Po srážce vlakem byla žena těžce zraněna

13

Těžké zranění utrpěla třicetiletá žena, kterou v neděli 30. června krátce po sedmnácté hodině srazil v Humpolci osobní vlak. „Zraněná žena byla vrtulníkem přepravena do nemocnice,“ uvedla k nedělní železniční nehodě policejní mluvčí Dana Čírtková.


Okolnosti nehody zůstávají předmětem dalšího šetření, provoz na železniční trati mezi Humpolcem a Havlíčkovým Brodem byl na nezbytně nutnou dobu zastaven. „V osobním vlaku cestovalo patnáct osob, nikdo z cestujících nebyl zraněn,“ dodala policejní mluvčí.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/nehody/po-srazce-vlakem-byla-zena-tezce-zranena-20190701.html

Axl

13 thoughts on “Po srážce vlakem byla žena těžce zraněna

     1. Nevíte její původ či jméno? Držel jsem jí hlavu než dorazila policie a záchranná služba…

     2. Znám…jmenovala se Markéta a byla z Prahy. Nechce se mi věřit, že to byla sebevražda jak píše příspěvek výše. Rád bych se dozvěděl co se tam stalo, proč k Té události došlo. Byla při vědomí, když jste u Toho byl? Děkuji za info.

     3. Na to, že to byla sebevražda je opravdu několik svědků a ty Policie vyslechla. Horší je, že jí k tomu zřejmě dohnala vlastní rodina a boj o majetek…

     4. Jestli je to takhle, tak je to smutný…škoda takového člověka!!! Nevíte co dělala v Humpolci? Jak na tom byla při převozu do nemocnice? Vnímala nebo to už byl boj s časem?

     5. Ležela na kolejích bez, na první pohled, vážnějších vnějších zranění – až mě to překvapilo. Bohužel měla ze srážky vážné poranění mozku, kterému v nemocnici podlehla. Ještě před převozem jí celkem normálně bilo srdce a lehce přerývavě dýchala.

      Pokud byste někdo měl více informací o jejím smutném příběhu, velmi by mě to zajímalo. Vždycky, když tudy jdu, tak si na ní vzpomenu.

     6. Kde se to přesně stalo??…Já jsem ji znal velice, i její příběh. Bohužel mi nepřišel až tak moc vyjímečně tragický, že by měl končit takto…vyjímecna byla ona a mohla si uzivat respektu. Ale nejspis si to neuvedomovala. Bohužel člověk do hlavy nikomu nevidí, jinak by třeba reagoval jinak a mohl včas zasáhnout.

     7. Stalo se to zde 49.530914,15.356312.

      Vice muzeme napr. pres email.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Pod Orlíkem je nové hřiště. Spojuje se na něm golf a házení diskem

Út Čvc 2 , 2019
Těžké zranění utrpěla třicetiletá žena, kterou v neděli 30. června krátce po sedmnácté hodině srazil v Humpolci osobní vlak. „Zraněná žena byla vrtulníkem přepravena do nemocnice,“ uvedla k nedělní železniční nehodě policejní mluvčí Dana Čírtková. Okolnosti nehody zůstávají předmětem dalšího šetření, provoz na železniční trati mezi Humpolcem a Havlíčkovým Brodem […]

Témata