Zveme vás na jaro do Jihlavy

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se bude odehrávat během čtrnácti dnů v Jihlavě.

Turistická sezóna v Jihlavě začíná. Nabídku představíme na veletrzích v Praze.

Holiday World I 15.–17. března I výstaviště PVA EXPO Letňany I Hala 3, sektor 3A

Na veletrhu spatříte nejen náš pultík, ale také potkáte „íčko na kolech“. Pro návštěvníky máme připravené propagační materiály a soutěž o ceny na KOLE ŠTĚSTÍ.

ForBikes I 23. března I výstaviště PVA EXPO Letňany

Veletrh zaměřený pro všechny milovníky cyklistiky. Navštivte náš stánek a získejte propagační materiály, tipy na cyklovýlet po Vysočině. Jihlavu zde tradičně bude propagovat naše mobilní „íčko na kolech“.

Setkání s partnery I 9. dubna I 16:00 – 18:00 I kavárna Snová v Horáckém divadle

V úterý 9. dubna představí Brána Jihlavy svým partnerům v oblasti cestovního ruchu ve Snové kavárně Horáckého divadla plány a aktivity, které připravuje na rok 2024. Probereme možnosti spolupráce body, kde by se naše komunikační linky mohly v průběhu roku protnout.
Zveme všechny zájemce o spolupráci v oblasti kultury a cestovního ruchu (Gastroprovozovatele, ubytovatele, kulturní aktéry, provozovatele turistických cílů apod.)

Nenechte si ujít blížící se akce.

Velikonoční jarmark I 28. března I 10:00–18:00 I Smetanovy sady

Velikonoční jarmark nabídne pletení mrskaček, keramiku, šité i háčkované zboží, jarní květiny i bylinky. Od 10 hodin je připravena komentovaná procházka s ochutnávkou velikonočních jidášů. Ve 12 hodin vychází z OGV na Masarykově náměstí 24 řehtačkový průvod a odpoledne se můžete těšit na Teárt Pavla Šmída, Větrnou pohádku, a nebudou chybět ani vystoupení folklorních souborů.

Tajemný poklad v podzemí I 28. března I 10:00 – 16:00 I Jihlavské podzemí

Znáte legendu o Jihlavském Blaníku? Na Zelený čtvrtek vás čeká zábavná prohlídka jihlavského podzemí spojená s hledáním tajemného pokladu. Prohlídka je vhodná pro děti i dospělé. Kapacita prohlídky je 30 osob. Prohlídky probíhají každých 30 minut a vstupenky je nutné rezervovat. nutná rezervace. Od soboty, kdy bude zahájena nová sezóna, budou prostory podzemí otevřeny všem návštěvníkům.

Čtěte dále:   Skvělé zprávy z pelhřimovské a havlíčkobrodské nemocnice

A co v dubnu? Farmářský trh oživí Park Gustava Mahlera.

Farmářský trh I 6. dubna I 9:00–12:00 I Park Gustava Mahlera

Pokračujeme v pořádání farmářských trhů v Jihlavě. Trh se bude konat v Parku Gustava Mahlera. Neváhejte a přijďte si pro kvalitní suroviny od regionálních zemědělců a řemeslníků. Můžete se těšit na dobré uzeniny, maso, mléko a mléčné výrobky, pečivo, oleje, koření či pesta a marmelády.

Farmářské trhy probíhají od dubna do září.

Dům Gustava Mahlera zve návštěvníky na pravidelné workshopy, výstavy.

Navštívit můžete například:

 

Organizace Brány Jihlavy zveřejnila výzvy na gastro služby na léto 2024 na Masarykově náměstí (posílání žádostí do 18.3. 2024, do 12.00) a před Jihlavským podzemím (posílání žádostí do 25.3. 2024, do 12.00). Výzvy byly zaslány gastro provozovatelům a jsou zveřejněny na webové stránce www.branajihlavy.cz/vyzvy.

Více informací naleznete na webové stránce www.dojihlavy.cz.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Falešný telefonát za tři sta šedesát tisíc. Muž z Pelhřimovska přišel o peníze

Čt Bře 14 , 2024
Falešnému bankéři uvěřil muž z Pelhřimovska. Svoje peníze poslal na cizí účet a přišel o ně. Čtěte dále:   Silničáři letos opraví silnice v Pelhřimově, Humpolci i mosty. Podívejte se kde

You May Like

Témata