Petr

15 thoughts on “Vyhlášení konkursního řízení Radou města Humpolec

 1. Kukrechtová pořád nikoho nevybrala aby si teplé místečko uchovala pro sebe až příští podzim skončí na radnici ??? To je přesně její styl jako!

   1. přesně jako… hlavně každej nechce poslouchat chytrácký názory „konstruktivní“ opozice, která má patent na pravdu a všechno, co neni podle nich, je špatně.

    1. No to jo. Ty jsou zrovna tak konstruktivní, jako ten ultrablb Landa. Aneb jak zneužít a postavit na hlavu zákon. č 106.

    2. no zrovna skolka je zrizovatele a to je mesto. tam si myslim ze opozice neprudi, tam prudilo mesto. a prudilo tak, ze vyprudilo stavajici reditelku (ktera nechapu proc tam jeste je, bych se na ne vykaslal) a nemuzou ted najit nikoho novyho, pac ucitelky, ktery by na to mohly aspirovat, tak vedi, ze jim to za to nestoji a nikdo jiny se do toho nehrne. Ono je to taky obraz skolstvi – nikdo nechce prebirat odpovednost. Tj. neni to jen chyba mesta.

     1. Jojo prachy by chtel kazdy, zodpovednost ale zadnou.
      To jsou starosti, cas, energie a zdravi. Takze at zije vesela bida 🤣

     2. Hele Kukrechtová si místo pro sebe ve školce spíš nehlidá. Jako řiditelka si šáhne tak na 40tis, na úřadě má tak 70ooo. To by závistivá Alena neunesla..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké farmářské trhy

Út Lis 16 , 2021
Zveme Vás na letošní poslední Humpolecké farmářské trhy, které se budou konat v pátek 19. 11. 2021 od 8 hodin na Horním náměstí

You May Like

Témata