Petr

51 thoughts on “Rozsudek jménem republiky

  1. Pravd se tu objevuje více, každý má zaručeně tu svou. Lásku tu nahradily oči podlité krví:-)

     1. Nejlepší pro ty, kteří chtějí nadávat tady nebo v hospodě jak se Humpolec vede a koho zase zvolili.. Je mi smutno z těchto nevoličů, kteří asi nemají svůj politický názor ujasněný,nebo si nedokážou vybrat z kandidátek v komunálních volbách. Nikde není psáno,že musí volit 21 jmen, stačí třeba i 3hlasy těm, o kterých si myslí, že by byli fajn jako členové zastupitelstva..A o tom to je..

     2. cheš říct že když si můžeš vybrat mezi samejma zm.dama tak že budeš volit nejmenšího?

     3. Tak zkus kandidovat a vyhnat tak ty zm.dy… Jiná cesta není.

 1. A jak se nyní zachovají další spolubojovníci v této podivné válce? Půjdou do další bitvy? Myslím tím spolek proti Humpolci, p. Kašpara a p. Čecha.

  1. Domnívám se,že soud nyní řešil pouze žalobu p.Rýznera a co se týká Spolku,jejich žádost bude ještě posuzována. Velkou šanci ale mít nebudou.
   Je jisté, že na složení tohoto zastupitelstva budou obyvatelé Humpolce vzpomínat ještě za 20.let,jak svým rozhodnutím město zabubnovali.

   1. Ale ne, brzy zapomenou, že tady existoval jakýsi obskurní spolek, který chtěl za každou cenu prosazovat zájmy skupinky podnikatelů na úkor drtivé většiny obyvatel města. Zatavení rozvoje Humpolce, to není nač by se mělo vzpomínat.

     1. A on si snad někdo naivně myslel, že to dopadne jinak?
      Jen populistická agitka k prosazení osobních zájmů.

     2. Naprosto souhlas, jen a jen osobní zájmy a prospěch členů tohoto paspolku.. jsem moc rád že to takhle dopadlo!!

     3. Hlavně že budeme mít úzké ulice a autobusák v centru nejrušnější křižovatky…

     4. Lidi nejezdete po meste jak hovada, pak vam zadna ulice nebude moc uzka. 50 km/h v obci je rychlost maximalni !

     5. Jde i o vyhýbání aut,nejen o rychlost. Každý normální vidí, že v Lnářské u křižovatky s Okružní je to kolikrát nadoraz, to samé Hálkova Lnářská..

     6. Tak tak, jenže rozkaz zněl jasně – zužovat. Za pár let ti samí budou rozšiřovat. Jen když potečou zlaťáky. Jinej důvod to nemá.

     7. Tak o tu rychlost snad jde predevsim. Kdyz jedu pomalu nemam problem se vyhnout cemukoliv. A ten kdo ma at zmeni leky nebo doktora nebo oboji a nebo at vrati RP.

   2. Spolek vůbec nechce prosazovat svoje zájmy. Jestli jste to nepochopili, tak bojuje proti přesunu AN ! A to je ve prospěch města i do budoucna.

   3. Spolek vůbec nechce prosazovat svoje zájmy. Jestli jste to nepochopili, tak bojuje proti přesunu AN ! A to je ve prospěch města i do budoucna.

 2. Dost důležitá událost. Zajímavé, že o ní neinformují hoši spolkaři na svém webu a taky, že sami podali žalobu. Asi taktika. Zatím naposled se tam chlubí, jak před dvěma měsíci posnídali s ňákým StBákem.

   1. Treba ja snidam zasadne sam. V opacne, pripade bych mel zkazeny den. Vyznam snidane s kymkoliv, nejakeho ministrika nevyjimaje, postradam.

     1. Kterému voličiii ve volbách dali silný mandát,proto je tam kde je… Chtěli jste svobodné volby, máte je. Babiš mne štve také, ale jedině ve volbách ho může jiný lídr porazit.. To je realita. Jestli byl někdo u STB ,to už vadí málokomu 27 let od převratu je kus historie..

     2. Po převratu ne pane kolego. Po převlíkačce. Protože komanči jak známo jen přepeřili, otevřeli hranice a povolili podnikání.

     3. Je ubohé řešit nějakého Babiše, když vám nevadilo že tady všechno léta šlapalo podle toho jak se vyspal soudruh Vystrčil.

