Zastupitelé se poradí také o sanaci vojenských staveb

7

Čtyřiadvacet bodů má zítřejší zasedání humpoleckých zastupitelů. Mezi nimi nelze přehlédnout řadu důležitých bodů, třeba projednání sanace bývalých vojenských staveb či nabídka na prohloubení spolupráce se společností Icom transport. Pátá veřejná schůze zastupitelů začíná v zasedací místnosti městského úřadu v úterý v 15 hodin.

Čtěte dále:   Krize na humpolecké radnici: ANO vypovědělo koaliční smlouvu, z jednání s opozicí ale vycouvalo. Město zůstává bez starosty

Axl

7 thoughts on “Zastupitelé se poradí také o sanaci vojenských staveb

 1. Opravdu dobré matení veřejnosti ! Za prvé zítra je čtvrtek a ne úterý a hlavně zasedání Zastupitelstva města Humpolce je 22.6. tj. příští týden a ve středu ! Kde jste vzali tyto scestné informace a kde jste si je ověřili ?

 2. Co znamená tzv.prohloubení spolupráce s ICOM transport?
  Ustoupí od likvidace aut.nádraží? Co takhle varianta zmenšení nádraží,než přesun

 3. To znamená,že bude zavedena opět místní doprava ? Kéž by,připomínám,že místní doprava po městě byla poprvé zavedena již v roce 1960,bohužel dnešní radnice se zatím k této problematice nijak nevyjadřuje,byť to měly nejméně dvě strany ve volebním programu.
  Dnešní autobusové nádraží je o ničem,pustý prostor,Kaufland by se sem jen hodil !!!

  1. Ono hlavně jako pozemek, kde soukromá firma provozuje autobusovou dopravu, je rovněž soukromý. A co si kdo udělá se svým majetkem, může být každýmu jedno.
   Jediný řešení je vše zase znárodnit k čemuž to tak nějak spěje.
   No uvidíme jestli se jim dnešní pokus o socanský převrat povede 🙂

   1. Tady nikdo žádný socanský převrat nechystá.To si jen pár pravicových fanatiků jen zbožně přeje.
    Každý ví, že nádraží s pozemkem patří monopolnímu dopravci v kraji.
    Jde jen o to, zda by se nedalo uvažovat o zmenšení nádraží,např. jako v Pelhřimově.
    Uvažovaný přesun k budově ICOMu je zcela nevhodný a je to daleko.

    1. Tady nikdo žádný socanský převrat nechystá.To si jen pár pravicových fanatiků jen zbožně přeje.

     To snad ne :-)))) Že by si pravicový fanatik zbožně přál komonustický převrat ???? :-)))))))))))))

     Jinak si myslím, že jak velký autobusák si icom udělá je jen a jen na jeho rozhodnutí. Pokud bude mít využití, tak ho můžou třeba i zvětšit, pokud ne tak třeba zrušit což by logicky udělal každý majitel. Takže proč o tom vlastně diskutovat ?????

     1. Strašit komunisty a vyvolávat neustále strachy z této strany nebo levice vůbec je stále po ruce vždy, když přibývá problémů dneška a dnešního systému.Ono 22let od převratu je už taky hezký kus historie.

      Diskutovat o nádraží třeba je, neboť jsou místní části města, které jinou první zastávku než nádraží nemají. Je tedy nutné, aby se zastupitelé bez ohledu na politický dres dohodli s dopravcem a vyřešili tuto problematiku. Jedná se o části Hněvkovice, Kletečná, Petrovice, samostatná vesnice Sedlice. Staré babky to mají na nádraží už tak daleko a na to chystané u benzínky to bude ještě dále.Děti do školy rovněž., navíc přechod přes frekventovanou silnici. To vše by měli vzít majitelé firmy i zastupitelé v úvahu.
      V této otázce by měli určitě více spolupracovat. A otom to je.Nikdo majitelům bránit nemůže, to souhlasím,ale dohoda by měla být.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jihočeští malíři vystavují v muzeu

Čt Čvn 16 , 2011
Humpolecké muzeum hostí v těchto dnech výstavu obrazů skupiny výtvarníků, kteří si říkají Volné sdružení umělců jižních Čech. Jejich práce si milovníci umění mohou prohlédnout ve výstavním sále na Dolním náměstí, a to až do konce června. Čtěte dále:   Sbírka pro Leontýnku

You May Like

Témata