Horoskop

1

Hodně drsný horoskop. Pokud si neumíte dělat srandu sám ze sebe, popřípadně špatně snášíte sprostá slova a nadávky, NEČTĚTE TO!

UPOZORNĚNÍ: Přečtení následujícího článku je naprosto dobrovolné. Redakce nenese zodpovědnost za strátu sebevědomí, deprese a jiné následky způsobené jeho přečtením.


Vodnář (20.ledna-18.února)


Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.


Ryby (19.února-20.Března)


Máš živou fantazii – často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svojí sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.


Skopec (21.března-19.dubna)


Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.


Býk (20.dubna-20.května)


Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ – většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.


Blíženci (21.května-21.června)


Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu…


Rak (22.června-22.července)


Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné @!#$… Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci…


Lev (23.července-22.srpna)


Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.


Panna (23.srpna-22.září)


Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.


Váhy (23.září-22.října)


Jsi umělecký typ – to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.


Štír (23.října-21.listopadu)


Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku – díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou…


Střelec (22.listopadu-21.prosince)


Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.


Kozoroh (22.prosince-19.ledna)


Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil – kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní …

Axl

One thought on “Horoskop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

RC Cipísek - program na listopad

Po Říj 27 , 2003
Přinášíme listopadový program

You May Like

Témata