Petr

7 thoughts on “Program 5. schůze rady města

 1. Prosím o info – o jakou zakázku se jedná v bodě 10 ?
  A co je to za akci bod č. 8 – prodej majetku Měkis- 3D brýlí ?!
  Brýle na 3D filmy Měkis již prodává – za 20 Kč jedny.
  Při poslední návštěvě kina jsme byli donuceni koupit si pět párů (tedy pro měkis příjem 100 Kč bez stvrzenky o prodeji brýlí) …. pod opovržlivým pohledem paní prodávající se slovy „vy nemáte svoje ??“ Nemít děti, tak do kina nelezu.

  1. K bodu č.8 – Cena vstupenky na film: „Jak vycvičit draka“ na 3D je včetně brýlí nebo si je budu muset opět dokoupit za další peníze nad rámec ceny vstupenky ????????

   1. Pozor, neplest jednorazove bryle (ano, za 20 Kc) s temi, ktere chce MeKIS prodat – to je odlisna kategorie, byly na opakovane vyuziti.

 2. Nevíte někdo proč na webu města nejsou od loňského října zápisy z rady?? Rád bych se dozvěděl jak to 16.1. dopadlo s tou Rýznerovou školou. Vypadá to, že starý starosta byl pořádnější….

  1. Jestli ono nejde o úmyslné mlžení právě na radu býv. starosty – oni pak moc lidi rejou, když si vše můžou zpětně ověřit, zjistit……
   ona vůbec byla tendence min. vedení zabránit zveřejňování projednávaných věcí, aby lidé neremcali…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

V Humpolci začíná boj o dětské hřiště

Po Úno 4 , 2019
PROGRAM na 5. schůzi Rady města Humpolec, která se bude konat dne 6.2.2019 od 14:00 hodin kanceláři starosty města Více zde: 5. schůze rady města

Témata