     4. pro místní by byl určitě zajímavější odkaz na aférky soudruha Vystrčila, třeba ta taškařice se zásobami v Agrozetu, nebo kšeftíky s léky

 3. Pane Rýznere, nenechte se znechutit místními žabomyšími válkami a dál se věnujte práci, která Vám jde dobře a přináší úspěchy po celém světě. Na vlastní kůži pociťujete, že před zákonem jsme si všichni rovni, ale někteří z nás jsou si rovnější! Během řízení o schválení územního plánu došlo k mnoha pochybením, nesrovnalostem, což konstatoval i soud. To, že se tyto „nedostatky“ soudu jeví jako nedůležité a nepodstatné, je PROSTĚ výklad jednoho ze soudů, jiný by možná rozhodl opačně. Žijeme nyní v době, kdy si můžeme dovolit říci nahlas svůj názor či dokonce podat trestní oznámení, i když jde proti vládnoucí množině lidí, to je dobré. Výsledek odporu však napovídá, že taková občanská statečnost se nemusí vždy vyplatit. Doufám, že Vám vaše statečnost a ráznost nepřinese mnoho dalších osobních a profesních klacků pod nohy, se kterými se již nyní na území našeho rodného města setkáváte! z.k.

  1. Hmm, takže zhodnocení pozemků pana Rýznera díky novému územnímu plánu je házení klacků pod nohy.

   1. Hlavně si neplést statečnost s arogantní snahou si za každou cenu přihrabat. V tomto případě tedy s nenažraností.

   2. Kdyby Rýzner se svoji žalobou uspěl, tak by nakonec možná poškodil i sám sebe !?
    Mimo jiné – Rýzner zhodnocuje své pozemky a majetky i bez přispění nového územního plánu a to z vlastních zdrojů. Znovu chválím a držím palce v dalších krocích.

    1. Ale to máte, nebo záměrně užíváte lživé informace. Pan Rýzner si prosadil do schvalovaného územního plánu změnu využití území u rybníka Másilko ze zeleně na pozemek pro výstavbu rodinného domu. Zastupitelstvo mu tuto změnu schválilo, nový územní plán posvětil. Po nabytí právní moci územního plánu pak tento ochránce veřejného blaha neprodleně požádal o vydání územního rozhodnutí a následně stavebního povolení a, „pro sychr“, až po nabytí právní moci těchto rozhodnutí a nezvratné možnosti stavby jeho domu do toho, jak on říká s oblibou sám: „hodil vidle“ a podal žalobu na neplatnost územního plánu. Ať si udělá o jeho charakteru obrázek každý sám! Ti ostatní, dotčení novým územním plánem, ať se třeba postaví, tentokrát již v jeho veřejné zájmu, na hlavu! Ale máte pravdu „držme mu všichni palce“!

   1. Jen ne velkopodnikatele na radnici, jeden už stačí..Nejvíc hlasů má vždy,starostu dělat nezkusí…

    1. Rýzner, kdo to je ? Nikdy se o město v minulosti nezajímal a teď když mu nevyšel jeho záměr by měl být na radnici ? Směšné, ale za peníze se dnes dá koupit ledas co a ledas kdo.

     1. Ano, za peníze se dá koupit ledas kdo. Klidně i většina rádoby demokratického zastupitelstva, že? Ale oni jsou ti praví, protože jsou vesměs malopodnikatelé a učitelé. A proto u nich nelze čekat náklonnost ke korupci 🙂 Rýznera by si nikdo nekoupil, ani Bernard. Škoda že se o město stejným způsobem jako Zdenek „nezajímá“ víc lidí. Kultura i sport by to přivítaly. třeba se jednou dočkáme, a zvedne tuto výzvu. Věřím že na rozdíl od Bernarda by v zastupitelstvu nehlídal jen vlastní prospěch. Standovi věřilo spousta lidí, a už snad všichni pochopili že se v něm těžce spletli.

     2. Bližší košile než kabát..,to platí po celé věky

     3. Je velice usmevne, jak nekteri nasi spoluobcane nezistne a bez intrik usiluji o blaho nas vsech ostatnich.

  2. Čtu ten rozsudek pozorně již po několikáté a neshledal jsem jedinou zmínku o tom, že by zpracovatel, potažmo město, jakkoli v průběhu zpracování a vydávání územního plánu pochybilo. Takže přemýšlím, co má pisatel příspěvku na mysli? Nezávislý soud jen potvrdil správnost konání a veškerou argumentaci zastupitelstva pro vydání územního plánu! O statečnosti a ráznosti onoho pána bych spíš mluvil jako o „vychcanosti“ a aroganci! O ostatních hlásných troubách, které se k žalobě připojily ani nemluvě!

     1. No nevím čí je hlásnou troubou, podstatné je že je zde velmi příjemná informace o zamítnuté žalobě toho pána kterému jde jen a jen o vlastní prospěch !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

XTR MELECHOV 2016

St Srp 3 , 2016
Vážení sportovní přátelé, kamarádi, dovolte abych vás pozval na další ročník terénního triatlonu na Melechově který se uskuteční v sobotu 27.8.2016. Letos si budou moc zazávodit i děti, a to dokonce s tím nejpovolanějším mentorem Tomášem Slavatou, tak přijeďte určitě i se svými ratolestmi

You May Like

Témata