Masarykova ulice a část ulice 5. května budou po rekonstrukci otevřeny o měsíc dříve

11

Rekonstrukce Masarykovy ulice a části ulice 5. května se blíží ke konci.

Předání stavby je v plánu na 30. září, tedy o měsíc dřív než bylo původně předpokládáno, i když práce kvůli jarnímu nouzovému stavu začaly se zpožděním. Ulice bude zprovozněna v takzvaném předčasném užívání. Pro řidiče uzavírka skončí, jednu stranu chodníku ještě čekají poslední úpravy.
V úseku od firmy Auto Racek k ulici Na Stupníku dostala nový povrch silnice a parkovací místa. Vozovka je vzhledem ke snížení hluku v živičném povrchu, parkovací stání zůstala v kostce. Úsek od ulice Na Stupníku až po „vstup“ na Horní náměstí čekala náročná a důležitá rekonstrukce sítí, silnice i parkovacích stání. Povrch vozovky i parkovacích stání byl navržen v kostce, jelikož se jedná o navazující lokalitu právě a Horní náměstí. K výraznému zlepšení odtoku vody pak přispěje rekonstrukce současných sedmnácti vpustí a vybudování sedmi nových. Po dobu prací, které místo 16. března nakonec odstartovaly až 1. dubna, byla silnice pro řidiče uzavřená.
 
O záměru rekonstrukce se zájemci mohli více dozvědět na veřejném projednání, které se uskutečnilo 4. března odpoledne ve velké zasedací místnosti humpolecké radnice. 
zdroj: www.mesto-humpolec

Petr

11 thoughts on “Masarykova ulice a část ulice 5. května budou po rekonstrukci otevřeny o měsíc dříve

 1. A položil si tam taky Bernard svou infrastrukturu? Asi se to muselo rychle zakopat, aby to nebylo vidět, když se to začíná řešit, proto ten spěch o měsíc.

   1. Proč hned tolik ironie?? Vždyť kontrolní výbor je od toho, aby kontroloval. A pokud je nějaké podezření, tak proč ne. Jestli se nic nezákonného nestalo, určitě se nemá nikdo ničeho obávat.

    Navíc bych to nespojoval s HUGO. Pro ně by bylo jistě výhodnější asi tuto munici nechat na předvolební boj za 2 roky. Přijde mi to docela korektní, aby se skutečný stav vyšetřil v dostatečném předstihu před volbami a pouhá podezření či domněnky neovlivňovali veřejné mínění, potažmo výsledek voleb.

 2. V každém případě je to dobrá zpráva. Většinou jsme zvyklí na předávání o měsíc déle než dříve.

  1. Někdy je mi smutno z těch, kteří vidí ve všem politikaření, zlobu a mají chutě vylévat si zde kýble žluči. Už je mi nějaký pátek a vím, že ulice Masarykova se nerekonstruovala dlouhé desítky let. Takže sáhnout do toho asi bylo třeba. Jinou otázkou je, zda ji nyní nezúžili, což je bohužel trend posledních let v

   1. Tak pokud vím, poslední klíčové stavby (Rybníček, Stromovka) město moc kvalitního dohledu nepředvedlo. Nedivte se, že jsou nyní lidé překvapeni. Tady si to holt majitel města ohlídal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Stálicí na nebi byznysu zůstává na Vysočině Humpolec

Po Zář 21 , 2020
Rekonstrukce Masarykovy ulice a části ulice 5. května se blíží ke konci. Předání stavby je v plánu na 30. září, tedy o měsíc dřív než bylo původně předpokládáno, i když práce kvůli jarnímu nouzovému stavu začaly se zpožděním. Ulice bude zprovozněna v takzvaném předčasném užívání. Pro řidiče uzavírka skončí, jednu stranu chodníku ještě […]

Témata