Michelinský kuchař rozpálil humpoleckou Stromovku

28

Jak dlouho trvá léto? To Humpolecké přesně na den tři měsíce. Začalo Humpoleckou grilovačkou v parku Stromovka v pátek 9. června. Počasí venkovní akci příliš nepřálo, ale ti, kdo se nenechali odradit deštěm, si užili pohodovou atmosféru.

O hudbu se postaral DJ Patrick, DJ Kreuz a pop-funková kapela NaMars! Po celé odpoledne si mohli návštěvníci zahrát stolní fotbálek XXL ve verzi pro 22 hráčů nebo outdoorové hry jako kubb nebo mölkky. Profesionální extrémní sportovec Petr Manďák předvedl, co dokáže na slackline, a v rámci workshopu s jeho větší či menší pomocí přešla lano natažené mezi stromy i řada návštěvníků od dětí po seniory.

Největší zájem byl během Humpolecké grilovačky o show michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse. Ten názorně ukázal, jak grilovat zeleninu, ryby i maso, jak udit v grilu a podělil se také o řadu tipů a triků, které návštěvníci uvítali stejně jako ochutnávku připravených pokrmů. Burgery, losos, steak, paprika, chřest, trhané maso a další delikatesy měly bezesporu úspěch, obdobně jako barmanská fire show nebo zmrzlina v Kavárně Stromovka. „Pan Paulus byl v Humpolci poprvé a shodli jsme se na tom, že to jistě nebylo naposledy,“ dodává ředitelka Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci Vendula Marešová.

Humpolecké léto zahrnuje řadu akcí od divadelních představení pro děti i dospělé přes promenádní koncerty, promítání filmového klubu, kreativní workshopy, čtení, přednášky a výstavy až po oblíbená letní kina. Až začne školní rok a léto se bude pomalu, ale jistě přehupovat do podzimu, zakončí Humpolecké léto v parku Stromovka Humpoleckou dokopnou. Kraj Vysočina má v rámci ČR nejvyšší sklizeň brambor – a to se sluší náležitě připomenout! Brambory budou doslova na každém rohu a v mnoha podobách, ale jestli jste při slově dokopná pomysleli spíš na fotbal – tak i na ten možná v sobotu 9. září dojde. Akci Humpolecké léto podpořil Kraj Vysočina, Fond Vysočiny z programu Bavíme se na Vysočině 2023.

Vendula Marešová, ředitelka Městského kulturního a informačního střediska Humpolec

Podívejte se na fotky od Libora Plíhala.

Humpolecká grilovačka v parku Stromovka zahájila léto.Zvětšit fotkuKliknutím zvětšíte

Humpolecká grilovačka v parku Stromovka zahájila léto. | Foto: Libor Plíhal

Axl

28 thoughts on “Michelinský kuchař rozpálil humpoleckou Stromovku

 1. Kuchař dobrej, ale foodmania v sobotu byla bomba. Super realizace. Tomu říkám skvěle využít park.

  1. Konečně se noví radní nebáli a akci pro občany dovolili v parku. Bývalo to dřív automaticky tak, že dřiv rada Rýznerovy akce zamítala. Tleskám pokroku ve smýšlení nových radních. 👏🏻

  2. Já na té realizaci nic skvělého neviděl. Ano, Stromovka byla vhodnější než okolí Osmičky. Ale to bylo tak asi všechno. Můžete být konkrétnější, co mi uniklo?

   1. Vychutnat si jídlo s piknikovou dekou, nechat děti pobíhat kolem a dopřát si pohodu, to vám žádný jiný prostor nenabídne. V sobotu mají něco podobného v Havlíčkově Brodě na náměstí, zajeďte si tam ať máte srovnání.

    1. V Humpolci bývalé vedení města nedovolilo Rýznerovi ani to náměstí ( jen první ročník), pak už se báli, že je to moc úspěšné. Prostě Kratochvíl byl a je omezený blbeček, bez schopností a nadhledu, typický politik ODS.

     1. Tady se hezky cvakají písmena od klávesnice. Když se vám exstarosta tak zajídá, zkuste mu to říci do očí hezky chlapsky. Víte, také jsem ho politicky nemusel nikdy, ale lidsky bych se nikdy nesklonil k nadávání na něj pod anonymní rouškou.

    2. Jestli k pikniku s dětmi na trávě potřebujete aby někdo uspořádal FM tak to vysvětluje všechno.

 2. Jen doufám, že na letošní food manii byl Kratochvíl a spol, aby viděli ty tisíce lidí, kteří spokojeně užívali park.

  Myslím, že to jsou přesně ty detaily, které ODS a KDU poslali to opozičních lavic.

