Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

24

na pozici informatik – správce sítě v rámci Odboru tajemníka MěÚ Humpolec, s místem výkonu práce Horní náměstí 300, Humpolec.

více informací ZDE

Čtěte dále:   Finanční úřad - výjezdy

Petr

24 thoughts on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

   1. Byla jsem v pátek na úřadu,kde už kolujou zprávy, že Pavlis bude brzo odvolán.Nevím, jestli tomu věřit, ale pán z úřadu hovořil celkem přesvědčivě.Atmosféra je zase hustá.

    1. Venda K. se mi zminil, ze Hrala netahne a tak se uvazuje o vymene. Sterbova ho ale nechce dat vsanc a matersky ho brani. Mluvili o tom s jeho matkou Stanou nedavno u kocourku.

     1. Křivánek se bojí jít proti Štěrbině. Mít koule tak už dávno práskne do stolu a řekne, že to takhle dál nejde. Nemůže bejt vidět jen práce pirátů a hugen. Aboridžinci za rok nemají nic. Jenže Štěrbina je diktátor.

     2. Tak uz se asi preci vsude vi, ze Sterbova nabidla mistostarostovskou zidli pana Machka panu Bruknerovi. Chce Hugny vymenit za KDU. Tahle zprava obletela mesto, takze o ni vi cela koalice a opozice. Nikdo nechape proc, ale to se u starsich osoba jako Sterbova a nebo Kucera stava. Cas ukaze co byla spravna volba.

     3. Nic jinýho ji nezbývá. Machek je nebezpečný psychopat.

     4. no 4 roky jsou dlouhy. uvidime, kdo nam to doklepe a kdo bude ochotny po sobe nechat plivat po dalsich volbach

 1. Dohodáři šíří zaručené informace a všude byli a v zádeli třikrát. Bohužel chybí lídr, chybí tažný kůň.

   1. No je vidět,že by mohli být v něčem více akční, ale po roce bych jim dal na vysvědčení spíše 3-.

    To ale nemění nic na faktu,že příznivci projektu Dohoda se i nadále cítí neprávem odstaveni od vedení města po 30 letech

    1. Kdyby se chovali slušněji, nemuseli být voliči odstaveni. Už to překračovalo všechny meze, to co se tu dělo. Že to třeba nebude o mnoho lepší ani v budoucnu, je jiná věc.
     Hodně vyřeší čas, přijdou mladí, neokoukaní.

     1. Neustale tady cteme, ze Machek je psychopat ap. . Co je to vlastne za pana, ktereho tady grilujete ?

 2. To je vlastně chudák který je řízen od hasičárny!!!Nejlepší vedení města by bylo ve formátu Voplakal,Machek a pirát Hendrych!!!

  1. Jenže lidi jako Hendrych či Oplakal ze soukromého sektoru, kde se jim daří do toho veřejného prostě na plný úvazek neodejdou. Radnice je pro lidi co nechtěj moc pracovat, ale maj rádi peníze. Učitelé a tak. Kde jinde by Štěrbová dostala 86ooo a Hrala 76ooo ? To nic nedělání a chyby by jim soukromý podnikatel brzo spočítal

   1. Tak fakt nevím kam jsme se posunuli za 34 let od převratu. To že práce na radnici je pro lidi, kteří nechtějí pracovat,ale brát peníze mi přijde na hlavu. A trochu mi to povídání o částkách peněz připomíná Miloše Jakeše na Červeném Hrádku,když to říkal o Zagorce a Jandovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

KinoDiv – zveme vás na divadlo do kina!

Čt Zář 14 , 2023
Ve spolupráci s platformou DRAMOX vám nově vždy jeden pátek v měsíci přinášíme záznam divadelního představení na plátně Kina Humpolec. Jedná se o představení derniérovaná, na která už do divadla nevyrazíte, ale k nám do kina díky KinoDivu můžete. Vstupné 200 Kč, pro studenty, seniory (65+) a ZTP zvýhodněná cena 150 Kč Zvýhodněnou […]
Kinodiv - Jedlíci čokolády (Klicperovo divadlo)

You May Like

Témata