme měli takový zvláštní pocit. Po chvíli jsme si uvědomili, co ho vyvolalo. Tento školní rok jsme tam jeli naposledy, a o to více jsme si snažili všechny detaily natáčení uchovat v paměti.

Tento díl Zázraků přírody měl v sobě příslib dobré zábavy a pohody. To, v co jsme doufali, se i v plné míře uskutečnilo. Hosté pořadu Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Lenka Krobotová a Vašek Noid Bárta nás bavili svými zážitky z dětství, profesního a soukromého života, které nenechaly naše bránice v klidu. Vše spontánně a bravurně moderoval                     Mároš Kramár podporovaný svým kolegou Vladimírem Kořenem.

Věděli jste například, že bambus za jediný den vyroste o 20 cm nebo že 10 kokonů Bource morušového by stačilo na zdolání nejvyšší hory Mount Everestu a že australský medvídek Panda má zakrnělý pátý prst?

Velkolepý závěrečný potlesk všem účinkujícím byl jen důkazem skvělé nálady, která opanovala celé půldenní natáčení.

Když se na naše účinkování za pololetí tohoto školního roku celkově podíváme, účastnili jsme se 7 natáčení a všichni jsme se shodli na tom, že jedno bylo lepší než druhé, každé něčím jiným zajímavé a ze všech jsme si odvezli spoustu nevšedních zážitků, které nás obohatily.

Co dodat závěrem? Těšíme se na další školní rok a nové natáčecí díly, ve kterých bude naše škola vystupovat.

http://www.stredniskola.com

Čtěte dále:   Humpolec na videu: Procházka po Humpolci

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lipnice zažila svůj Diskopříběh!

Po Čvn 16 , 2014
Nonstop, Decibely lásky, Pár přátel nebo třeba Každý mi tě lásko závidí – i takové hity zazněly na sobotním Megakoncertu Michala Davida v Lipnici nad Sázavou. Král diskoték předvedl zaplněnému amfiteátru velkolepou show Čtěte dále:   Umělce může inspirovat i zarostlý pozemek, poznali účastníci kurzu kresby a malby v Humpolci

You May Like

Témata