Program 5. zasedání zastupitelstva města

12

Které se bude konat dne 28.6.2023 od 16:00 hodin v malé scéně centra Mikádo.

Program [PDF, 505 kB] (16.6.2023)

Čtěte dále:   Právě vychází letní číslo Zálesí

Axl

12 thoughts on “Program 5. zasedání zastupitelstva města

 1. Bod č. 8
  Petice za nevybudování stoupajícího pruhu?!?!
  Asi by bylo vhodné udělat i petici za vybudování onoho pruhu.
  Na ŘSD si musí říkat, co se v tom humpoleckém zastupitelstvu točí za mentosky jedni za to bojují X let a druzí to bojkotují.

   1. Někteří občané místní části Rozkoš vytvořili tuto petici a podepsali. Tudíž to bude i jednáno na zastupitelstvu.. Ale petice asi není překážkou k výstavbě uvažovaného pruhu.
    Nechápu to divení, že se někde občané ozvou.

    1. to at se klidne ozyvaji. To jim nikdo nezakazuje. Pokud chapete psany text – ja se ptal na duvod! Vy odpovidate na uplne neco jineho, to me nezajima.

     1. Důvod stížnosti občanů je jasný. Hluk, a zhoršení průjezdu Rozkoší. Co je na tom k nepochopení. Ono se to z jiného koutu Humpolce hezky hodnotí..

     2. To je o uchopení věci, rovněž to může zvýšit plynulost provozu a vytvořením protihlukových stěn i snížit hlučnost oproti současnosti. Rozkošáci by z toho měli vyrazit co nejvíc.

  1. Hele to je dobry. Ale tohle je ta komunalni politika. Vazeni, tady vidite naprosto na zarnem prikladu, jak najednou vsechno funguje. Nove vedeni, vsechno klape jak ma! (ironie) Takze tady 10 let nekdo resi stoupaci pruh, pak se zjisti, ze nekdo jiny je proti, tak se to zacne probirat znovu, od nuly. A vysledek? Nic. Minimalne pulka lidi bude nas…nych ze se zas nic neudelalo. Protoze se bude jenom kecat a kecat a kecat ale neudela se nic. Pak se bude 10 let resit byvaly spolkac, az spadne. Jo delat rozhodnuti, to se nikomu nechce. To by nam pak nekdo moh nadavat. Spolek komiku to je. Muzou makat a sedet v kanclech do pulnoci, ale takhle nevyresi vubec nic!

   1. Situace se má tak, že ŘSD si jede svoje a zastupitelé města je moc nezajímají, jednat s nimi asi musí, ale nejsou jim podřízení ani nadřízení a tlačí vlastní variantu, která říká pruh bude a tak záleží jen na ŘSD, které spracuje několik variant a ta pod kterou dá někdo kulaté razítko, tak ta bude, termín realizace plánují na rok 2026.
    Nicméně už teď je jisté, že v Rozkošském kopci nejspíš zanikne jednostranná odbočka a možná i ta nad kopcem, město bude muset dát pozemky a ta slepá se natáhne dolů… Za město by se v tom dalo lépe tančit, kdyby se řešila ta výstavba s tím kruhakem co tu visela ta skica Rozkoš.

  2. To není jen případ Humpolce,není nutné se divit. Prostě i jiný názor a pohled může převládat vždy s novou radniční reprezentací.

 2. Pointa je ale úplně jinde – nikdo neřeší problém celkově!! .. Jedinné řešení je obchvat Humpolce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Humpolec oživí Spolkový dům a starou školu. Za stovky milionů

Út Čvn 27 , 2023
Odhadem sto milionů i víc. Tolik bude stát oprava budovy Spolkového domu a sousední bývalé školy Husova, kterou chystá město Humpolec na Pelhřimovsku. První stavební práce mohou začít do dvou let. Čtěte dále:   Humpolecký jarmark
Humpolec zvažuje, že koupí Spolkový dům, rozhodnout musejí zastupitelé

You May Like

Témata