Humpolecké děti přestřihly pásku

12

Humpolečtí se dočkali Rákosníčkova hřiště, o které bojovali v únoru v hlasovací soutěži společnosti Lidl. Slavnostní otevření se uskutečnilo v sobotu 20. dubna za účasti vedení města Humpolce a stovky návštěvníků. Mezi nimi hrály prim samozřejmě hlavně děti, které nové hrací prvky a atrakce ve Lnářské ulici hned vyzkoušely.

Moderátor slavnostního dne ještě před samotným přestřižením pásky u vstupu na hřiště požádal o slovo oblastní manažerku společnosti Lidl a humpoleckého starostu Karla Kratochvíla. Starosta poděkoval všem, kteří se do soutěže o Rákosníčkovo hřiště aktivně zapojili. Zejména pak třem humpoleckým maminkám – Jitce Vápeníkové a Evě a Veronice Vikukové, které iniciovaly největší vlnu propagace pro hlasování. A právě i jejich děti se podílely na přestřižení pásky ke vstupu na hřiště.

Součástí akce byl i celodenní doprovodný program. Děti soutěžily, smály se při vystoupení Michala Nesvadby, bavily se s klauny anebo využily šance nechat si namalovat na obličej Rákosníčka. 
Společnost Lidl staví Rákosníčkova hřiště již osmým rokem. V Humpolci se otevřelo letošní první a celkově již 90. hřiště. Město jej získalo díky hlasování. Ve své kategorii získalo neuvěřitelných 86 570 hlasů, čímž vytvořilo celorepublikový rekord v počtu zaslaných hlasů. Ten z loňského roku překonalo o více než 51 tisíc hlasů.

Rákosníčkovo hřiště ve Lnářské ulici v Humpolci.
Rákosníčkovo hřiště ve Lnářské ulici v Humpolci.
 
Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

12 thoughts on “Humpolecké děti přestřihly pásku

   1. Asi to , jak vedení města a i mnoho občanů na tento marketingový trik LIDLu skočilo a sporcovalo ho i s navijákem.

     1. Přibylo jedno hřiště pro děti . A samonasírači jsou z toho vyřízený.

     2. I kdyby mesto dostalo vagon zlatejch cihel, tak samozmrdi vylezou z kanalu
      a budou knucet jak kurva u soudu.
      Welcome to Humpolec.

  1. Tvl to je zase rejpoň, hřiště vadí a ponižuje, park je drahý a dokonce se tam polejvá tráva vodou. Typickej anonym. Stydí se za jméno i za město, možná se tu ani nenarodil 🙁

 1. Už dost bylo Rákosníčkova hřiště…Kritici i sympatizanti tohoto projektu, už toho fakt bylo dost.
  Doufám, že maminky tam budou denně,jinak to význam nemá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Pá Dub 26 , 2019
Duben 2019 Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata