Dívky přivezou hlavně pohyb

Pouze jedenáct dívek našlo odvahu k účasti v humpoleckém základním kole soutěže Dívka 2004, tradiční přehlídky ve stylu soutěží o titul královny krásy určené pro školačky ve věku od třinácti do patnácti let. Přitom Humpolec zůstal už jediným místem na Vysočině, kde základní kolo soutěžní přehlídky zůstává, jinde museli organizátoři pro naprostý nezájem pořádání soutěže zcela zrušit.
Jedenáct přihlášených je méně, než s kolika pořadatelé z humpoleckého domu dětí a mládeže počítali, ale i při takovémto zájmu jsou připraveni se svými partnery z pelhřimovské agentury Dobrý den zorganizovat přehlídku na zavedené vysoké úrovni.

Na základě přihlášek je jasné, že tentokrát přinese přehlídka, která se koná v pátek, především hodně pohybu. „Všechna děvčata hlásí jako volnou disciplínu aerobic, ve srovnání s minulými ročníky zmizela recitace,“ řekla Lucie Kochová, která humpolecké základní kolo soutěže připravuje.

Zdroj: PRÁVO

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Síť sítí pod drobnohledem

Čt Led 29 , 2004
Pouze jedenáct dívek našlo odvahu k účasti v humpoleckém základním kole soutěže Dívka 2004, tradiční přehlídky ve stylu soutěží o titul královny krásy určené pro školačky ve věku od třinácti do patnácti let. Přitom Humpolec zůstal už jediným místem na Vysočině, kde základní kolo soutěžní přehlídky zůstává, jinde museli organizátoři […]

Témata