Přehled usnesení z 50. Rady města Humpolec

7

Přehled usnesení z Rady města Humpolec konané 26.6.2013

Bprehled1.JPG

Bprehled2.JPG

Bprehled3.JPG

Bprehled4.JPG

Bprehled5.JPG

Bprehled6.JPG

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Oznámení o přerušení dodávky el. energie

Petr

7 thoughts on “Přehled usnesení z 50. Rady města Humpolec

 1. Také by páni z radnice mohli při svých náročných jednání jednat o něčem užitečném.Myslím tím například využití volna dětí o prázdninách,které nemají takové štěstí,že nebydlí v rodinných domech,nejezdí na dovolené s rodiči,k babičkám apod.Abych byl konkrétní,jedná se mi o uzavření školního hřiště zš.Hálkova.V okolí bydlí spousta dětí,které se nudí a rádi by si šli zasportovat a nejen děti.Děkuji.

 2. A vy se divíte,běžte se tam podívat jak kmeny vandalů ničí na co přijdou?!Ještě že tam už nejsou ty prolézačky,ty sloužily tak k ničení od opilých adolescentů,nikoliv ke hraní malým dětem.Pokud se mládež bude takto chovat,tak je naprosto logické,že vše bude pod zámkem,otázkou je jestli to stačí.

  1. Spíš jim vymyslet nějakou brigádu, spojenou třeba s úklidem města. Nuda by je rychle přešla.

   1. Brigádám bohužel odzvonilo.Zadarmo ti mládež dneska pracovat nebude,protože je od mala vychovávána,že zadarmo přeci nic není.Takže dobrovolný úklid města nedělají ani skauti natož naši studenti gymnázií a středních škol.
    A na pomoc zemědělství se ve školním roce už také nejezdí.Veliká škoda.

    1. Já si myslím, že pomoc zemědělství nepotřebuje.Tu řepku, obilí a kukuřici si sklidí sami, popř. ve službách…Nevím proč by se tam měli překážet.

  2. Pod zámkem by měli být vandalové a né místa pro sportovní vyžití.To není žádné řešení,to je ubohé řešení mít vše pod zámkem.To je výsledek nezájmu a neschopnosti dobře placených úředníků.Ty se radši starají o novou tenisovou halu pro pár jedinců,než pro místa pro veřejnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Univerzita třetího věku: Připravují se další vzdělávácí kurzy pro seniory

St Čvc 3 , 2013
Krajský úřad Kraje Vysočina ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, připravil seniorům z Vysočiny zajímavou nabídku vzdělávacích kurzů, které jsou unikátní v tom, že jsou primárně určeny seniorům z domovů pro seniory a uživatelům domovů pro osoby se zdravotním postižením na Vysočině. Kurzy jsou ovšem otevřeny i široké seniorské […]

You May Like

Témata