Dům s pečovatelskou službou

2

V Humpolci vyrůstá další dům s pečovatelskou službou.

Zatím se na zahradě bývalé školky demoluje stavba staré pletárny a provádí se přípravné práce – kompletně vybouraná okna, podlahy, příčky, projektová dokumentace by měla být dle schválení zastupitelstva města hotová do 31.1.2003. Adaptovaná budova bývalé školky by měla být uzavřeným koridorem spojená s novým domem s pečovateskou službou, který je již v provozu. V projektové dokumentaci by měl být také vyřešen park a bývalá zahrada školky v bezprostředním okolí obou budov, včetně přístupu ze Školní ulice. V již otevřeném novém domě s pečovatelskou službou jsou senioři velice spokojení. Byty jsou prostorné mají dokonce balkon či lodžii. Klienti domu jsou de facto v centru města.
Na svém zasedání 24.9.2003 schválilo zastupitelstvo města výsledky výběrového řízení na provozovatele Pečovatelské služby pro Humpolec a okolí. Od 1.1.2004 se uzavře smlouva s Oblastní charitou Havlíčkův Brod.


olaf

2 thoughts on “Dům s pečovatelskou službou

    1. yá yá yá doufám, že tam bude pro seniory pekny park, aby si tam mohli hrat jako my za mlada … nebo i potomci starousku a deti, co tam za nima budou chodit na kus řeči … to piskoviste by tam tedy mohlo zustat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Teplé léto Bernardu svědčilo

St Lis 12 , 2003
V Humpolci vyrůstá další dům s pečovatelskou službou. Zatím se na zahradě bývalé školky demoluje stavba staré pletárny a provádí se přípravné práce – kompletně vybouraná okna, podlahy, příčky, projektová dokumentace by měla být dle schválení zastupitelstva města hotová do 31.1.2003. Adaptovaná budova bývalé školky by měla být uzavřeným koridorem […]

Témata