Humpolecké děti přestřihly pásku

12

Humpolečtí se dočkali Rákosníčkova hřiště, o které bojovali v únoru v hlasovací soutěži společnosti Lidl. Slavnostní otevření se uskutečnilo v sobotu 20. dubna za účasti vedení města Humpolce a stovky návštěvníků. Mezi nimi hrály prim samozřejmě hlavně děti, které nové hrací prvky a atrakce ve Lnářské ulici hned vyzkoušely.

Moderátor slavnostního dne ještě před samotným přestřižením pásky u vstupu na hřiště požádal o slovo oblastní manažerku společnosti Lidl a humpoleckého starostu Karla Kratochvíla. Starosta poděkoval všem, kteří se do soutěže o Rákosníčkovo hřiště aktivně zapojili. Zejména pak třem humpoleckým maminkám – Jitce Vápeníkové a Evě a Veronice Vikukové, které iniciovaly největší vlnu propagace pro hlasování. A právě i jejich děti se podílely na přestřižení pásky ke vstupu na hřiště.

Součástí akce byl i celodenní doprovodný program. Děti soutěžily, smály se při vystoupení Michala Nesvadby, bavily se s klauny anebo využily šance nechat si namalovat na obličej Rákosníčka. 
Společnost Lidl staví Rákosníčkova hřiště již osmým rokem. V Humpolci se otevřelo letošní první a celkově již 90. hřiště. Město jej získalo díky hlasování. Ve své kategorii získalo neuvěřitelných 86 570 hlasů, čímž vytvořilo celorepublikový rekord v počtu zaslaných hlasů. Ten z loňského roku překonalo o více než 51 tisíc hlasů.

Rákosníčkovo hřiště ve Lnářské ulici v Humpolci.
Rákosníčkovo hřiště ve Lnářské ulici v Humpolci.
 

Petr

12 thoughts on “Humpolecké děti přestřihly pásku

   1. Asi to , jak vedení města a i mnoho občanů na tento marketingový trik LIDLu skočilo a sporcovalo ho i s navijákem.

     1. Přibylo jedno hřiště pro děti . A samonasírači jsou z toho vyřízený.

     2. I kdyby mesto dostalo vagon zlatejch cihel, tak samozmrdi vylezou z kanalu
      a budou knucet jak kurva u soudu.
      Welcome to Humpolec.

  1. Tvl to je zase rejpoň, hřiště vadí a ponižuje, park je drahý a dokonce se tam polejvá tráva vodou. Typickej anonym. Stydí se za jméno i za město, možná se tu ani nenarodil 🙁

 1. Už dost bylo Rákosníčkova hřiště…Kritici i sympatizanti tohoto projektu, už toho fakt bylo dost.
  Doufám, že maminky tam budou denně,jinak to význam nemá…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Radniční listy

Pá Dub 26 , 2019
Humpolečtí se dočkali Rákosníčkova hřiště, o které bojovali v únoru v hlasovací soutěži společnosti Lidl. Slavnostní otevření se uskutečnilo v sobotu 20. dubna za účasti vedení města Humpolce a stovky návštěvníků. Mezi nimi hrály prim samozřejmě hlavně děti, které nové hrací prvky a atrakce ve Lnářské ulici hned vyzkoušely. Moderátor […]

Témata