Ze světa informatiky

Pár anekdot z oblasti výpočetní techniky.


Sedí blondýna u počítače, na kterém běží Vindows (Total) Commander. Vlevo C:, adresáře a soubory, vpravo také C:, ty samé adresáře a soubory. „Proč bych to tady měla mít dvakrát?“ A jednu stranu vymaže.

Příjde chlápek do zverimexu, chvilku si prohlíží vystavené exponáty, až mu padne zrak na opici, která má pod sebou cedulku „programátorská opice, cena 10000,-„. I ptá se prodavače, co to má znamenat. Ten mu odpoví, že ta opice umí programovat v C. Vedle ní ovšem stojí podobná, ale za 20000. Je mu tedy vysvětleno, že tato opice umí nejen C, ale i Javu. Stejná situace se opakuje u opice za 30000, ale ta umí už C, Javu, C++ a XML. Chlápkovi to nedá a ptá se: „A co potom umí tady ta za 50000?“ „No, ta neumí programovat v ničem, ale ty ostatní opice jí říkají Project manager.“

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Horoskop

Ne Říj 26 , 2003
Hodně drsný horoskop. Pokud si neumíte dělat srandu sám ze sebe, popřípadně špatně snášíte sprostá slova a nadávky, NEČTĚTE TO! UPOZORNĚNÍ: Přečtení následujícího článku je naprosto dobrovolné. Redakce nenese zodpovědnost za strátu sebevědomí, deprese a jiné následky způsobené jeho přečtením.

You May Like

Témata