  1. Kratochvíl nepochopil nic, přečtěte si jeho posty na fb ohledně kastrace koček. To je úplná dilina a když slyší jméno Rýzner, tak má černo před očima. Myslím, že i ODS jestli zůstane po roce 26 v opozici, tak se ho zbaví. Takovej hloupouckej voleček, dobrej na Bernardovu černou práci, jinak ňouma, který neumí ani mluvit. Štěrbová, Machek to jsou lidi, kteří nejen že jsou vzdělaný, ale ještě umí hezky mluvit.
   ODS má rétoricky schopného Kučeru, ale ten už je víc než za horizontem svých nejlepších let, jinak je to katastrofa.

   HUGO vedle Machka vzdělaný, slussný a pracovitý Voplakal, to by byl starosta.

 3. HUGO vedle Machka vzdělaný, slussný a pracovitý Voplakal, to by byl starosta….. Vlhký sen skupiny zoufalců.,, Velebnosti jdu blejt“

     1. Jen tak mimochodem znáte nějakou akci, kterou uspořádal Kratochvíl, Brukner či Kukrechtová ve svém volném čase za peníze, které na to zajistí?

      Nesrovnatelný z mlaďochama z Huga. To jsou lidi, kteří dlouhodobě se snaží být aktivní. Kratochvíl tak akorát napíše nějaké sračky na Fb, ale pro město a lidi ve městě neudělá VŮBECNIC!!!

     2. Food mania byla pecka. Skvělá akce pro celou rodinu. Netuším co by tam ještě muselo být, aby pisatel z 13.6. Z 22:36 byl spokojený. Můžete nám prosím popsat jak by měla dle vás vypadat pohodová rodinná akce?
      Předem děkuji za odpověď.

 4. ODS se chová stejně na všech úrovní politiky, jen melou hubou. Bohužel čím nižší úroveň, tím nevzdělanejší lidé, Humpolec je toho dobrým příkladem.
  Od modrých ptáků nemůžete nic dobrého očekávat, tam platí: já na bráchu, brácha na mě. Po včerejšku drží i primát prvního odsouzenýho premiera. A nebýt ožralého Zemana, který v posledních dnech svého mandátu udělil Janě Nečasové milost, šla by včera nepravomocně do vězení. Milenka-manželka bývalého premiéra.

  1. A co tu „nagy“ kauzu rozpoutalo ? Nepodložené účelové obvinění nějakého šlichty! A co to způsobilo ? Pád celé vlády a nástup babiše. Tento okamžik byl černým momentem dějin novodobé české republiky, dokonaný pokus o státní převrat, za potlesku tehdejšího prezidenta emana a jeho mynářů a nejedlejch – proruskejch švábů. ANO vzešlé z tohoto hnoje, včetně starostky Štěrbové, se vezou na lži o zkorumpované pravici. Nečas se lží snažil ochránit svojí nynější ženu, to ho neomlouvá, ale je hloupé podle toho házet špínu na celou ODS.

   1. Nepravomocně odsouzený premiér, není málo a paní Nagyova- Nečasová bez milosti Emana, by skončila v base.
    Nezlehčujte to. Ukažte mi kolik jiných vysokých politiků skončili strestem.
    Znám jen I. Svobodu, Wolfa, Ratha a nyní Nečase.

    1. Ale za co ?!? Nečas lhal, aby chránil manželku – bylo mu to prokázáno, tak ať pyká za lži. Rhat úplatky, Wolf machinace s dotacemi. Kdo je I. Svoboda nevím. Chcete srovnávat tuto rozsáhlou majetkoprávní trestní činnost s hloupým lhaním pro ochranu osoby blízké. Bez emana by v base skončil i Balák. co vy na to?

     1. Ivo Svoboda byl krátce ministr financí v první vládě ČSSD, zavřen byl za údajné machinace v kočárkárně Liberta, již dávno zemřel.

  1. Bernard fest je něco, co k humpíku patří, forma je druhá věc. Rozhodně bližší košile než Kabát😉

   1. Tak ono záleží, jak pro koho. Samozřejmě ma-li někdo patent na rozum, může si tskoe soudy dovolit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zahradní slavnost ZŠ Hálkova

Út Čvn 13 , 2023
Středa 14.06.2023 14:00 – 17:00

You May Like

Témata