Vloupání do domu v Humpolci

3

Do rodinného domu se v pondělí 18. června ráno vloupal v Lužické ulici v Humpolci neznámý pachatel.

Pondělní ráno bylo nemilé pro majitele rodinného domu v Lužické ulici. Neznámý lapka v době od 8:00 do 9:30  hodin rozbil skleněnou výplň okna a dveří domku v Humpolci a vnikl dovnitř. Z domu odcizil 9.500 korun a dámskou peněženku s občanským průkazem. Celková škoda byla vyčíslena na 12.000 korun.


 


Dopravní nehoda se stala rovněž v pondělí v 15:35 hodin na Humpolecku. Šedesátiletý řidič vozidla Dacia jel po silnici ve směru od obce Skála na Humpolec. V daném kilometru, při jízdě po přímém úseku ve stoupání, nedodržel bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím osobním automobilem VW Polo, do kterého zezadu narazil. Řidička vozidla snížila rychlost jízdy v důsledku okolností v silničním provozu. Ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda činí 90.000 korun.


 


 

myska

3 thoughts on “Vloupání do domu v Humpolci

  1. Ani není s podivem, že se krádeže rozrůstají v lokalitách ubytoven, kde bydlí „opálení“. Lužická ul. je krásným případem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

IV. CEBIA Rallye Pelhřimov - Memoriál Tomáše Vojtěcha

Čt Čvn 21 , 2007
Do rodinného domu se v pondělí 18. června ráno vloupal v Lužické ulici v Humpolci neznámý pachatel. Pondělní ráno bylo nemilé pro majitele rodinného domu v Lužické ulici. Neznámý lapka v době od 8:00 do 9:30  hodin rozbil skleněnou výplň okna a dveří domku v Humpolci a vnikl dovnitř. Z […]

Témata